EMBA בכיר במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

מדוע USI ?

ה- USI EMBA הוא תואר שני במודולרי ומתקדמים בניהול, הנלמד באנגלית, על ידי סגל בינלאומי יוצא דופן באוניברסיטת דלה סוויצ'רה איטאליה. השיעורים מתקיימים בלוגאנו מדי חודש, במשך ארבעה עשר חודשים ונלמדים במשך שלושה ימים ברציפות, החל מחמישי עד יום שבת הבא. התוכנית כוללת אחד עשרה קורסי ליבה, בתוספת מודול בין תרבותי בחו"ל בדובאי, שלושה קורסים מתקדמים ושלושה חודשי עבודה בפרויקט בסופו של דבר.

הפורמט הגמיש של התוכנית מאפשר למנהלים ולמנהלים להשלים את כל הקורסים תוך כדי עבודה מלאה. התואר מסתיים בהזדמנות של המשתתפים ליישם את הידע והכישורים החדשים שלהם: תחת הנחייתו של פרופסור הם מבצעים פרויקט ייעוץ באבן אבן של שלושה חודשים.

תכונות ייחודיות של USI EMBA

 • סגל בינלאומי מכובד ובעל ניסיון רב: הן מבתי ספר לעסקים בינלאומיים מובילים והן מחברות ייעוץ אסטרטגי ברחבי העולם.
 • חווית למידה בהתאמה אישית: הודות לגודל הכיתה הקטן של חמישה עשר עד עשרים משתתפים, חילופי הדברים בין המשתתפים לפקולטה הם בעלי משמעות, והשיעורים מבטיחים כי כל פרט ישיג את המרב מהקורסים.
 • קורסים מתקדמים תפורים: מתוך רשימת הקורסים המוצעים, המשתתפים יבחרו יחד ארבעה מהם.
 • האיזון בין תיאוריה, מושגים ולמידה יישומית: מדריכי קבע ואורחים חולקים את הידע שלהם ומדריכים את המשתתפים ביישום המעשי של מושגים ותחרותיים חדשים.
 • מיקום יוצא מן הכלל: תפאורה יפה עוצרת נשימה ללימוד השראה.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

גלובלית בהיקפה, אזורית בפוקוס. גלובלית בהיקפה היא שיתוף פעולה עם סגל בינלאומי המשתמש במחקרי מקרה אסטרטגיים מכל העולם. פוקוס אזורי פירושו חווית למידה בהתאמה אישית ומיושמת עקב גודל הכיתה הקטן ומבוסס על מסורת המצוינות השוויצרית.

הגישה שלנו מאיצה את ההתפתחות האינטלקטואלית, מעניקה חזון אסטרטגי רב יותר וידע הניתן להחלה מיידית. זה מעשי, ממוקד בעבודה קבוצתית, למידה מבוססת-תרגול והשתקפות עצמית. השימוש שלך ובנה על חוויות משלך כדי לשפר את כישורי המנהיגות שלך ולנהל פרויקטים מורכבים.

משימות, מאוזנות בין תרגול ותיאוריה, הדמיות עסקיות, פעילויות עבודה בקבוצות קטנות עם חברי כיתה מרקעים שונים והתנסויות הן כמה מאפיינים בולטים בעיצוב ה- USI של USI .

אתה תחזור מכל מודול לארגון שלך עם כישורים חדשים כדי לזהות טוב יותר, למסגר ולפתור בעיות עסקיות מורכבות; את הביטחון לקבל החלטות עסקיות חשובות בסביבה לא בטוחה ומשתנה במהירות, ואת כישורי המנהיגות להניע שינוי מהותי בארגון ובתעשייה שלך. ה- USI EMBA מאפשר גם לבחון את כישוריך החדשים בהנחיית המומחים של הסגל הבכיר של USI במהלך פרויקט אבן המפתח בסוף התוכנית.

