המרכז לפיתוח מנהלים בבית הספר לעסקים של לונדון מתכנן ומספק הדרכה למנהלים מותאמים אישית בשיתוף עם למעלה מ -60 לקוחות עסקיים ברחבי העולם.

בחירת תוכנית חינוך מנהלים מותאמים אישית בבית הספר עסקים בלונדון יוצר הזדמנות בשבילך לפתח את היכולות והידע שלך בעת ביקור באחד הערים הקוסמופוליטיות ביותר בעולם משגשגת.

תהיה לך גישה מנהיגות מחשבה עם השפעה של סגל בעל שם עולמי לפגוש עמיתים מכל רחבי העולם. לונדון Business School היא קהילה גלובלית אמיתית, סביבה אידיאלית שבה ניתן ללמוד ולהתמקד במטרות העתידיות שלך.

אנו מעצבים ומספקים תוכניות מותאמות אישית המונעות על ידי נושאים אסטרטגיים ותפעוליים קריטיים של הארגון. אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לפיתוח תהליכי למידה המסייעים ללקוחותינו להבין, לתרגל ולבסוף ליישם מושגים ודגמים חדשים בתוך הצוות והארגון שלהם. הכונן מאחורי כל התוכניות המותאמות אישית שלנו הוא יישום ותוצאות. צוותים ייעודיים שמבינים ארגונים גלובליים.

יחסים עם הלקוחות שלנו להתחיל עם חקר. אנו מתחייבים צרכים מעמיקים וניתוח בעלי העניין ולפתח הבנה מעמיקה של המטרות שלך, הקשר ותרבות. אם נדרש, אנו יכולים לסייע בבניית מחויבות בעלי העניין ולתקשר את הפרויקט.


שׁוּתָפוּת

הדבר הייחודי לשותפויות שלנו הוא היכולת שלנו להתאים את המומחיות שלנו עם הצרכים של הארגון שלך למידה ופיתוח. הצוות הייעודי שלנו של מנהלים עמיתים יש תפקידים בכירים בארגונים מסחריים בינלאומיים, ויש להם ייעוץ נרחב ניסיון עסקי החינוך. המומחיות שלהם אומר שאנחנו מבינים את הבעיות שלך מלכתחילה ובחר את צוות הפקולטה הנכון לצרכים הספציפיים שלך.

עוזר לך להעריך מחדש את הדרך שבה אתה עושה עסקים

מנהל עמית שלך עובד בצמוד אליך ועם צוות הסגל הנבחר במיוחד כדי לתכנן ולספק את התוכנית שלך. התוכניות שלנו משלבות קשיחות אקדמית והוראה מעוררת השראה עם ניסיון עסקי מעשי. הפקולטה שלנו עוסקת באופן פעיל בייעוץ בעבודה ורבים מהם יושבים על לוחות החברה, וממקמים אותם בחוד החנית של הנושאים שמעסיקים את לקוחותינו. באמצעות המחקר העדכני ביותר שלהם ניסיון עסקי, הם אתגר מראש תפיסות ולעודד לקוחות להעריך מחדש את הדרך בה הם עושים עסקים.


תהליך הלמידה: התמקדות בחדשנות

תוכניות מותאמות אישית משתמשות בשיטות הוראה מוכחות (כגון סדנאות פנים אל פנים, סמינרים, הדרכה ושיעורים) וכן מגוון גישות חדשניות.יכולת כתיבה מותאמת אישית

אנו יוצרים מקרי מבחן ספציפיים לדרישות של תהליך הלמידה כדי להאיץ את הלמידה על ידי מעורבות מהירה מנהלים עסוקים עם הבעיות בהישג יד.


שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי London Business School »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

אוג 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date