תוכנית מנהל בכיר

כללי

תיאור התכנית

בית הספר דרוקר ניהול תוכנית (EMP) מחפשת אנשי מקצוע שהצליחו בעסקים, אך רוצים להתכונן לקידום עתידי. אנו מבקשים לרשום אנשים מעוגלים היטב בעלי מיומנויות אנליטיות ותקשורתיות חזקות, כמו גם תיעוד של התקדמות בניהול. אנו בוחרים תלמידים מתוך מגוון רחב של תעשיות ורקעים. אנחנו רוצים שאנשים ייהנו, כמו גם לתרום, בסביבה בכיתה דינמי שלנו. מועמדים עבור EMP חייב להחזיק מינימום של:

* חמש שנים של ניהול ברמה בינונית עד גבוהה או ניסיון מקצועי.
* תואר ראשון בארה"ב או שווה ערך

אנחנו לא דורשים GMAT או GRE עבור הכניסה של EMP. אנו דורשים:

- יישום אוניברסיטת Claremont Graduate University (מודפס או מקוון)

- עותקים רשמיים של כל התואר הראשון ותואר שני אקדמי.

- שלושה מכתבי המלצה.

- הצהרת הקריירה שלך.

- קורות החיים שלך.

- תוצאות TOEFL לסטודנטים בינלאומיים.

- דמי הרשמה בסך $ 60.00.

- ראיון אישי איתך. זה יכול להיות מתוזמן לאחר הגשת הבקשה שלך.

DROCR ניהול מנהלים תוכנית (EMP) התלמידים מגיעים מתוך מגוון רחב מאוד של תעשיות - חברות, פרטיים, ממשלתיים ללא כוונת רווח - וכן מגוון רחב של רקע אתני. גיוון זה מציג מגוון פרספקטיבות לכיתה, ומייצר דיונים מלאי תוסס ותובנה. אתם תתרשמו עם האינטליגנציה, הניסיון והשקפות החדשות של חבריכם, וכיצד הם יספקו לכם הבנה טובה יותר של הקהילה העסקית של היום, הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובלית.

המגוון הרחב של הידע שהסטודנטים שלנו מביאים לכיתה מעודד אותך לפתוח רעיונות שלא היתה לך הזדמנות לחקור מבלי להגיע לכאן. זה נותן לך את ההזדמנות לחשוב בדרכים עמוקות, לזנק מעבר לניסיון שלך, לחשוב מהורהר בעיות המשפיעות על העולם.

תלמידים מחוץ לציין את להיטותם לחקור וללמוד מן תעשיות וסביבות אחרות משלהם. זה לא נדיר עבור הסגל שלנו להגיב על איך הם התרשמו עם מספר התלמידים שבוחרים לעבוד על פרויקטים שאינם קשורים ישירות או קשורים עם חברה של סטודנט או סחר.

בבית הספר דרוקר, אנחנו לא מעודדים גבולות. אתה מוזמן לקיים אינטראקציה ככל שתרצה עם תלמידים אחרים, בוגרים עם לקוחות פוטנציאליים, כמו גם את משפחותיהם. זה חלק מהמאמץ שלנו לטפח קשרים וקהילות שמתרחבות מעבר לכיתה ומגדילות את הרשת האישית והמקצועית שלכם. אם אתם מחפשים עצה בנושא עבודה, אנחנו יכולים אפילו לשים אותך עם אנשי סגל, סטודנטים או בוגרים עם ניסיון שעשוי לעזור.

סיכום של סטודנטים EMP שלנו
גיל ממוצע: 42
שנים ממוצעות של ניסיון ניהולי: 15

אחוז הנשים: 45%

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

מדוע דרוקר? מה עושה בית ספר אחד שונה מכל הבא? אנו מאמינים כי זוהי פילוסופיה העם כי בסופו של דבר להגדיר ניסיון מהדוקטורט שלך. ואת הפילוסופיה שלנו מבוססת על ניהול אנשים כמו אדם מפעל, כפי ליברלית האמנות ... קרא יותר

מדוע דרוקר? מה עושה בית ספר אחד שונה מכל הבא? אנו מאמינים כי זוהי פילוסופיה העם כי בסופו של דבר להגדיר ניסיון מהדוקטורט שלך. ואת הפילוסופיה שלנו מבוססת על ניהול אנשים כמו אדם מפעל, כפי ליברלית האמנות. העם תפגוש בבית הספר דרוקר משקפים את הפילוסופיה הזאת, מן הצוות, כדי הסגל, לתלמידים הבחור שלך ב-אינטראקציה בכל. תוכלו שיתייחסו אליו בכבוד, שיבח את האינדיווידואליות שלך, וחיבק ידי הסינרגיה קולגיאלי של הקהילה האקדמית שלנו. כאן תמצאו ציפיות גבוהות ותוכניות מאתגר, אך גם דברי עידוד והכוונה מומחה. תמצא פרופסורים פרסום ספרים מובילים בתחומם, אשר משתוקקים לעסוק לך בדיונים תוסס על סוגיות הדוחקות ביותר של היום. אתה תמצא את סגנון הניהול כי ערכי הטיפוח של הפוטנציאל האנושי כמשאב היקר ביותר של החברה. תמצא בית הספר כי היא גלובלית, מגוונת, עשירה במשאבים, בעת היותו אינטימי גמישה מספיק כדי לחקור את הנתיב המתאים לך. כאן בבית הספר דרוקר, תמצא משהו אחר. אבל אל תסמכו על המילה שלנו על זה, לחוות את ההבדל מקרוב ולגלות את האפשרויות העתידיות שלך מחזיקה בבית הספר דרוקר. המטרה שלנו אנו לחולל שינוי בחייהם של אלה שאיתם אנו לומדים במוסדות אנו משרתים. המשימה שלנו אנו להשיג את המטרה שלנו על ידי פיתוח והעשרת חיי המקצועיים של הסטודנטים שלנו: שיפור היכולת שלהם לחשוב בקפדנות ואתית מורכבת על, בעיות מעורפלות, כדי לקבל החלטות אסטרטגיות קול, להוביל ולהשפיע על אחרים כדי השגת מטרות משותפת מתן חוויית למידה אישית ומעשית, עדיין מהורהר הקניית רוחני מ"ק riosity מיומנויות למידה כי יהיה לקיים את החיפוש לכל החיים על ההבנה והפתיחות לחדשנות ולשינוי קרא פחות