MBASTUDIES.CO.IL

אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר עסקיים ברחבי העולם

סטודנטים אשר מרוויחים MBA אחד לשנה יכול להיות מצויד עם הידע והכישורים הדרושים כדי להשיג עמדות ניהול בעולם העסקים. תואר שני במנהל עסקים בדרך כלל משלב את הכיתה עם אימון אישי לפיתוח אישי.

מאסטר במנהל עסקים (MBA) מוצג לבוגרים עם השלמת שתי שנתי מכסת נושאי השתלמות המקצועיים כגון עסקים, ניהול, כספים וחשבונאות. צבירה תואר במנהל עסקים יוכלו לתת בוגרי יתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה אגרסיבי.

 

מצא את ראש אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר המוכרים עסקיים ברחבי העולם! מיין לפי מדינה, לחסוך זמן ולפנות את האוניברסיטאות באופן ישיר.

תוצאות Filter

Master of Business Administration (MBA)

GCU London - MBA
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע הממלכה המאוחדת London

תואר שני במינהל עסקים - בריטניה (MBA בדובאי / שרג'ה)

Master Education International - Dubai / Sharjah
קמפוס תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 איחוד האמירויות הערביות Dubai Sharjah Abu Dhabi + 2 more

סטודנטים מאובטח 120 נקודות עבור 8-10 לימד מודולים ב UAE, שם ההערכה היא 100% על ידי הקצאה, כדי ליישם ולהשלים את MBA למעלה של אוניברסיטת בולטון בריטניה, בעיקר על הגשת עבודת הדוקטורט. סטודנטים יכולים גם להגיש בקשה לתואר MBA MBA מאוניברסיטת אנגליה, אנגליה.

מנהיגות תקשורת MBA מקוונת - אונ' קאמבריה (בריטניה)

Robert Kennedy College
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 4 שנים הרשמה פתוחה שווייץ Zürich Switzerland Online הממלכה המאוחדת City of Carlisle + 4 more

מנהיגות מדיה MBA מציידת אותך עם הידע והבנה נדרשה לנתח, ישיר ולפתח פעילות עסקית בסביבת המדיה המודרנית המעורבת עיתונאות, שיווק ויחסי ציבור. זה קריטי בוחן סוגיות מפתח כוחות המעצבות את ההתפתחות המדיה בהקשר גלובלי, במיוחד התכנסות של פעילויות, אינטראקטיביות עם קהלים ויזמות.

תואר שני במנהל עסקים (MBA) (1 שנה)

London School Of International Business - LSIB
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 12 חודשים הרשמה פתוחה הממלכה המאוחדת London + 1 more

רלוונטי וגמיש ונמסר ב -12 חודשים, שזה הכח של התכנית הגלובלית MBA מקוון שלנו. ההשקעה לתוך תוכנית MBA העולמי שלנו כבר מדורגת כהשקעה רבת ערך עם רוב התלמידים שלנו דירוג זה גבוה במונחים של התשואה על ההשקעה תוכן התוכנית.

מגיסטר למנהל עסקים MBA

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 4 שנים ספטמבר 2019 הממלכה המאוחדת Nottingham + 1 more

ניהול יעיל דורש שילוב של ידע ניהול רחב ומיומנויות מומחה יותר.

אדון SMU-כלומר למנהל עסקים

Singapore Management University
משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 13 - 13 חודשים אוגוסט 2019 סינגפור Singapore

בכלכלה העולמית ביניהם, ארגונים מצליחים דורשים מנהיגים שמבינים את העסק הגלובלי, חלים אסטרטגי

MBA בינלאומי

ISM - International School of Management
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים אוקטובר 2019 צרפת Paris ארצות הברית New York דרום אפריקה Cape Town הודו New Delhi + 9 more

MBA הבינלאומי שלנו נותן לך את הקצה הגלובלי אתה צריך לקחת את הקריירה המנהיגות שלך לראש. התוכנית מבוססת על תוכנית לימודים אמריקאית עם סדרה של קורסים אינטנסיביים, אשר לימדו פרופסורים בעלי ניסיון עולמי, שרבים מהם גם מחזיקים בתפקידים בבתי הספר העסקיים המובילים בארה"ב.

