תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים

ממוקם במרכז העיר ריצ'מונד, וירג 'יניה, עיר מדורגת בעקביות אחד המקומות הטובים ביותר עבור עסקים קריירה, תוכנית וירג' יניה Commonwealth אוניברסיטת MBA מציעה שילוב מנצח של תיאוריה עסקית, יישום מעשי, רשת חשובה של אנשי הקשר הקריירה.


בסקר שנערך לאחרונה על ידי בלומברג Businessweek אחד התלמידים אמר, "החוזק העיקרי של התוכנית היא תוכנית הליבה שלה מאתגר, את הכיתות הקטנות בכיתה עבור חוויית למידה אישית יותר, הכללתה של מנהיגים עסקיים מוצלח ריצ'מונד באזור בדיונים בכיתה הרחבת שלה רשת בוגרים פעילה מאוד באזור ".


התלמידים מעניקים את ה - VCU MBA לסימנים גבוהים בתכנית הלימודים (A +), בקליבר של חברי הכיתה (A +) ובאיכות ההוראה (A).


תוך כדי לימוד תחומי תפקוד הדדי של עסקים ולחקור מקרי מקרה, תוכלו לפתח מיומנויות בפתרון בעיות עסקיות, קבלת החלטות, תקשורת יעילה, ועבודה בצוותים. שילוב זה של תיאוריה ומעשה הוא הכרחי להגדרת סגנון המנהיגות הייחודי שלך ויעזור לך לבנות את הרשת המקצועית שלך.


בחר קורס כללי ללימודים או מתמחים באחד או יותר מהריכוזים הבאים:

  • אנליטיקה עסקית
  • מימון חברות
  • יזמות וחדשנות
  • עסקי הגלובלי
  • הון אנושי
  • ניהול משאבי מידע
  • השקעות
  • נדל"ן
  • ניהול שרשרת אספקה
  • ניהול טיפול רפואי * ריפוי ניהול ריפוי הבריאות היא תוכנית קיץ מנוהל באמצעות המשרד MBA MBA. סטודנטים מסורתיים של VCU MBA זכאים. *

תלמידים רשאים להירשם באופן מלא או חלקי. הכיתות מוצעות בדרך כלל ערב אחד בשבוע (בימים שני עד חמישי) בין 7 ל -9: 40 בערב. מספר מוגבל של שיעורים מוצעים שני ערבים בשבוע מ 5:30 - 6:45.

יש להשלים את התואר בתוך שש שנים ממועד הכניסה לתכנית; עם זאת, התלמיד הטיפוסי משלים את התואר תוך שנה וחצי עד שלוש שנים.

פרופיל סטודנט - מועמדים מורשים יש בממוצע 4 שנות ניסיון מקצועי בעבודה במגוון תחומים כגון הנדסה, מדע ומדעי הרוח, ועסקים. מועמדים הודה יש ​​ממוצע של GPA 3.3 ו ממוצע GMAT ציון של 565.

תכנית לימודים


תכנית הלימודים של ה- VCU כוללת 19 קורסים, או 57 שעות אשראי, והיא מחולקת לשלוש קטגוריות: קורסי יסוד, קורסי קורסים מתקדמים וחומרי לימוד.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

אוניברסיטת וירג'יניה חבר עסקים ממוקם ברחוב הראשי בריצ'מונד, וירג'יניה, בית הספר לאוניברסיטת וירג'יניה עסקים מספק מנהיגים עסקיים-מוכנה לעולם האמיתי. בית ספר VCU של עסקים מדורג בחלק העליון וחמישה אחוזים ... קרא יותר

אוניברסיטת וירג'יניה חבר עסקים ממוקם ברחוב הראשי בריצ'מונד, וירג'יניה, בית הספר לאוניברסיטת וירג'יניה עסקים מספק מנהיגים עסקיים-מוכנה לעולם האמיתי. בית ספר VCU של עסקים מדורג בחלק העליון וחמישה אחוזים מבתי ספר עסקיים ברחבי העולם בשל המצב מוכר-הבינלאומי AACSB. הסגל שלנו מסור ומיקום מעולה באחד מאוניברסיטאות המחקר המובילות במדינה להבטיח שהתלמידים את התמיכה שהם צריכים לרדוף את ההיבטים של עסק הם מוצאים מעניינים ביותר. בית הספר הוא קהילה מלוכדת באוניברסיטה עירונית גדולה. צא לטיול סביב Snead הול, בניין המדינה של האמנות שלנו, ותוכל למצוא סטודנטים לומדים יחד בכורסות של אטריום, משתף פעולה בפרויקטים קבוצתיים בארבעת עשרת חדרי הפריצה שלנו ומרכז דה וינצ'י, בפגישה עם סגל ב בית הקפה, ואיסוף בחדר ישיבות ארגון סטודנטים. הזדמנויות לצבור ניסיון עבודה מעשי בשפע הודות לקשריו הרבים של בית הספר עם הקהילה העסקית המקומית ואזורית. תלמידים בשתי הרמות לתואר הראשון והתואר שני באינטראקציה עם מנהלים באמצעות קורסים, התמחות, וארגוני סטודנטים מזוהים עם תעשייה. מרכז שירותי קריירה שלנו מביא סטודנטים ומעסיקים ביחד דרך ירידי קריירה, רשת אירועים, ראיונות ופעילויות בניית קריירה אחרות באתר. עם סיום לימודים, תלמידים בברכה לעסקי בוגרי אגודת VCU, רשת חזקה וגאה יותר מ -25,000 בוגרים. אנו מקווים שתיקחו זמן כדי ללמוד יותר על הרווקים, אדונים, התעודה לאחר הבגרות ותואר דוקטור אנו מציעים - ושתוכל לראות את ההזדמנויות מחכות לך בסביבה השיתופית, חווייתית הלמידה בתוך המטה של ​​בית הספר, Snead הול. אתה מוכן? קרא פחות