תוכניות מותאמות אישית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

בית הספר ייל לניהול מספק מגוון רחב של תוכניות חינוכיות מותאמות אישית עבור ארגונים בודדים, החל סמינרים קצרים תוכניות אינטגרטיבית נרחב יותר על פני כמה חודשים. כל תכנית מותאמת לארגון החסות ולמשתתפיו, והוא יכול להתמקד בדיסציפלינה אחת (למשל, חשבונאות ובקרה, כספים, ניהול תפעול, שיווק או התנהגות ארגונית), או להוות גישה רחבה ורב-תחומית (למשל, אסטרטגיות תחרותיות) , ממשל תאגידי, ניהול בריאות, או מתעוררים שווקים גלובליים). התכניות מתוכננות בשותפות עם הארגון המממן כדי לעמוד במטרות חינוכיות ספציפיות, והן יכולות להסתייע במשאבים ובפקולטות הנרחבים של בתי ספר ומחלקות אחרות של ייל (כגון משפטים, רפואה, יערנות, בריאות הציבור והנדסה).


בחר תוכניות מנהלים מותאמות אישית

* עסקים וגלובליזציה למגזר הציבורי והפרטי: רוסיה

חברת נפט רוסיית גדולה תשלח קבוצה של 25 מנהיגים מהציבור ומהמגזר הפרטי לייל סום לתכנית מנהלים בת שבועיים. מטרת התוכנית היא לספק למנהלי עסקים ולקובעי מדיניות אלה הבנה עסקית כחלק בלתי נפרד מהחברה האזרחית ומההתפתחות החברתית. כדי להשיג זאת, התוכנית תהיה כמו בעיות המיקוד שלה כגון גלובליזציה ופיתוח כלכלי, פוליטיקה בינלאומית ועסקים, ההיסטוריה של מוסדות פיננסיים, מקרו כלכלה, ממשל תאגידי, ומנהיגות.

* מנהיגות עסקית ואסטרטגיה: הולנד

התוכנית למנהיגות עסקית ואסטרטגיה למנהלים מהולנד (שנעשתה בשיתוף עם האקדמיה למנהל, אוניברסיטת חרונינגן, הולנד) מציעה למשתתפים חוויה מגוונת של חזיונות יסודיים, תובנות, תיאוריות, "שיטות עבודה מומלצות" ודעות. התוכנית נועדה להחזיר את משתתפיה לקונספט הקלאסי המקורי של האוניברסיטה כנקודת מפגש של רעיונות, כשרונות ונקודות מבט ומקום שיוצר סינתזה חדשה מהתנגשות פרדיגמות ושילוב של פרדוקסים. חברי סגל ייל SOM יחלקו את הקסם שלהם, השתקפויות, וספקות לגבי מגוון רחב של נושאים החל ההשלכות האקולוגיות של שינוי האקלים, שינוי טכנולוגי וניהול, הסרת הפיקוח, שיווק מבוסס הלקוח, עיצוב ארגוני לאסטרטגיה עסקית וחדשנות.

* האוצר המודרני עבור ההנהלה הגלובלית: ברזיל

מנהלים בכירים במימון מברזיל יגיעו ל- Yale SOM לתוכנית אינטנסיבית בת ארבעה ימים בנושא מימון בינלאומי ונושאים של מימון חברות. הפרופסורים של ייל SOM יציעו את תובנותיהם ומומחיותם בנושאים הכוללים הערכת שווי של חברות, עלות הון, ניהול השקעות, מיזוגים והשתלטות, סיכונים ותשואה בשווקים מתפתחים, ניהול תיקי השקעות גלובליים, סיכוני שער גידור ושווקים פיננסיים בינלאומיים.

* תוכנית בניהול כללי: סין

תוכנית זו תוכננה לתת למנהלים בכירים של חברת תרופות גדולה בסין הידע שיסייע להם לקבל החלטות ניהוליות טובות יותר. התכנית נועדה להרחיב את האופקים האינטלקטואליים של המשתתפים על ידי מתן חשיפתם למושגים עסקיים חדשניים ולעזור להם לרכוש הבנה טובה יותר של השינויים בכלכלה העולמית. שנית, היא תבנה בסיס חזק של ידע משולב, חוצה תפקוד ומיומנויות, כך שהמשתתפים יוכלו למקם את עסקיהם באופן תחרותי בעתיד. זו תוכנית אינטנסיבית שבועיים ב ייל SOM יכלול מודולים בחשבונאות פיננסית, חשבונאות עלויות ובקרות, ניהול שיווק, אסטרטגיה עסקית.

* חדשנות ניהול: יפן

קבוצה מכובדת של מנהלי טכנולוגיית מידע ומנהלים של כמה מהחברות היפניות הגדולות יבואו ייל SOM להשתתף בתוכנית המבצעת על חדשנות ניהול. תוכנית אינטנסיבית זו של ארבעה ימים תתמקד באסטרטגיות עסקיות וארגוניות המסייעות לחברות לחדש, כמו גם לדון במקרים שבהם החדשנות נכשלת בשל העיצוב הפנימי של הארגון או את אסטרטגיית היישום. נושאים אשר יטופלו כוללים מודלים שונים של חדשנות, גיאוגרפיה של חדשנות, שילוב אסטרטגיית הטכנולוגיה עם האסטרטגיה העסקית, מיקור חוץ כמקור של חדשנות, גורמים אנושיים של חדשנות, חדשנות רדיקלית בארגונים בוגרת ומגמות משתמש IT וחדשנות.

* הנדסה פיננסית ומנהיגות: הונג קונג

בכירים בחברת תקשורת גדולה מהונג קונג יגיעו ל- Yale SOM לתוכנית אינטנסיבית בת שבועיים. הפקולטה יחלקו את המומחיות שלהם במודולים מיוחדים בהנדסה פיננסית, מנהיגות וניהול שינויים, הסרת תקנות בתעשיית הטלקומוניקציה ואסטרטגיה עסקית.

* ממשל תאגידי מנהל תוכנית חינוך

בשיתוף עם פורום הבנק העולמי, ייל SOM יציע תוכנית אינטנסיבית של עשרה ימים עבור מוסדות במדינות מתפתחות, אשר להכשיר מועצת המנהלים של החברה.

החיפוש אחר הון לטווח ארוך מוכר כמפתח לצמיחה כלכלית ויציבות. הון המשקיעים מבקש את ההגנה הניתנת על ידי המערכת המשפטית כדי למנוע את הסבירות של שחיתות, הפקעה, ניהול כושל מבוצר. רבים מההגנות של משקיעים אלה ימסרו באופן ממשלתי, אך רבים נוספים חייבים לבוא מממשלת הסקטור הפרטי של התאגיד.

ממשל תאגידי טוב כולל את כל האמצעים שניתן לבצע מרצון על ידי מנהלים, דירקטורים ובעלי מניות, כדי לספק ביטחון למשקיעים שהם מוגנים, ובמקביל להכיר את האחריות החברתית של התאגיד.

תוכנית זו נועדה לסייע למנהל אזורי הדרכה אזורי, על ידי קידום בסיס ידע ומיומנויות של ממשל תאגידי טוב.

עדכון אחרון: ספטמבר 2017

אודות בית הספר

המשימה SOM ייל לחנך מנהיגים עסקיים בחברה היא הלכה למעשה בכל יום על ידי הבוגרים שלנו, אשר מגלמים החזון שלנו עבורם השראה כמו, עוסקת באופן כללי, המבוסס על ערכים מנהיגים בעלי ולפתור בעיות קשות, כי עניין. ... קרא יותר

המשימה SOM ייל לחנך מנהיגים עסקיים בחברה היא הלכה למעשה בכל יום על ידי הבוגרים שלנו, אשר מגלמים החזון שלנו עבורם השראה כמו, עוסקת באופן כללי, המבוסס על ערכים מנהיגים בעלי ולפתור בעיות קשות, כי עניין. ייל משולבת לניהול תוכנית הלימודים נועדה לטפח ולפתח את התכונות הייחודי שהפכו ייל SOM בוגרי מנהיגים בתחומים כה רבים. מובילה ניהול חוצה גבולות. עם יסודות במורשת multisectoral של בית הספר, המושגים של אירוסין רחבה ופרספקטיבה רחבה יותר נלכדים עכשיו במשלוח תחומית של תכנית הלימודים המשולב שלנו, כמו גם את הרכיבים הבינלאומיים נתיב שבירת הנדרש של תוכנית ה-MBA שלנו. זה גלומה גם את הקריירות של רבים מהבוגרים שלנו, אשר ידועים רמה גבוהה של שיתוף פעולה; ואת העובדים, לרוץ, וליצור ארגונים מגיבים למציאות הארגונית הגלובלית של העולם המודרני. שינוי ערכים חיוביים אל אישי, מקצועי, והתקשרויות מוסדיים. באותו היום SOM, דרך המנהיגות שלנו תוכנית הפיתוח של פעילויות לימוד ושיתוף לימוד אחרים, אנו מעודדים את התלמידים שלנו לחשוב עמוקות על הערכים האישיים שלהם ומה ערכים אלו רומזים על אפשרויות עתידיות שלהם והפעולות האישיים והמקצועיים. בנוסף, בשנת הלימודים הליבה שלנו, כי הקורסים מאורגנים סביב לא הדיסציפלינות האקדמיות אך סביב הבחירה הארגונית, אנחנו יכולים למקד את הדיון על שיקולים אתיים בדרכים MBA המסורתי לא יכול. אבל זו מחויבות לערכים הוא לא תוצר לוואי של תוכנית הלימודים החדשה שלנו: הוא מאפיין בסיסי של בית הספר לניהול באוניברסיטת ייל מאז היווסדה. כתוצאה מכך, בוגרי ייל SOM ידועים היושרה שלהם ואחריות שלהם, לא רק על מעשיהם, אלא גם את הארגונים שהם יוצרים, שאת המטרות הן ליצור ערך להוסיף ערך לחברה. להביא יצירתיות משמעת בעיות ניהול מורכבות. על ידי de-דגש על יישום שגרתי של מסגרות ונוסחאות הטמונה בתוכנית הלימודים המבוססת על משמעת, הלימודים משולבים שלנו מציג תלמידים עם בעיות ניהול, כי הם לא "ארוז" לצורך ניתוח קל, וכך מגרה את היצירתיות בגישתם לפתרון בעיות. במקביל, על ידי הצגת הידע וניהול קריטית בהקשר הארגוני, התלמידים שלנו לפתח את הרגלי למידה של המוח, המאפשרים להם למקסם את האפקטיביות של הניהול שלהם בקבלת החלטות. כמו כן, בוגרי ייל SOM, במיוחד אלה בעשייה יזמית או בשיכול סקטוריאליות, כבר מזמן להכרה שילוב ייחודי של מיומנויות שלהם "רכים" ו - "קשה" - שילוב כי הוא מסיע יותר כדי לזהות - בהצלחה הפועלים על - הזדמנויות כמו הם מציגים את עצמם. קרא פחות
גן עדן חדש , ניו יורק + 1 יותר פחות