תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תוכנית ה- MBA בבית הספר העסקי של אוניברסיטת דיקסי ל 'לאוויט באוניברסיטת דרום יוטה מייצרת מנהיגים עסקיים מוכשרים המוכנים עם הכישורים והידע החיוניים להוביל ארגונים ביעילות בסביבה הסוערת כיום. בין אם בתאגידים גדולים ורב-לאומיים ובין אם בחברות סטארט-אפ קטנות ויזמיות, תואר שני במנהל עסקים מבית הספר העסקי דיקסי ל 'לוויט מספק לך את הבסיס החזק הנדרש להפעלת הקריירה היצירתית שלך או בהצלחה.

עיצוב התכנית הגמיש שלנו מאפשר לסטודנטים להתאים את חווית ה- MBA כך שתענה בצורה הטובה ביותר על צרכיהם הספציפיים. החל מהירשמות במשרה מלאה והשלמת תואר שני במנהל עסקים בשנה אחת בלבד ועד לקורס אחד בסמסטר, הסטודנטים קובעים את הקצב המתאים להם. השיעורים שלנו זמינים הן בקמפוס והן ברשת, כך שתלמידים יכולים להירשם לאלה המתאימים ביותר ללוח הזמנים שלהם, בין אם כולם בקמפוס, כולם מקוונים או שילוב של שניהם. לסטודנטים ללא תואר ראשון במוסד מוסמך AACSB, אנו מציעים קורס מזורז ליסודות עסקיים שיעזור לך להיות מוכן להצליח בתכנית. כל הקורסים מועברים על ידי הפקולטה המוסמכת שלנו, עם ניסיון אקדמי ומקצועי כאחד, ומבטיחים לסטודנטים בסיס יציב של מנהיגות ומיומנויות ניהוליות.

תכנית ה- MBA בבית הספר לעסקים דיקסי ל 'לוויט מוסמכת על ידי האגודה לבתי ספר למכללות מתקדמות, הסטנדרט הגבוה ביותר של הישגים לבתי ספר לעסקים ברחבי העולם.

עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... קרא יותר

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. קרא פחות