EMBA

כללי

תיאור התכנית

EMBA

EMBA בבית הספר לעסקי לאגוס, אוניברסיטת הפאן אפריקאית היא ממריץ ואינטנסיבי תכנית, שנועדה להכין את מנהלים פוטנציאליים להנהגה בכירה.

הוא גם מספק הבנה אנליטית ומשולבת של ניהול עסקי המאפשרת למשתתפים ליישם את הלמידה ופרויקט לעבוד ישירות לארגונים שלהם, תוך בניית רשת חזקה של עמיתים בעלי דעות דומות על פני מגוון רחב של תעשיות. התכנית מעניקה מנהלים עתידיים את הכלים ונקודתי מבט הדרושים על מנת להוביל את הארגונים שלהם בהצלחה בעתיד.

המטרה שלנו היא ליצור סביבה שבו משתתפים יכולים ללמוד איך להתמודד עם בעיות אמיתיות בחיים קשות של חיטוט, דן ועובד יחד כצוות להשגת תובנות עמוקה יותר ממה שהם אי פעם יכולים לעשות בעצמם. EMBA מגביר את נקודות החוזק אישיות ובונה הסינרגיה בין חברי צוות.אתה לומד איך להפעיל שיקול דעת, לקבל החלטות טובות יותר ולקחת אחריות. בעשותו כך, אתה גם לגלות כיצד לתקשר בצורה יעילה בכיתה וגם בעבודה, ולמנף את כל רעיונות המצוינים שאתה מקבל על התכנית. EMBA הוא הטוב ביותר עבור אנשים בתעסוקה במשרה מלאה בעמדות המאפשרים להם ליישם את מה שהם לומדים בזמן שהם ישלימו תכנית אקדמית קפדני. החשיפה היא מעבר לעבודה, הוא חוויה מעוגלת היטב שנותנת למשתתפי נקודת מבט מאוזן על החיים.


מבנה ותכנית לימודים


התכנית מועברת בשישה סמסטרים של 14 שבועות המשתרעים על פני שתי פגישות, לתקופה של 24 חודשים. פגישה מתחילה בינואר ומסתיים בחודש דצמבר. שיעורים מחזיקים בימי שישי מ 13:30-07:45 ובשבתות מ -1.45 09:00 בערב בנוסף, קיים בשבוע אינטנסיבי של חמישה ימים פעם אחת בכל סמסטר, שבו מחזיקות כיתות מ9:00-15:30 מיום השנייה עד יום שישי.אין שיעורים בשבת הבאים שבוע אינטנסיבי.

EMBA מידה אובייקטיבי

התכנית נועדה לפתח מנהלים ויזמים שנמצאים:

 • תוכל לנהל אנשים ותהליכים
 • מסוגל לחשוב באופן אסטרטגי
 • בטוח במגוון רחב של פונקציות
 • נוח בסביבת עבודה לקראת סטנדרטים בינלאומיים

מי צריך לחול

אנחנו מחפשים אנשים מרקעים שונה, עבודה שיתרמו וללהפיק תועלת מהתכנית. משתתפי EMBA להפיק תועלת מרבית, אם הם נמצאים בעמדות בעבודה המאפשרות להם ליישם את הידע ומיומנויות שפותחו בכיתה. רוב המשתתפים הם בשנתי השלושים לחייהם, ויש לי ניסיון של שנים בעבודה תשע ממוצע, כולל משרות ניהול עם אחריות, זה בגלל EMBA מסתמך במידה רבה על ניסיונם של משתתפים בתכנית. המשתתפים גם באים ממגוון רחב של תעשיות ורקעים, החל מעסקים קטנים לחברות רב לאומיות בשני מגזרים פרטיים וציבוריים.

קריטריונים / דרישות קבלה

מועמדים לקבלה לתכנית ה-MBA מנהלים חייבים לספק את כל הדרישות הבאות.

 • חמישה אשראי עובר כולל אנגלית ומתמטיקה ברמת O.
 • הסמכת מינימום של דרגה נמוכה יותר מדרגה השנייה מאוניברסיטה או תעודה לתארים מתקדמים (PGD) מאוניברסיטה מוכרת למועמדים בעלי תואר ברמה שלישית או דיפלומות לאומיות עליונות.
 • לפחות שבע שנים ניסיון בעבודה לאחר הסמכה.
 • ביצועים משביעי רצון במבחן GMAT.
 • הערכה מספקת של היכולת, מקצועיות, בגרות, ניסיון עבר מועמדים האינטלקטואלי המקצועי ומוטיבציה לעבודה, באמצעות ראיון. (רק מועמדים קצרים המפורטים מתראיינים).
 • כמועמדים יצטרכו לשלב את הדרישות של התכנית עם עבודתם, אישור מפורש של החברה המאפשרת למועמדים לבצע מחקרים אלה יידרש גם.


כיצד להגיש בקשה

הבקשה לEMBA נעשית באינטרנט לאורך כל השנה. יישומים עם זאת, צריכים להסתיים עד המועד האחרונה כפי שמצוינים בכל שנה.

המועד האחרון להגשת הבקשה לדיון לחודש ינואר 2014 היא 6 ספטמבר 2013

יש לך את האפשרות של נטילת בחינת כניסה של בית הספר כמתוכנן, או לעשות מבחן קבלת ניהול הבוגר (ה-GMAT) בכל עת ולאחר שציון המבחן שלך שנשלח אלינו לפני המועד האחרון. המועדים לפגישה לחודש ינואר 2014 הם כדלקמן:

 • מועד האחרון להגשת GMAT: 7 אוקטובר 2013
 • בחינת כניסת EMBA: 21 ספטמבר 2013
 • דמי בחינה: N5, 000
 • אגרת בקשה: N5, 000


אגרות EMBA


תכנית ה-MBA מנהלים כיום עולה N1, 975,000 בכל הפעלה. התשלום ישולם בתשלומים בתחילת כל סמסטר, והוא מכסה את שכר לימוד, חומרי לימוד וארוחות. התשלום כפוף גם לביקורות תקופתיות.

עדכון אחרון: אפריל 2013

אודות בית הספר

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Niger ... קרא יותר

LBS is a community of people committed to creating and transmitting management and business knowledge based on a Christian conception of the human person and of economic activity and relevant to Nigeria and Africa at large. We strive to be a world-class business school which will have a significant impact on the practice of management. קרא פחות