תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים Reinhardt University מבית הספר ללימודי עסקים וספורט מקאמיש

Reinhardt University תוכלו להרוויח את תואר שני במנהל עסקים במיקום הנוח שלנו במרכז העיר וודסטוק.

עם תכנית לימודים המתמקדת בקידום הקריירה, תואר ה- MBA של ריינהרדט יסייע לך לפתח את הכישורים והידע האמיתי המוערכים מאוד בשוק התחרותי של החברה, הבטיחות הציבורית ועמותות. תוכלו ללטש את כישורי החשיבה הביקורתית ופתרון הבעיות שלכם ולפתח פרקטיקות יזמיות ומשכנעות של רשות מנוסה.

תואר שני במינהל עסקים

MBA של Reinhardt University הוא ממוקד קריירה, נוח וערך ראוי לציון עם איכות חינוכית יוצאת דופן.

פורמט ומיקום נוחים

תוכנית שעת אשראי של 36 סמסטרים

19 חודשים לכיתה

לילה אחד בשבוע בכיתה

10 קורסים - כל אחד מהם נמשך 7 שבועות

פרקטיקום של שבוע בסוף כל סמסטר

שיעורי MBA של ריינהרדט נפגשים בכל יום שלישי בערב במשך 19 חודשים. פרקטיקום עוקב אחר כל קבוצת קורסים. תוכלו לעבור קורס בן שבעה שבועות בכל פעם, מה שמאפשר התמקדות אינטנסיבית בכל נושא.

ערך ומשתלם משתלמים

תוכנית הלימודים של ריינהרדט לתואר שני במנהל עסקים מספקת הכשרה בתיאוריות עכשוויות וביישומם לעולם המורכב של עסקים מהמאה ה -21. לאחר כל שני קורסים, הפרקטיקום מאתגר את התלמידים ליישם את מה שהם לומדים על קבלת החלטות מקצועיות.

ההשקעה של ריינהרדט לתואר שני במנהל עסקים תעמוד על כ- 19,700 דולר, כולל ספרים, (בשיעור 2019/20), ובכך היא תהיה במחיר תחרותי מאוד ובחירה כלכלית נבונה.

כיתות קטנות, דגם קבוצתי מספק איכות וגישה חינוכית יוצאי דופן

גדלי כיתות קטנים נותנים אפשרות לתשומת לב והשתתפות אחד על אחד. סטודנטים שמתחילים את התוכנית יחד יוצרים קבוצה קבוצה, וקבוצה זו נשארת ביחד מנטייה ועד סיום הלימודים. הלמידה שלך תונחה על ידי אנשי סגל ואנשי מקצוע מבקרים בעלי ניסיון רב ותעודות אקדמיות מרשימות. הדרכה פנים אל פנים תספק הזדמנויות חוזרות ונשנות לצמיחה והתקדמות. תוכנית זו מאושרת על ידי הוועדה למכללות של האגודה הדרומית למכללות ובתי ספר, SACSCOC.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who chall ... קרא יותר

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who challenge with care. And, as Cherokee County's only institution of higher education offering undergraduate and graduate degrees, Reinhardt has long been a popular resource for young people from the bordering counties of Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon and Pickens. As the institution has grown, it has also remained committed to providing a quality education at an affordable price. קרא פחות