Cox mba

כללי

תיאור התכנית

תוכנית MBA במשרה מלאה שלנו היא מסע חינוכי בן שנתיים אשר ייקח אותך דרך תוכנית אמריקן איירליינס גלובל למנהיגות (AAGLP), המרכז למנהיגות עסקית (BLC) ותוכנית החונכות למנהלים עמיתים. בנוסף, פעילויות האינטראקציה השונות שלנו יעניקו לך הזדמנות להחליף רעיונות ברורים, לפתח מושגים ולבדוק תיאוריות עם חברים לכיתה, אשר יאתגרו אותך ותוך כדי כך תסייע לך להפוך למנהיג טוב יותר.מסע דרך אמריקן איירליינס Global Leadership Program (AAGLP)

בסוף השנה הראשונה שלך, אתה וחברי הכיתה שלך ייסעו לסין רבתי, להודו, לאירופה או לאמריקה הלטינית למשך שבועיים כדי להיפגש עם מנהיגים עסקיים ועם פקידי ממשלה, סיור בקמפוסים של חברות ופארקים למחקר, ולהשתלב באזורי העסקים המקומיים תַרְבּוּת.


לחדד את כישורי המנהיגות שלך במרכז למנהיגות עסקית (BLC)

לימד על ידי מתרגלי התעשייה, לא פרופסורים, BLC הוא המקום שבו התיאוריה האקדמית וניסיון בעולם האמיתי להתכנס. רבים מהתלמידים שלנו אומרים BLC היה הגורם המכריע בבחירת SMU קוקס. המגייסים אומרים לנו בעקביות, כאשר כל שאר התכונות שוות בין המועמדים, הם מחפשים מנהיגות חזקה ומיומנויות תקשורת כדי להגדיר מועמדים מובילים מלבד אחרים. באמצעות BLC, לך לעבור מעבר לספר הלימוד ולקבל הכשרה מיוחדת צוות אימון אחד על אחד אימון זה נותן לך יתרון ברור על פני מועמדים מבתי ספר אחרים.


בואו חבר מועצת המנהלים החונכות תוכנית להיות המדריך שלך

מנטור של חבר חבר מועצת המנהלים החונכות התוכנית יכולה להדריך אותך דרך תוכנית MBA ואת החיפוש הקריירה שלך. מדריכים רבים הם בוגרים SMU קוקס ומכירים את החוויה. כמשתתף בתוכנית זו, תוכלו לשפשף מרפקים עם קבוצה מובחרת של 200 פלוס מנהיגים עסקיים של כמה מן החברות הבולטות דאלאס / פורט וורת 'Metroplex. מנהלים המשרתים על חבר עמית שלנו לספק לך את אנשי הקשר, ייעוץ קריירה, תובנה בתעשייה כי רק אנשי מקצוע מנוסים יכולים להציע. זה קל לראות כמה יקר תוכנית זו יכולה להיות לקידום הקריירה שלך.


תוכנית הלימודים

אחת האטרקציות העיקריות עבור רבים מהתלמידים שלנו כבר את האיזון הכולל בית הספר קוקס של החינוך העסקי מספק. בוגרי לעזוב את הידע איך לתקשר בצורה יעילה, להוביל דרך השראה, לנהל שבעה תקציבים דמות, ולנהל משא ומתן על הסחר העולמי. הבוגר קוקס מבין כי ההצלחה היא מטרה נעה, וכי חשיבה מהירה וגמישות הם המפתחות להצלחה.

תוכנית קוקס היא תוכנית מתפתחת ללא הרף שנועדו לחזות את המיומנויות תצטרך להצליח, ואתגרים לך לפתח אותם הפוטנציאל שלך. על ידי שילוב של תוכנית מנהיגות עולמית בעלת שם עולמי, מרכז למנהיגות עסקית ותוכנית חונכות עמיתים עם גישה גמישה להוראה, ניתן להתאים אישית את החינוך שלך על סמך היעדים המקצועיים שלך, תוך התמקדות בבחירת הקורסים שלך כדי להפוך למומחה בתחום מסוים או בחירה מגוון דיסציפלינות לתפיסת ניהול כללית יותר. לפרטים נוספים, ראה קורסי בחירה וריכוזים. כל מונח מחולק לשני מודולים - A ו- B המודולים הם שמונה שבועות. כמה קורסים משולבים היטב, בעוד אחרים הם עצמאיים.


Cox MBA קורסי בחירה וריכוזים

תוכנית קוקס MBA מאפשרת לסטודנטים במשרה מלאה לבחור עד שני ריכוזים אקדמיים. כל תלמידי המכללה למינהל נרשמים בתחילה ל"ריכוז הניהול הכללי ", המאפשר לסטודנטים ללמוד קורסים בכל ההצעות האקדמיות.

מחלקת הנהלת חשבונות
חשבונאות
ייעוץ פיננסי

מחלקת כספים
לְמַמֵן
מימון ריכוז עם התמחות: מימון חברות או השקעות

תחום טכנולוגיות המידע וניהול התפעול
טכנולוגיות מידע וניהול התמקדות בריכוז הזדמנויות משניות בהיי-טק שיווק, מודלים פיננסים כמותיים ובקרת ניהול.

מחלקת ניהול וארגון
מנהיגות אסטרטגית

מחלקת שיווק
שיווק
שיווק ריכוז עם התמחות ב ייעוץ שיווקי או ניהול מוצר ומיתוג

אסטרטגיה ואסטרטגיה
אסטרטגיה ויזמות

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... קרא יותר

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. קרא פחות