לוח זמנים

ה- USI EMBA 9 מתחיל באוקטובר 2019 ונמשך עד מאי 2021. השיעורים מתקיימים בלוגאנו מדי חודש, במשך ארבעה עשר חודשים ונלמדים במשך שלושה ימים ברציפות, החל מהבוקר ביום חמישי בשעה 8.30 בבוקר ונמשכים עד יום שבת בשעה 17:30.

התוכנית מורכבת מאחד עשר קורסי ליבה, בתוספת מודול אחד בחו"ל (דובאי, איחוד האמירויות), שלושה קורסים מתקדמים ועבודת פרויקט בת שלושה חודשים בסוף התוכנית.

במהלך תכנית הליבה הלימודים יועברו שני קורסים במקביל: האחד בבוקר והשני אחר הצהריים במשך שלושה ימים ברציפות, מיום שישי עד שבת. הקורסים יחלו עם חסימת 3 ימים ונמשכים, חודש לאחר מכן, עם החסימה של 3 הימים הבאים. שני בלוקים מהווים מודול. באמצע כל מודול, יהיה זמן לחשוב על הלמידה שנרכשה ולעבוד על המטלות לשני המקצועות של המודול. הקורסים המתקדמים בדרך כלל יתבצעו על פני בלוק אחד בלבד, כלומר שלושה ימים.

למעלה מופיע המחשה לתהליך השלמת מודול, כלומר שני קורסים על פני שני בלוקים. C1 ו- C2 מייצגים שני קורסים מרכזיים.

תוכנית הלימודים

קורסי ליבה

שיטות כמותיות

שימוש בכלים כמותיים לניתוח מידע עסקי ופיתוח אסטרטגיה של חברה הוא דרישה למנהיגים עסקיים. קורס זה עוסק במבוא להסתברות, סטטיסטיקות, אופטימיזציה, הכל משמש להבנת מגמות עסקיות ושיפור היעילות.

חשבונאות

קורס זה מספק את המידע והכלים הדרושים להבנת הדרישות והדיווח החשבונאיים הפיננסיים. בנוסף, הוא מציע מבוא לתפיסות והמסגרות השימושיות המהוות בסיס לחשבונאות ניהולית.

כלכלה

כיצד האקלים הכלכלי הנוכחי משפיע על חברות? קורס זה מספק הבנה של התובנות החדשות ביותר ממיקרו כלכלה ותורת המשחקים. זה גם מסביר את השפעת המקרו-כלכלה על הסביבה העסקית.

התנהגות ארגונית ומנהיגות

איך אנשים, קבוצות וארגונים לומדים? מדוע קבוצות מסוימות מציגות ביצועים טובים ואילו אחרות לא? מהי מנהיגות ואיך אתה יכול להיות מנהיג? אלה סוג השאלות שיידונו ב- OB.

שיווק

בלי שוק, האם יש טעם לקבל מוצר? הבנת הצרכנים, המתחרים ופיתוח המוצר היא קריטית עבור מרבית העסקים. יתר על כן, בשוק ההולך וגובר של היום מיתוג מקבל מימד חדש. לבסוף, קורס זה בוחן את הערוצים והכלים החדשים הקיימים לקידום מוצרים.

ניהול משאבי אנוש

גיוס עובדים הוא קריטי עבור מרבית הארגונים, אך איך אתה מבין את זה נכון? מהי ביצועים ואיך אתה מעריך אותה? איך אתה יוצר תמריצים נכונים לעובדים המוערכים שלך? קורס זה בוחן את כל ההיבטים הללו של ניהול עובדים.

לְמַמֵן

הבנת הכספים של חברה היא חיונית. קורס זה מלמד את ההיגיון העומד בבסיס ההחלטות הכספיות של הפירמה: מדיניות השקעה, מימון ותשלום.

אִסטרָטֶגִיָה

כיצד יכולה חברה להתחרות ביעילות בשוק שלה? השימוש במסגרות רעיוניות להבנת טוב יותר את הסביבה החיצונית - תחרות וחסמים - וכן נהגים פנימיים ליתרון תחרותי בר-קיימא הוא המוקד של קורס זה.

