Filter
EMBA
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-International Business Administration, חפש את התוכניות הטובות ביותר EMBA כאן! - EMBA

קבלת תואר שני במנהל עסקים יכול להיות החלטה לשנות את הקריירה. זה תואר רלוונטי עבור היום המודרני והוא מסוגל לפתוח הזדמנויות שיפור הקריירה כי כמה אישורים אחרים יכולים להציע. בין אם זה באקדמיה או בעולם התאגידים, בעל תואר שני במנהל עסקים מראה מעסיקים פוטנציאליים כי אתה מומחה בתחום הספציפי שלך של המחקר.

מהו תואר שני במנהל עסקים בינלאומי? זה תואר בוגר שיכול להכשיר תלמידים להצליח כאנשי מקצוע עסקיים גלובליים. רוב התוכניות מציעות לתלמידים הזדמנות ללמוד שפות ותרבויות חדשות ולהיות בקיאות בכל ההיבטים של קנייה ומכירה ברחבי העולם. התלמידים יכולים להתכונן לשוק העולמי על ידי שילוב של קורסים עסקיים מסורתיים עם פרספקטיבה בין-תרבותית. בוגרי הם בדרך כלל מוכנים לעבוד בסביבה הגלובלית לשרת את התרבויות רבות בתוך הקהילות המקומיות שלהם.

בוגרי תואר שני במינהל עסקים בינלאומיים מוכנים בדרך כלל להשתלט על הכלכלה העולמית. טכניקות המנהיגות, יכולות השפה הזרה, והכישורים הבינאישיים שנרכשו יכולים לעזור להניע את התלמידים לתפקידים בכירים בעולם ולתמוך בעיסוקים האישיים גם כן.

עלות לקבל תואר שני במנהל עסקים ישתנה בהתאם למוסד וכך יהיה אורך התוכנית. התלמידים המעוניינים לשקול את כל המוסדות המציעים תוכניות כאלה נגד הצרכים שלהם כדי למצוא את התוכנית המתאימה להם.

תואר שני במינהל עסקים בינלאומי יכול להכין את בוגריו לתפקידי הנהלה בכירים במסגרות עסקיות שבהן היכולת לעבוד בין תרבויות היא חיונית. באופן ספציפי, בוגרי יכול למלא תפקידים המשמשים מנהלי מוצר, מנהלי מכירות, מנהלי פיתוח עסקי, יועצים ניהול ומנהלי שרשרת האספקה. חלק מהתלמידים בוחרים להמשיך בתפקידי הוראה, בעוד שאחרים עשויים להחליט להקים חברות משלהם.

מספר אוניברסיטאות ברחבי העולם מציעים תואר שני במינהל עסקים בינלאומיים. תלמידים פוטנציאליים יכולים לקחת שיעורים במשרה מלאה או חלקית, והם יכולים לבחור בין אפשרויות אישיות או באינטרנט או שילוב של שניהם. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

2 תוצאות ב International Business Administration

Bologna Business School

ההנהלה הבינ"ל למנהלים מיועדת למנהלים, לאנשי מקצוע וליועצים המעוניינים להנחות חברות בתהליך השינוי הדיגיטלי והצמיחה הבינלאומית, תוך מודעות לכך שהאתגרים הללו יקבעו את היתרון ... [+]

עובדות מפתחפורמט: במשרה חלקית, סוף שבוע ארוךשפה: אנגליתמשך הפעילות: 15 חודשיםגיל ממוצע: 35משתתפים: 25סקירה כללית

ההנהלה הבינ"ל למנהלים מיועדת למנהלים, לאנשי מקצוע וליועצים המעוניינים להנחות חברות בתהליך השינוי הדיגיטלי והצמיחה הבינלאומית , תוך מודעות לכך שהאתגרים הללו יקבעו את היתרון התחרותי שלהם בעתיד הקרוב. המאסטר מביא חידושים דיגיטליים למרכז החלטות עסקיות ויצירת ערך עבור מותגים, שירותים וצרכנים, פיתוח גישה הוליסטית לידע, הגדרת מיומנויות דיגיטליות ללא טבלאות דיון טכניות ומומחיות בלבד, ובמקום זאת להתייחס אל הארגון כולו .... [-]

איטליה Bologna
ינואר 2020
תכנית חלקית
15 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

המכללה האקדמית הגלובלית למנהלים הינה תוכנית MBA בינלאומית בעלת אוריינטציה בינלאומית, המספקת ראייה עולמית ייחודית של 360 מעלות עם תובנות מומחים לגבי שיטות עבודה מומלצות לנ ... [+]

במשרה חלקית MBA MBA גלובלי מוצע במשותף על ידי WU Executive Academy , וינה אוניברסיטת כלכלה ועסקים ואת קרלסון הספר לניהול, אוניברסיטת מינסוטה.

תואר שני במנהל עסקים, תכנית אחת

MBA MBA מתחיל מדי שנה באביב. משתתפי התכנית מקבלים שני תארי תואר שני במנהל עסקים, אמריקאי ותואר אירופי. התוכנית שייכת למעגל האליטה של תוכניות MBA כדי להחזיק את הסמכה לשלוש כתר (AACSB, EQUIS, ו- AMBA), היא המובילה בדירוג בינלאומי ולימדה באנגלית.... [-]

אוסטריה Launceston
אפריל 2020
תכנית חלקית
16 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית