תוכניות מותאמות אישית

כללי

תיאור התכנית

As-Is. או מותאם אישית כדי להתאים

ב SMU קוקס, אנו יודעים גמישות היא איכות חשובה להחזיק בעולם העסקים. בהתאם לצרכים הספציפיים של החברה שלך, מגוון רחב של תוכניות אנו מציעים ב SMU קוקס יכול להתאים לך בצורה מושלמת. אבל אם זה לא המקרה, כל התוכניות שלנו יכול להיות מותאם כך שהם בדיוק מה שאתה מחפש. המדריכים שלנו גמישים; אם התוכן, הפורמט, התאריכים, השעות או אפילו המיקום של כמובן צריך לשנות, פשוט לומר זאת. זה הכל חלק מהעסק של להיות בעסק!


המקום שלנו או שלך?

כולנו שמענו את הדוקטרינה: מיקום, מיקום, מיקום! בהתאם רגש זה, כל התוכניות שלנו ניתן ללמד בקמפוס דאלאס SMU, או כל מקום אחר, מה הכי נוח ונוח לך ולעובדים שלך.


גישה ליותר

קבלת החלטות חסכוניות חיונית להצלחה של כל חברה. לכן אם יש לך קבוצה של חמישה עשר עובדים או יותר להשתתף בתוכנית, זה יותר חסכונית להפעיל את התוכנית בתוך הבית. עלות השתתפות בתכנית גם יורדת באופן משמעותי כאשר מספר המשתתפים עולה מעל חמש עשרה. כל התוכניות שלנו יכול להכיל עד ארבעים. כמובן, יותר אנשים שמקבלים את אדג ', טוב יותר עבור החברה שלך!

עדכון אחרון: ספט 2017

אודות בית הספר

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... קרא יותר

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. קרא פחות