ניהול תפעול

איך אתה יכול לפתח שרשראות אספקה אמינות ועם זאת גמישות? היכן המיקום הטוב ביותר לייצור? כיצד ומדוע הייתם מציגים מערכות איכות בארגון שלכם? אלה כמה מהנושאים שטופלו בקורס זה.

יזמות ויזמות עסקית

יצירת ארגונים חדשים חיונית לכלכלה, וכך גם התהליכים בתוך ארגונים ליצירת מוצרים ושירותים חדשניים. בקורס זה הדיון יהיה סביב הקמת חברות חדשות וכן דרכים בהן ארגונים קיימים יכולים להישאר או להפוך ליזמים שוב.

משא ומתן

תהליך המשא ומתן הוא חלק מפעילותו היום יומית של כל מנהל עם אנשים בתוך הארגון ומחוצה לו, אנשים ששיתוף הפעולה שלהם חיוני בכדי להשיג את יעדיכם. משא ומתן למנהל, למנהיג וליזם אינו ברירה. זו חובה.

קורסים מתקדמים

בעוד שמסלולי הליבה הם אבן היסוד של התוכנית, הקורסים המתקדמים המוצעים לקראת סוף התקופה של 18 חודשים, נותנים למשתתפים את ההזדמנות להתייחס לעומק יותר בנושאים ובנושאים שנבחרו. תוך שימוש במיומנויות המשא ומתן והמנהיגות שלהם, יש לסטודנטים למנהל עסקים במנהל עסקים סיכוי להפעיל את השפעתם על בחירת הקורסים המתקדמים. רשימת הקורסים המתקדמים המוצעים על ידי מרצים פנימיים וחיצוניים מורכבת מ:

 • עסקים בינלאומיים
 • חוק עסקים
 • ניתוח עסקי (כלול ניהול סיכונים)
 • Lean Six Sigma (כלול ניהול זריזות)
 • ניהול פרוייקט
 • קבלת החלטות ניהוליות
 • תקשורת אסטרטגית
 • חדשנות ויצירתיות
 • שינוי הנהלה
 • פתרון בעיות וקבלת החלטות ברמת דירקטוריון
 • M&A

גיוון חוצה תרבויות ומשא ומתן בדובאי

מטרת הקורס היא להבין כיצד מושאים משא ומתן במסגרת רב תרבותית.

 • גיוון תרבותי
 • קבלת החלטות אסטרטגיות במסגרת רב תרבותית
 • אופן ההתמודדות: פרקטיקות מצוינות.

פרויקט Keystone

לאחר השלמת תכנית הליבה, המשתתפים, בעזרת הפרופסורים הרלוונטיים, מסיימים את מיקוד הפרויקט שלהם. פרויקט keystone בן 3 חודשים נעשה בדרך כלל בתוך החברה של משתתף EMBA. חלק בלתי נפרד מחווית למידת הניהול המתקדמת, הפרויקט ממצב את המשתתף כיועץ. לאחר כישוריהם וניסיונם המקצועי החדש, המשתתפים יעבדו על נושא אסטרטגי עבור החברה שלהם תחת הדרכתו של פרופסור USI .

ימי עיון, כנסים, וסדנה

בשנים האחרונות אנו מארגנים סמינרים עם מנהלים בכירים מענפים שונים, כגון כימיה, בנקאות, תרופות, אופנה או תעשיית הטלקום. ימי עיון אלה באוניברסיטה יהיו פתוחים למשתתפי התוכנית בנוסף לסמינרים המיוחדים והשיחות המאורגנות עם דוברים בינלאומיים ומקומיים.

שכר לימוד

עלות ה- MBA המבצעת היא 45,000 CHF.

זה כולל שכר לימוד, כל התוכניות ושכר הפרויקט, חומרי הקורס, הפסקות קפה, ארוחות צהריים בתכנית וארוחת כיתה אחת בכל מודול.

