תואר שני במנהל עסקים

כללי

3 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים

ההיבט הייחודי ביותר של תוכניות עסקיות באוניברסיטה האסייתית היא חוויית ניסיון בעבודה. בכל קיץ, לכל התלמידים תהיה הזדמנות לרכוש ניסיון עבודה בעולם האמיתי באמצעות סדרה של 3 חודשים התמחויות. כל הסטודנטים במשרה מלאה במנהל עסקים נדרשים לבצע את התמחויות.

בעבר, כמה ארגונים מכובדים השתתפו בתוכניות ההתמחות של האוניברסיטה האסיאתית. לסטודנטים מאוניברסיטת אסיה היו הזדמנויות לעבוד ב - Capital Nomura (תאילנד), גנרל מוטורס (תאילנד), הונג קונג וחברת הבנקאות בשנחאי (תאילנד), Jardine Fleming Thanakom Sequities, Lowe Lintas ושותפים, Procter & Gamble (תאילנד) , רשות ניירות ערך של תאילנד, הבורסה של תאילנד, טסקו-לוטוס, תאי איירוויינס אינטרנשיונל, TMB Asset Management ו- Total Access Communication (DTAC).
הזדמנויות אלה מעניקות לתלמידים חווית למידה מעמיקה בהיבטים מעשיים ופונקציונליים של עבודה בארגון עסקי אמיתי.

סביבת למידה דינמית

סטודנטים מאוניברסיטת אסיה נחשפים לסביבת למידה דינמית מאוד עם כיתות קטנות ורמת אינטראקציה גבוהה בין סטודנטים ומרצים. יתר על כן, חברי סגל המגיעים מרחבי העולם יוצרים את הדינמיות. בנוסף, ימונו תלמידים רבים למורים אישיים, אשר אחריותם היא לפקח ולסייע בפיתוח תלמידים. קבוצות המחקר הן בדרך כלל קטנות ומבוצעות מחוץ לזמן הכיתה הרגילה.

תוכניות גמישות

כל תלמידי עסקים אינם חייבים להתחייב לכל התמחות עד שהם ייקחו את כל מקצועות הליבה (שנה אחת לתלמידי MBA), אשר נועדו לתת לתלמידים הבנה רחבה של דיסציפלינות עסקיות שונות. לאחר סיום הדרישות הלימודיות, לתלמידים יש אפשרות לבחור מתוך מספר התמחויות הזמינות באוניברסיטה האסייתית (למשל, חשבונאות, בנקאות ופיננסים, כלכלה עסקית, ניהול מערכות מידע (MIS) ושיווק). תלמידים יכולים גם לבחור תחום התמחות קטן.

תיאור התוכנית

תוכנית זו מתוכננת כמו תואר MBA כללי בסיס רחב. תכנית הלימודים מורכבת מ -12 מקצועות בוגר תואר שני ופרויקט אישי. הנושא המאחד של התוכנית הוא "ניהול בסביבה משתנה" עם דגש על האופן שבו ניהול יכול לפקח, לתכנן וליישם שינוי כדי להשיג מטרות ויעדים ארגוניים. נושא זה משתקף בתוכן הלימודים של כל הנושאים הנלמדים במסגרת תואר שני זה. בהתחשב באופי הדו-מודאלי של אוכלוסיית היעד, תוצג תכנית המידה במסלול מלא במשרה מלאה ובמסלול במשרה חלקית.

הרציונל לבחירת הנושאים הספציפיים הנכללים בתכנית הלימודים הכללית לתואר שני במנהל עסקים, מתבסס על המטרות והיעדים של התכנית. עיצוב התוכנית הוא רחב מבוסס, כך שלכל התלמידים יהיה בסיס חזק בתחומים פונקציונליים כמו גם טכניים של ניהול עסקים, ויהיה מסוגל להמשיך כל ההתמחות בעתיד. תיאורי נושאים אישיים מופיעים בהמשך מסמך זה.

מגוון שיטות ההוראה והלמידה יפורש על פני התכנית, בהתאם לאסטרטגית ההוראה והלמידה המוסדית הכוללת. ההרצאות, הדרכות, הסדנאות והשיעורים המעשיים יהיו ברורים לאורך כל התוכנית, וזמן יצירת קשר זה ייקבע בתוך כל מתווה. בהתייחס לפעילות ההוראה, הסטודנטים יאורגנו בקבוצות "סינדיקט". הסינדיקטים אחראים לעבודה משותפת (כולל עבודה מוערכת) בצורה של מקרי מבחן ודוחות, מאמרים, בעיות ומצגות בכיתה. עם זאת, כל נושא יאמץ אסטרטגיה המיועדת להקנות תחושת אחריות ללמידה מצד התלמיד. למידה ממוקדת ומבוססת משאבים, ובכלל זה שימוש הולם בטכנולוגיית המידע, תועבר לאורך כל הדרך ותתרום לפיתוחם של "לומדים חיים".

עדכון אחרון: ספט 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

נוסדה בשנת 1993, אסיה באוניברסיטת היא האוניברסיטה הבינלאומית באופן מלא 1 בתאילנד. האוניברסיטה ממוקמת במחוז צ'ון בורי כ 150 ק"מ מבנגקוק, ו קצר 25-30 דקות נסיעה מאתרי החוף של Jomtien ו פטאיה. כיתות קטנ ... קרא יותר

נוסדה בשנת 1993, אסיה באוניברסיטת היא האוניברסיטה הבינלאומית באופן מלא 1 בתאילנד. האוניברסיטה ממוקמת במחוז צ'ון בורי כ 150 ק"מ מבנגקוק, ו קצר 25-30 דקות נסיעה מאתרי החוף של Jomtien ו פטאיה. כיתות קטנות להפוך leavers האסכולה המתונה אל בוגרי יוצאי דופן. כמו שאומרים, 'בכיתה קטנה אי אפשר לא להבין '. בכיתות עם אינטראקציה בין מורה לתלמיד אינטנסיבי, גישות חינוכיות חדשניות כגון למידה פעילה, peer-to-peer ההוראה והחינוך פולשנית הם הכלל, ולא היוצא מן הכלל. הקורסים מועברים בשפה האנגלית. כל המרצים היו משכילים באוניברסיטאות מערביות, כ 75 אחוז הם דוברי האנגלית.מעבר הכישורים האקדמיים של הסטודנטים, המרצים כל שואבים ניסיון מעשי רב. באוניברסיטה יש את כל המתקנים של האוניברסיטה המודרנית, כולל מעונות עבור זכר של סטודנטיות, וכן מורכבות ספורט מודרני המשלב כושר, ארבעה מגרשי סקווש ממוזגים, ארבעה מגרשי בדמינטון, שני מגרשי כדורסל שדה בגודל מלא כדורגל . קרא פחות
בנגקוק , בנגקוק , העיר פטאיה + 2 יותר פחות