תוכנית מנהל בכיר

כללי

תיאור התכנית

תוכנית MBA MBA בבית הספר מריוט לניהול יהיה הכי מאתגר שתי שנים של החיים שלך. המיועד לאנשי המקצוע המקצועיים, מספק חוויה ניהולית ברמה עולמית באווירה ייחודית. אנו מדגישים לא רק את הפיתוח של כלים אנליטיים קפדניים ומיומנויות לפתרון בעיות, אלא גם את יישום העקרונות המוסריים הדרושים כדי להשתמש ביכולות אלה בחוכמה. אנחנו רוצים לעזור לפתח מנהלים ומנהיגים מלאים: גברים ונשים בעלי יכולת מקצועית מעולה, אבל גם גברים ונשים בעלי יושרה, אמונה ואופי מוסרי חזק שישפיעו על העולם לתמיד.

אוניברסיטת בריגהם יאנג ידועה בהוראת המצוינות. חברי סגל ההוראה של מריוט, המלמדים בתוכנית EMBA, הם המדריכים הטובים ביותר שלנו. לא זו בלבד שהם היו בעלי ניסיון נרחב בהוראה; רובם היו ניסיון ניהולי משמעותי ייעוץ גם כן. בנוסף לפקולטה הממריצה הזאת, חווית EMBA שלך תעשיר את התלמידים המוכשרים והמוכנים שתעבוד איתם. כמוכם, תלמידיכם נבחרו בקפידה להביא לתוכנית מגוון עשיר של חוויות ניהוליות מארגונים שונים.

התוכנית שלנו היא לא קלה. זה דורש עבודה קשה, שעות ארוכות, מסירות והקרבה. אבל אם תשאלו את בוגרי העבר שלנו, הם יגידו לכם שהתגמולים גדולים במונחים של צמיחה אישית, קידום מקצועי, ויצירת אסוציאציות לחיים עם סגל, סגל וסטודנטים אחרים.

מטרת תכנית

את MBA MBA MBA (EMBA) תוכנית ימשוך, להודות וסטודנטים לתואר שני מחויבים המשימה הייחודית של BYU. מטרות התוכנית כוללות

  • עזרו לכל תלמיד לחזק את עדותו של הבשורה המשוחזרת של ישוע המשיח
  • לפתח תלמידים אלה מיומנויות ניהול שיסייע להם להיות מנהיגים משפיעים בביתם, הכנסייה שלהם, הקהילה שלהם, המקצועות שלהם
  • הרחב את החזון של הסטודנט שלנו לגבי האפשרויות שלהם והזדמנויות לפיתוחם המקצועי ולשירותם בעתיד

תוצאות למידה צפויות

סטודנטים בתוכנית EMBA של BYU יהיה

  • לפתח הבנה טובה יותר של האופן שבו אמונה והישגים מקצועיים משלימים
  • למד לעבוד בקבוצות ולהיות חלק מצוותים יעילים
  • להיות מסוגל לתקשר בצורה יעילה, הן בעל פה והן בכתב
  • להגביר את יכולתם לתרגם ערכים אתיים לפרקטיקה עסקית
  • לפתח את היכולת להשתמש בטכנולוגיה ביעילות
  • להיות מסוגל להשתתף באופן פעיל בסביבה גלובלית
  • להיות בקיאים בנושא הנושא

קהל יעד


מינימום 5 שנים "במשרה מלאה ניסיון בעבודה וניהול עם תואר ראשון מכללה מוכר או אוניברסיטה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

שמו של ג'וילארד ואליס ס מריוט, בית הספר מריוט מניות ניהול רבים את אותם ערכים אשר נבנה אחד companies.When המצליחים ביותר בעולם האירוח הקמת החברה שלו בשנת 1927, אמר מר מריוט, "ההצלחה היא לא הסופי ". אנו ... קרא יותר

שמו של ג'וילארד ואליס ס מריוט, בית הספר מריוט מניות ניהול רבים את אותם ערכים אשר נבנה אחד companies.When המצליחים ביותר בעולם האירוח הקמת החברה שלו בשנת 1927, אמר מר מריוט, "ההצלחה היא לא הסופי ". אנו עוקבים בחדשנות רוח, לעודד את זה, צופה את הפרטים, ודוחף לשלמות. שליחות השכלה כדי למשוך, לפתח, וגברים ונשים מקום של אמונה, אופי, ויכולת מקצועית, אשר יהפכו למנהיגים מצטיינים מסוגל להתמודד עם השינוי בסביבה דינמית העולמי. מחקר כדי לקדם את הידע על ידי בנייה על יסודות רעיונית חזקה כדי לזהות ולפתור בעיות קריטיות בניהול, תוך התמקדות תשומת לב מיוחדת, הנהגים העולמי טכנולוגי, יזמי. Outreach כדי להרחיב את הברכות של חינוך וניהול לחברי הכנסייה ברחבי העולם. ידידות כדי לפתח חברים האוניברסיטה הכנסייה ברחבי העולם באמצעות השירות בארגונים מקצועיים על ידי שיתוף פעולה בפיתוח וניהול תכניות החינוך. בית ספר המכללה בריגהם יאנג של אוניברסיטת העסק הפך בית הספר לניהול בשנת 1975. בית הספר נקרא על שם מייסדי חברת מריוט ג'וילארד ואליס ס מריוט בשנת 1988. בית הספר שוכן מריוט אלדון נ 'טאנר בניין בן שבע קומות, 120,000 רגל מרובע, מבנה גרניט הממוקם על BYU הקמפוס Provo, יוטה. סטודנטים כ 1900 סטודנטים לתואר ראשון 1,100 סטודנטים לומדים בבית הספר מריוט. כמעט 75 אחוז מהתלמידים הם דו לשוניים, כ -20 אחוזים מדברים שפה שלישית. רוב חיו בחו"ל. בית הספר נרשם כ -10 אחוז הסטודנטים הבינלאומי. בוגרים הספר יש כמעט 44,000 בוגרים. למעלה מ 900 בוגרים פעיל לייעץ לסטודנטים באמצעות תוכנית חונך מתנדב. למעלה מ 500 בוגרים וחברים מעורבים עם המועצה המייעצת של בית הספר הספציפי תוכנית לוחות. קרא פחות