MBA האוצר

University of Central Missouri
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה בקשת מידע ארצות הברית Warrensburg + 1 more

התוכנית שלנו משתמשת בגישה למידה חווייתית כדי להביא אתגרים עסקיים אמיתיים לכיתה, כך שתוכל לתרגל את המיומנויות שאתה צריך כדי להשפיע על הארגון שלך. תוכנית הלימודים של הרמון כוללת את שיטות העבודה המומלצות לניהול הארגון וכן מיומנויות מעשיות, כולל ניתוח כמותי, תקשורת יעילה, מנהיגות ועבודת צוות. תוכנית MBA שלנו מתמקדת בפיתוח החלטות אסטרטגיות מבוססות החלטות אסטרטגיות. תוכנית הלימודים במנהל עסקים מכינה את התלמידים לתפקידים של מנהיגות ואחריות. University of Central Missouri מציעה תוכנית MBA מצטיינים שתוכננו עם מטרות הקריירה שלך בראש.

אדון מינהל עסקים

The University of Findlay
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 ארצות הברית Findlay + 2 more

המאסטר של תוכנית למינהל עסקים באוניברסיטת Findlay נועד לצייד את התלמיד עם מיומנויות כי ניתן ליישם ישירות במקום העבודה.

מנהל עסקים (mBA) (אירופה & אותנו accreditations)

The International University in Geneva
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה פברואר 2020 שווייץ Geneva + 1 more

MBA מיועד לאנשי מקצוע צעירים המעוניינים בקריירה בניהול עסק. בנוסף לקורסי ליבה עסקיים עם דגש על פתרון בעיות כמותיות, MBA מכשיר אנשי מקצוע צעירים להיות מנהלים בכירים עתיד עם קורסים בתאוריה והפרקטיקה. בוגרי MBA להמשיך להוביל ולנהל בחברות רב לאומיות ועסקים משפחתיים כמו מנהלים בכירים.

1 שנתי תואר MBA ברומא - תכנית MBA הוסמכה בינלאומית

Swiss School of Management, Rome Italy
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה הרשמה פתוחה איטליה Rome + 1 more

בתוך שנה אחת בלבד, תוכל להרוויח תואר שני במנהל עסקים בינלאומי מוכר, לומד בבירה ההיסטורית של העולם - רומא. אתה יכול לבחור מתוך מגוון של מגמות ושיתוף רמת הניסיון שלך עם סטודנטים ומרצים בינלאומיים. התכנית כרוכה בביקורי חברה, מרצים אורחים, טיולים והכשרת מנהיגות. בואו והצטרפו אלינו עכשיו!

תואר שני במנהל עסקים

Schellhammer Business School
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה ספטמבר 2019 ספרד Marbella + 1 more

תוכניות MBA בבית Schellhammer Business School כרוך בגישה ואנגארד לעסקים בינלאומיים עם דגש חזק על "גורמים אנושיים" ואת המורכבות של העולם העסקי של היום בעולם.

MBA בתחום הבריאות

European Institute of Applied Science and Management
מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 - 2 שנים הרשמה פתוחה צ'כיה Prague + 1 more

MBA ב בריאות מיועד מומחים, רופאים, אחיות, מנהלים ואחרים עובדים עסקים.

שנה אחת MBA

Westford University College
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 1 שנה הרשמה פתוחה איחוד האמירויות הערביות Sharjah ניגריה Lagos United Arab Emirates Online דרום אפריקה Cape Town כווית Kuwait City ערב הסעודית Riyadh Johannesburg Dammam בחריין Bahrain Online גאנה Accra קנדה Toronto Dubai Canada Online Nigeria Online Abu Dhabi מלזיה Malaysia Online ירדן Amman הממלכה המאוחדת UK Online + 29 more

* MBA שנה אחת * הסמכה כפולה * טיול המחקר הבינלאומי * העצרת בחוגים / ערב בבריטניה * בסוף השבוע אתה תלמד כלים וטכניקות שיעזרו לך לפתח ולנהל את מוצרים ושירותים שיהיו תחרותיים בזירה הבינלאומית. כתלמיד שאפתן ומונע, שתביא לתכנית הניסיון בעבודה שלך. זה יכול להיות מתפקיד פונקציונלי, למשל בשיווק

שנה לתואר שני במנהל עסקים

Rome Business School
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית חלקית 1 שנה הרשמה פתוחה איטליה Rome Italy Online + 3 more

בית Rome Business School של שנת הלימודים במנהל Rome Business School בנוי כדי לאפשר לך להמשיך לעבוד במשרה מלאה וללמוד במשרה חלקית במנהל עסקים, לחבר את מה שאתה לומד לסוגיות ארגוניות עולמיות רלוונטיות ועדכניות.