תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים

פורט הייז הציע שיעורים עסקיים במשך 100 שנים. בשנת 1977, השקנו תוכנית מסורתית לתואר שני במינהל עסקים (MBA) . התחלנו להציע את התוכנית באופן מקוון לחלוטין בשנת 2007. מאז 2009, GetEducated.com יש בשם FHSU MBA מקוון "Best Buy" עבור תואר מוסמך תארים .

MBA מקוון היה מדורגת ברמה העליונה ארצית לחינוך באיכות גבוהה בארה"ב חדשות ודירוג הדו"ח העולמי שפורסמו בינואר 2012. תוכנית ה- FHSU MBA היא תוכנית באיכות גבוהה עם תוכנית הליבה התומך את ההיבטים החשובים ביותר של העסק. בנוסף, אנו מציעים מספר ריכוזי קריירה רלוונטיים המאפשרים לתלמידים להעמיק את הידע שלהם בתחום תוכן מסוים.

מוקד תוכנית MBA הוא לייצר מנהיגים עסקיים שהם באמת "קדימה חשיבה. העולם מוכן. "אנחנו מאתגרים את התלמידים לחשוב יותר ביקורתי ועמוק על הקורסים לעבוד בצוותים כדי לפתור בעיות עסקיות בעולם האמיתי.


קורסי MBA

תואר MBA כולל 34 שעות אשראי, או 12 כיתות, בתחומים כגון שיווק, ניהול, כלכלה ופיננסים.

אם לקחו קורסים לתואר שני במכללה או באוניברסיטה מוכרת אזורית אחרת, הם עשויים לספור לקראת תואר MBA , בכפוף לאישור ועדת MBA . בדרך כלל, לא יותר מ 6 עד 9 שעות אשראי ייחשב להעברת אשראי.

אם אין לך תואר ראשון לתואר ראשון, תצטרך לקחת עוד ארבעה קורסים היסוד (כרגע רק באינטרנט) כדי להכין את עצמך לתוכנית MBA . סטודנטים המעוניינים להחליף או לפנות לקורסי היסוד צריכים להגיש את בקשותיהם באמצעות מתאם הבוגרים לועדת המינהל לצורך הערכה ואישור.


להרוויח MBA שלך בקמפוס

מחפש לקדם את הקריירה שלך למיקום ניהול בכיר או בכיר? להרוויח תואר שני במנהל עסקים ב- FHSU בלי להפריע באופן משמעותי את חיי העבודה שלך. בתוך פחות מארבע סמסטרים לתלמידים במשרה מלאה, אתה יכול להיות על הדרך שלך אחריות גדולה יותר, לשלם טוב יותר או קריירה חדשה.

 • המיועד לאנשי מקצוע שעשויים או שאינם בעלי תואר עסקי, MBA משלב קורסים ללימודי MBA עם ריכוזי הבחירה שלך.
 • תוכנית MBA שלנו מפתחת מיומנויות בתחומים פונקציונליים של העסק מלמד אותך כיצד ליישם אותם כדי להשיג מטרות ארגוניות בסביבה גלובלית.
 • למד בכיתות עם פרופסורים עסקיים מנוסים. לחלופין, עבור גמישות מקסימלית, לקחת את הקורסים אותם, לימד על ידי אותו סגל, באינטרנט.
 • תכנית הלימודים לתואר שני כוללת 34 שעות אשראי עם 12 שעות נוספות (ארבע קורסי יסוד) לסטודנטים שאין להם תואר ראשון לתואר ראשון.
 • שני הקורסים הבסיסיים ללימודי MBA מוצעים כל השנה. בדוק את פרטי הקבלה וההרשמה. גם לבדוק את עלויות שכר הלימוד שלנו.להרוויח Online MBA שלך

להרוויח את התואר בלי להפריע באופן משמעותי את הקריירה שלך. אחרי הכל, אנחנו יודעים שאתה עובד מקצועי. אנחנו יודעים שאתה צריך את הגמישות ללמוד מתי ואיפה - זה הכי נוח לך.

בתוכנית הלימודים הקפדני שלנו, הלמידה בכיתה המסורתית משולבת עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. אנו מספקים סרטונים זורמים בכל מקום שבו אתה נמצא. לוחות דיונים מקוונים לעזור לך לשמור על קשר עם חבריו לכיתה, כמו גם המדריכים שלך.

FHSU של MBA מפתחת מיומנויות בתחומים פונקציונליים של העסק מלמד אותך כיצד ליישם אותם כדי להשיג מטרות ארגוניות בסביבה גלובלית.

עבור אנשי מקצוע אשר הם בעלי מוטיבציה עצמית עצמאית, אנו משתמשים בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי להבטיח את החינוך שלך מתאים לצרכים שלך. אנו מחויבים לספק לך את האיכות הגבוהה ביותר של משאבים ותשובות בכל פעם שאתה צריך ליצור קשר איתנו.

דרישות קבלה

מבחן GMAT מקובל או מבחן אחר למבחני בוגר (GRE, LSAT וכו ') ציון לפני ההרשמה, 2 מכתבי המלצה, הצהרה אישית המציינת סיבות לחיפוש תואר שני במינהל עסקים, כולל מטרות מקצועיות ו / או קריירה ועבודת עבר רלוונטית ניסיון, וכן לחדש קורות חיים.


יישום

בקשות MBA מתקבלות לאורך כל השנה וההרשמות מתבצעות על בסיס מתמשך. יש לקבל את כל החומרים לפחות 60 יום לפני ההרשמה הראשונה של התלמיד. בית הספר FHSU לתואר שני וועדת MBA יסקור רק חבילות יישומים שלמות, אשר חייב לכלול את הדברים הבאים:

 • יישום בוגר בתשלום
 • קורות חיים הנוכחיים
 • תמלילים רשמיים מכל הקורסים לתואר ראשון ושני (באנגלית)
 • ציונים רשמיים של מבחני קבלה לתארים מתקדמים (GMAT) או מבחן מיקום אחר (לדוגמה, GRE)
 • שני (2) מכתבי המלצה
 • הצהרה אישית מהסטודנט המציין סיבות לחיפוש תואר שני במנהל עסקים כולל מטרות מקצועיות ו / או מקצועיות וניסיון בעבודה בעבר
 • דרישות אחרות כפי שצוין על ידי אוניברסיטת פורט הייז אוניברסיטת בוגר אוניברסיטה
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associa ... קרא יותר

FHSU is the leading forward-thinking, entrepreneurial university of the Midwest. We have an enrollment of more than 13,000 students and offer hundreds of certificate and degree programs at the associate's, bachelor's and master's levels through 28 academic departments. קרא פחות
וויצ'יטה , ארה"ב מקוונת + 1 יותר פחות