EDHEC גלובל MBA

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

120298_hp-slide3.png

אם אתם מחפשים להשיג השכלה עסקית בעולם האמיתי ולפתח פרספקטיבה בינלאומית שתעזור לכם לפתח, להאיץ או לשנות את מסלול הקריירה שלכם, תוכנית EDHEC Global MBA שנמצאת בניס, דרום צרפת עשויה להיות הבחירה האידיאלית עבורכם.

במהלך התוכנית של 10 חודשים תהיה לך הזדמנות לשתף, ללמוד ולהתחבר לחברים משתתפים מכל יבשת בעולם - בדרך כלל יש לנו כמאה סטודנטים מ -30 לאומים שונים בשילוב עם סגל בינלאומי מגוון ומצטיין שהופך אותה ל חוויה גלובלית באמת. אפשרויות מותאמות אישית הכוללות מסלולי התמחות ופרויקטים מותאמים מהווים 3 חודשים מהתוכנית, ומאפשרים לך להתאים את התוכנית בהתאם ליעדים המקצועיים שלך.

חזון עולם, פוקוס אישי

התוכנית האינטנסיבית משלבת יסודות עסקיים מרכזיים יחד עם בחירה של מסלולים ייעודיים, פרויקטים מותאמים ומסעות לימוד בינלאומיים שיעזרו לכם לפתח את התפיסה העסקית והמנהיגותית בקריירה העתידית שלכם.

בגלל משך הקורס הקצר יותר, ה- MBA העולמי מתאים במיוחד למועמדים שכבר יש להם בסיס מקצועי חזק - בממוצע, למשתתפים ניסיון של 8 שנים כך שההחזר על ההשקעה יכול להיות חזק במיוחד מכיוון שיצאת ממקום העבודה. במשך פחות משנה, אך תהיה לך את כל הלמידה והפיתוח שאתה צריך כדי להגדיר ולהשיג את השאיפות שלך ואת הצעדים הבאים. אתה יכול גם לקבל את האפשרות להרחיב את החוויה שלך דרך התמחות של 6 חודשים עם סיום הלימודים.

כל קורס כולל שילוב של הוראה אקדמית, לימודי מקרה בחיים האמיתיים ופרויקטים קבוצתיים בכדי להעניק לך תוצאות למידה מעשיות וניתנות לפעולה מבחינה בינאישית ומקצועית כאחד.

יסודות עסקיים ומנהיגות

מודולי הליבה מעניקים לך חזון רחב של אתגרי המפתח, האסטרטגיות והמיומנויות הנחוצות כדי להפוך למנהיג אחראי ודינמי בעולם המשתנה ללא הפסקה, כולל מימון תאגידי, אסטרטגיה, אנשים וארגונים מובילים, קיימות, חשיבה עיצובית, נתונים גדולים ומלאכותיים מודיעין ובינלאומי של עסק

בחירה של מסלולים מומחים עם משלחת למידה עולמית

חודש אחד מהתכנית מוקדש לבחירה מיוחדת לבחירתך, שנועדה לשפר את המומחיות שלך בהתאם לשאיפות הקריירה שלך. אתה יכול לבחור בין חדשנות דיגיטלית (שבוע בניו יורק), מנהיגות (שבוע בסינגפור), יזמות (שבוע בסן פרנסיסקו) או פיננסים (שבוע בלונדון)

פרויקט MBA המותאם אישית במשך 8 שבועות

התקופה של 8 שבועות ממאי עד יוני מאפשרת לך להוציא לפועל את המיומנויות והידע שרכשת לאחרונה בצורה של פרויקט MBA מותאם. אתה יכול לבחור מבין אחת משש אפשרויות המיועדות להתאים ליעדי הקריירה שלך ולתחומי העניין שלך: התמחות, פרויקט ייעוץ, תוכנית עסקית, פרויקט קיימות, פרויקט מחקר או תחום אקדמי.

אסטרטגיה אישית לפיתוח, אימון וקריירה

תכנית קריירה סמארט של EDHEC היא תוכנית קריירה בינלאומית בהתאמה אישית. זה עוזר לך לרכוש את הידע, הכישורים, הכלים והגישות שאתה צריך כדי לשפר את הביצועים שלך בתהליכי הגיוס וכדי להיות מסוגל להראות את הפוטנציאל שלך במצגות, במגרשים ובראיונות. באמצעות סדנאות ייעודיות, מפגשי אימון פרטניים וקריירה למעסיקים עתידיים.

"רשת התמיכה ב- EDHEC הייתה מעולה. כל העצות שקיבלתי, החל מטכניקות ראיונות וכלה במיתוג אישי ורשתות, הובילו אותי למקום בו אני נמצא היום. בהחלט, הבחירה הטובה ביותר בקריירה שעשיתי! " שרלוט אאוטראק, גלובלית MBA Alumna, בריטניה

סביבת למידה יוצאת דופן

הקמפוס של EDHEC ממוקם בניס, עיר בינלאומית באמת עם איכות חיים ללא תחרות. קמפוס EDHEC נמצא במתחם אלגנטי ומודרני המשקיף על הים התיכון. המשתתפים במנהל עסקים מרוויחים מקומה שלמה המוקדשת להכשרת מנהלים, למידה ומחקר.

Nice promenade

מידע על תכנית במבט חטוף:

הַאֲמָנָה

AACSB, AMBA, EQUIS

סוג התוכנית

MBA

פורמט התוכנית

10 חודשים, במשרה מלאה, באנגלית

התמחויות

מסלול מיוחד לחודש (בחירה של 4 אפשרויות)

פרויקט MBA המותאם למשך 8 שבועות (בחירה של 6 אפשרויות)

שיעורי צרפת בחינם

שפת הוראה

אנגלית

מועדי יישום

30 ביוני

תאריכי התחלה

סֶפּטֶמבֶּר

ללמוד בחו"ל או להחליף תכניות

משלחת קיימות לשבוע לדרום אפריקה

טיול למידה עולמי אחד לניו יורק, סן פרנסיסקו, סינגפור או לונדון

אפשרות לבחור חילופי דברים אקדמיים כפרויקט MBA

הוֹרָאָה

44,000 יורו כולל 2 נסיעות עסקיות עולמיות. דמי בקשה 150 יורו

מלגות

מצוינות: הפחתה של 50% למועמדים עם ציון GMAT של 720 ומעלה

פרמיה: הפחתה של 40% למועמדים עם ציון GMAT של 650-710

זכות: הפחתה של 30% על בסיס GMAT ופוטנציאל אקדמי

לאום ראשון: הפחתה של 20% בשלושת המועמדים הראשונים של כל אזרחות להירשם

מצוינות אירופאית: הפחתה של 30% עבור אזרחי האיחוד האירופי והאיחוד האירופי

עשה השפעה: הפחתה של 30% על בסיס פוטנציאל להניע את הקיימות ואתיקה בעסקים

דרישות קבלה

תואר אוניברסיטאי: תואר ראשון

בדיקות יכולת:

GMAT (מינימום): 550

GMAT (ממוצע): 630

GRE ו- TAGE MAGE התקבלו אף הם

מבחני שפה:

IELTS (מינימום): 6.5

TOEFL iBT (מינימום): 100, PBT - 603, TOEFL CBT - 250

TOEIC (מינימום): 850

הפניות: 2

ניסיון עבודה מינימלי: 3 שנים

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. קרא פחות
נחמד , פריז , Roubaix + 2 יותר פחות

אקרדיטציות