המוצעים על ידי: קולנג 'לו המכללה לעסקים

סקירה

להגדיל את ההזדמנות שלך עם מוסמך של מנהל עסקים (MBA)
היכונו ההתקדמות הקריירה שלך עם גרנד קניון של אוניברסיטת מאסטר של מנהל עסקים (MBA) התוכנית, המוצעים על ידי קולג 'קולג' מכללת עסקים. עם תוכנית הלימודים מוטבע בפיתוח מנהיגות, צמיחה ארגונית וניהול תפעול, זו דרישה MBA תוכנית מקוונת מושלם עבור מנהלים עתידיים ומנהיגים עסקיים. לטפח רוח היזמות שלך ולהיות יצרנית ההוגה החלטה קריטית מעוגנת בתפיסת העולם הנוצרי.

זה מאסטר של תוכנית מנהל עסקים מקיפה מגוון קורסים רלוונטי הפעילות העסקית המודרנית. לבחון נושאים חשבונאיים ופיננסיים מעקרונות יסוד תפיסות חדשות, כוללים חיזוי וגיוס כספים בשוקי הון. בקיצור, סביבות מגרה למידה אקדמית, לדון באסטרטגיות ניסוח וביצוע בארגונים וקיימים בשוק העולמי. מחקר פונקציות מחלקתיות מתוך עמדה ניהולית, ולדון התנהגויות וטכניקות הנם בעלי השפעה ולאמץ מגוון.

תוצאות תואר

למד מנהיגות עסקית
בתואר שני במנהל עסקים מקוונים תואר, אתה מקבל הבנה מוגברת של עסקים, הנהלה ומנהיגות יעילה. סקור את הרכיבים לנהוג הצלחה עסקית ו להשתלט על התהליך כדי ליצור תרבות ארגונית פרודוקטיבי. קורסים ועזרו חשיבה ביקורתית לך לפתח את הידע עבור מנהיגות מעצבת בפועל עסק.

מה תלמד

ללמוד תוכנית הלימודים מקיפה MBA
MBA מקוון מאיץ את הלמידה שלך באמצעות מספר נושאים הקורס מטרות:

  • מושגים ואסטרטגיות ניהוליים הקשורות בניהול פעילות בשתי סביבות הייצור ושירות
  • ניהול של מערך השיווק וניתוח שוק סביבתי
  • שיווק תכנון, אסטרטגיה ושליטה
  • מושגים המיקרו ואת המקרו רלוונטיים לעסק עכשווי
  • כלים וטכניקות כמוני לשמש מודל פונקציות עסקיות ויישומים
  • מושגי מפתח של מנהיגות
  • סקירה כללית של איך המדע של התנהגות ארגונית תורם מנהיגים אפקטיביים ומנהלים

קריירה תוצאות

לקדם את הקריירה שלך עם כישורי מנהיגות מתקדם
MBA הוא מאוד מבוקש לאחר תואר התוכנית. הוא מספק לך את הכישורים הדרושים כדי לפתח ולהשיג ביטחון עצמי לפעול כמנהל, יזם, דירקטור, מנהל עסקים ומנהיג. קריירה טיפוסית עם שני במנהל עסקים כוללת ומנכ"ל, סמנכ"ל תפעול, מנהל או מנהיג בכל סוגי ארגונים עסקיים ושירות.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date