תשלום התוכנית ישולם בארבעה תשלומים:

 • הפרק הראשון של CHF 1'500 נדרש מייד לאחר אישור הקבלה לתכנית.
 • התשלומים השני, השלישי והרביעי של CHF 14'500 מתבצעים בנובמבר 2020, בנובמבר 2021 ובמאי 2022.

המועמד המושלם

משתתפי EMI ב- USI הם מנהלים, יזמים, מנהיגים עסקיים וסטארט-אפים עם ניסיון מקצועי משמעותי, שנצברו מקומית או בינלאומית, מכל סוגי הארגונים, החברות והמוסדות.

עליכם להיות בעלי תואר ראשון (בכל מגוון תחומים), להיות מוכנים לרכוש ידע, תובנה והבנה הרלוונטיים לתפקידיכם הנוכחיים והעתידיים. אנו מחפשים את האנשים בעלי מוטיבציה ויש להם את התשוקה להצליח, כמו גם את הרצון לשפר את יכולותיהם, כישוריהם והקריירה שלהם. במקרים מיוחדים נשקול יישומים על סמך כישורים מקצועיים.

בעוד שלכולכם יהיו רקע, חוויות וידע מגוונים, תוכלו לשתף נכונות ללמוד ולצמוח מתוך אינטראקציה עם משתתפים אחרים וחברי סגל. תוכלו גם לשתף את ההתלהבות שלכם מהתרומה לשיפור הארגונים שלכם. שילוב זה של גיוון ותשוקה מבטיח כי דיונים בכיתה ובעבודה קבוצתית מספקים זוויות ונקודות מבט חדשות לכל המשתתפים.

ממוצעי פרופיל ה- EMBA ב- USI משקפים בדרך כלל:

 • ניסיון של 8 שנים ויותר בתחומים רבים (בנקאות / שירותים פיננסיים, טלקום, תעשיה, IT, שירותים ציבוריים, מינהל ציבורי, הנדסה, תחבורה, אנרגיה, נדל"ן וכן הלאה.).
 • 6 שנים ויותר בתפקיד ניהולי.
 • מגיל 29 עד 55.
 • תואר ראשון מתחומים רבים (כלכלה, מינהל עסקים, מדעי המחשב, הנדסה, מדעי הרוח, משפט ופוליטיקה, מדעי הטבע, שירותי בריאות, תקשורת, עסקים וטכנולוגיה וכן הלאה).
 • 20% מהמשתתפים הקימו עסק משלהם.
 • 20% עובדים עבור חברות גדולות (רב לאומיות וציבוריות).
 • 20% עובדים עבור ארגונים קטנים ובינוניים.
 • 20% עובדים בבנקים או במוסדות פיננסיים.
 • 10% הם יועצי פרילנסרים.
 • 10% עובדים במגזר הציבורי.

הוֹדָאָה

המועמדים זקוקים למינימום ארבע שנות ניסיון בעבודה במשרה מלאה; עדות לחוויה או פוטנציאל מנהיגותי; מכתבי המלצה ותואר ראשון בכל תחום שהוא. במקרים מיוחדים, ניתן לשקול גם בקשות המבוססות על כישורים מקצועיים. כמו כן יוזמנו המועמדים לראיון כחלק מתהליך הקבלה.

תהליך היישום

על קובץ היישום לכלול:

 • טופס בקשה מלא
 • קו"ח
 • מאמר המציג את המוטיבציה של המועמד להשתתף בתוכנית EMBA
 • 2 מכתבי המלצה ממפקחים או עמיתים
 • תמלילי תואר ראשון באוניברסיטה

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and intera ... קרא יותר

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and interactive approach, leaving room for practical application. The quality of the study curricula is complemented by USI small size, by its cosmopolitan environment and its informal and dynamic culture. These elements make USI a hub of opportunity open to the world, where students can engage in direct dialogue with their professors and define their educational path, discover unexpected horizons, and embrace international careers. קרא פחות
לוגאנו , מנדריסיו + 1 יותר פחות