MBASTUDIES.CO.IL

אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר עסקיים ברחבי העולם

סטודנטים אשר מרוויחים MBA אחד לשנה יכול להיות מצויד עם הידע והכישורים הדרושים כדי להשיג עמדות ניהול בעולם העסקים. תואר שני במנהל עסקים בדרך כלל משלב את הכיתה עם אימון אישי לפיתוח אישי.

מאסטר במנהל עסקים (MBA) מוצג לבוגרים עם השלמת שתי שנתי מכסת נושאי השתלמות המקצועיים כגון עסקים, ניהול, כספים וחשבונאות. צבירה תואר במנהל עסקים יוכלו לתת בוגרי יתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה אגרסיבי.

 

מצא את ראש אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר המוכרים עסקיים ברחבי העולם! מיין לפי מדינה, לחסוך זמן ולפנות את האוניברסיטאות באופן ישיר.

תוצאות Filter

מנהיגות תקשורת MBA מקוונת - אונ' קאמבריה (בריטניה)

Robert Kennedy College
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 4 שנים הרשמה פתוחה שווייץ Zürich Switzerland Online הממלכה המאוחדת City of Carlisle + 4 more

מנהיגות מדיה MBA מציידת אותך עם הידע והבנה נדרשה לנתח, ישיר ולפתח פעילות עסקית בסביבת המדיה המודרנית המעורבת עיתונאות, שיווק ויחסי ציבור. זה קריטי בוחן סוגיות מפתח כוחות המעצבות את ההתפתחות המדיה בהקשר גלובלי, במיוחד התכנסות של פעילויות, אינטראקטיביות עם קהלים ויזמות.

MBA בינלאומי

ISM - International School of Management
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים אוקטובר 2019 צרפת Paris ארצות הברית New York דרום אפריקה Cape Town הודו New Delhi + 9 more

MBA הבינלאומי שלנו נותן לך את הקצה הגלובלי אתה צריך לקחת את הקריירה המנהיגות שלך לראש. התוכנית מבוססת על תוכנית לימודים אמריקאית עם סדרה של קורסים אינטנסיביים, אשר לימדו פרופסורים בעלי ניסיון עולמי, שרבים מהם גם מחזיקים בתפקידים בבתי הספר העסקיים המובילים בארה"ב.

מגיסטר למנהל עסקים MBA

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 4 שנים בקשת מידע הממלכה המאוחדת Nottingham + 1 more

ניהול יעיל דורש שילוב של ידע ניהול רחב ומיומנויות מומחה יותר.

MBA בניגריה

Rome Business School - Nigeria
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה אוקטובר 2019 ניגריה Ikeja

בהשוואה לתוכנית מסורתית בת שנתיים, בית הספר למנהל עסקים של שנת הלימודים של רומא מספק תשואה מהירה יותר על ההשקעה. זה יכול להיות מופעל בחודש מרץ או אוקטובר, המציע את ההזדמנות הייחודית של התאמת הצורך של אנשי מקצוע של היום חופש וגמישות.

תואר שני במינהל עסקים - בריטניה (MBA בדובאי / שרג'ה)

Master Education International - Dubai / Sharjah
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 more

סטודנטים מאובטח 120 נקודות עבור 8-10 לימד מודולים ב UAE, שם ההערכה היא 100% על ידי הקצאה, כדי ליישם ולהשלים את MBA למעלה של אוניברסיטת בולטון בריטניה, בעיקר על הגשת עבודת הדוקטורט. סטודנטים יכולים גם להגיש בקשה לתואר MBA MBA מאוניברסיטת אנגליה, אנגליה.

אדון SMU-כלומר למנהל עסקים

Singapore Management University
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 13 - 13 חודשים אוגוסט 2020 סינגפור Singapore

בכלכלה העולמית ביניהם, ארגונים מצליחים דורשים מנהיגים שמבינים את העסק הגלובלי, חלים אסטרטגי

תואר שני במנהל עסקים (MBA) (1 שנה)

London School Of International Business - LSIB
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת London + 1 more

רלוונטי וגמיש ונמסר ב -12 חודשים, שזה הכח של התכנית הגלובלית MBA מקוון שלנו. ההשקעה לתוך תוכנית MBA העולמי שלנו כבר מדורגת כהשקעה רבת ערך עם רוב התלמידים שלנו דירוג זה גבוה במונחים של התשואה על ההשקעה תוכן התוכנית.

MBA עסקים ספורט

University of Central Missouri
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע ארצות הברית Warrensburg + 2 more

התוכנית שלנו משתמשת בגישה למידה חווייתית כדי להביא אתגרים עסקיים אמיתיים לכיתה, כך שתוכל לתרגל את המיומנויות שאתה צריך כדי להשפיע על הארגון שלך. תוכנית הלימודים של הרמון כוללת את שיטות העבודה המומלצות לניהול הארגון וכן מיומנויות מעשיות, כולל ניתוח כמותי, תקשורת יעילה, מנהיגות ועבודת צוות. תוכנית MBA שלנו מתמקדת בפיתוח החלטות אסטרטגיות מבוססות החלטות אסטרטגיות. תוכנית הלימודים במנהל עסקים מכינה את התלמידים לתפקידים של מנהיגות ואחריות. University of Central Missouri מציעה תוכנית MBA מצטיינים שתוכננו עם מטרות הקריירה שלך בראש.

אדון מינהל עסקים

The University of Findlay
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 ארצות הברית Findlay + 2 more

המאסטר של תוכנית למינהל עסקים באוניברסיטת Findlay נועד לצייד את התלמיד עם מיומנויות כי ניתן ליישם ישירות במקום העבודה.

MBA בתיירות Hospitality

European Institute of Applied Science and Management
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 - 2 שנים הרשמה פתוחה צ'כיה Prague + 1 more

תיירות, אירוח וגסטרונומיה הוא תחום מאוד ספציפי הדורש מיומנויות ויכולות מיוחדות. המרצים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים. אם אתם מחפשים כי כדי להצליח בתחום זה, אז התוכנית הזו (MBA ב התיירות, אירוח וניהול האירוע) בשבילך.

תואר שני במנהל עסקים שנתי ברומא - תוכנית MBA בינלאומית מוסמכת

Swiss School of Management, Rome Italy
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה הרשמה פתוחה איטליה Rome + 1 more

תוך שנה אחת בלבד תרוויח תואר MBA בינלאומי מוסמך, ותלמד בבירה ההיסטורית של העולם - רומא. אתה יכול לבחור מבין מגוון ראשי תיבות ולשתף את חווית הכיתה שלך עם סטודנטים ופרופסורים בינלאומיים. התוכנית כוללת ביקורי חברות, נואמים אורחים, טיולים והכשרת מנהיגות. בואו להצטרף אלינו עכשיו!

Online MBA לשנה

Rome Business School
מקוון תכנית חלקית 12 חודשים הרשמה פתוחה איטליה Rome Italy Online + 1 more

בהשוואה לתוכנית מסורתית בת שנתיים, Rome Business School הראשונה מספק תשואה מהירה יותר על ההשקעה. זה יכול להיות מופעל בכל עת, הוא מקוון ומציעה את ההזדמנות הייחודית של התאמת הצורך של אנשי מקצוע של היום חופש וגמישות.

מנהל עסקים (mBA) (אירופה & אותנו accreditations)

The International University in Geneva
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה פברואר 2020 שווייץ Geneva + 1 more

MBA מיועד לאנשי מקצוע צעירים המעוניינים בקריירה בניהול עסק. בנוסף לקורסי ליבה עסקיים עם דגש על פתרון בעיות כמותיות, MBA מכשיר אנשי מקצוע צעירים להיות מנהלים בכירים עתיד עם קורסים בתאוריה והפרקטיקה. בוגרי MBA להמשיך להוביל ולנהל בחברות רב לאומיות ועסקים משפחתיים כמו מנהלים בכירים.

שנה אחת MBA

Westford University College
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות Sharjah ניגריה Lagos United Arab Emirates Online דרום אפריקה Cape Town כווית Kuwait City ערב הסעודית Riyadh Johannesburg Dammam בחריין Bahrain Online גאנה Accra קנדה Toronto Dubai Canada Online Nigeria Online Abu Dhabi מלזיה Malaysia Online ירדן Amman הממלכה המאוחדת UK Online + 29 more

* MBA שנה אחת * הסמכה כפולה * טיול המחקר הבינלאומי * העצרת בחוגים / ערב בבריטניה * בסוף השבוע אתה תלמד כלים וטכניקות שיעזרו לך לפתח ולנהל את מוצרים ושירותים שיהיו תחרותיים בזירה הבינלאומית. כתלמיד שאפתן ומונע, שתביא לתכנית הניסיון בעבודה שלך. זה יכול להיות מתפקיד פונקציונלי, למשל בשיווק

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

Koc University - Istanbul Turkey
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 12 - 24 חודשים ספטמבר 2020 טורקיה Istanbul + 1 more

Koç אוניברסיטת MBA התוכנית נוסדה בשנת 1993 כדי לספק חינוך עסקי מקיף מעורבים תוכנית הלימודים קפדנית וחדשנית לימד על ידי סגל ברמה עולמית. זה נועד לכלול את התכונות הטובות ביותר של תוכניות MBA המוצעים באוניברסיטאות הגדולות ברחבי העולם. שפת ההוראה היא אנגלית.