תואר שני במנהל עסקים

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

שקלת לעבוד בעסקים, לנהל או לפתח עסקים? אם כן, ה- MBA הייחודי הזה יספק הכשרה וחינוך באיכות גבוהה שאתה זקוק להם. תוכלו לפתח את הכישורים המקצועיים הנדרשים לפיתוח וניהול עסקים במאה ה -21. הלימודים שלך יבנו בסיס של ידע בעקרונות המקצועיים הנוכחיים והתרגול עליהם ניתן לבסס את הקריירה שלך.

“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia , רומניה, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia , נותנת לך את ההזדמנות הייחודית לפתח את המומחיות שלך בתחום העסקים, הניהול והמנהל בהתאם למגמות העכשוויות והעתידיים בתחום הכלכלה, תורת הלימודים והפרקטיקה, מידע טכנולוגיה ותקשורת, תכנון והערכה, תוך מתן תנאים איכותיים ויעילים לחינוך.

מה אני אלמד

תואר שני במנהל עסקים (MBA) מעניק את האפשרות לבחור בין הכשרה מקצועית לקריירה עתידית במנהל עסקים לבין מסלול מחקר מומחה יותר עבור בעלי עניין רב בלימודי עסקים המעוניינים לבצע מחקר או לעבוד במגזר המנהל העסקי.

משך הלימודים: שנתיים, משרה מלאה, 120 ECTS

תכנית הלימודים כוללת קורסים המספקים הכשרה בתאוריה ובפרקטיקה של מנהל עסקים, למשל: אסטרטגיות ומודלים עסקיים, תקשורת ומשא ומתן עסקי, הנהלת חשבונות וייעוץ עסקי, ניתוח ביצועים פיננסיים, עסקים אלקטרוניים, אתיקה עסקית ו- CSR, מיסוי, השקעות ו רכישות, ניהול מחזורי פרויקטים, סוגיות עכשוויות בניהול עסקי, דיני עסקים וגישור, מחקרי שיווק און-ליין, עניינים בינלאומיים וגלובליזציה, התמחות בייעוץ עסקי, תרבות יזמית ופיתוח עסקי, שינוי ארגוני וניהול חדשנות, ניהול ענייני גלובלי , מחקר מדעי כלכלי, ניהול סכסוכים, מחקר לתזה סופית

קריירה לקוחות פוטנציאליים

חיי העסקים הם אחד הכוחות המניעים בחברה העכשווית. זה גם המעסיק החשוב ביותר בשוק העבודה. למרבה המזל, התואר השני במנהל עסקים מעניק לך אפשרויות מצוינות לקריירה עסקית מצליחה.

לאחר שתשלים בהצלחה את התואר השני במנהל עסקים, תהיה לך הזדמנות להתקדם בקריירה שלך במקצועות ניהול ברמה הבינונית עד הגבוהה בארגונים מכל הגדלים והסוגים הן במגזר הפרטי והציבורי, כגון:

 • חברות רב לאומיות, בנקים, קרנות פנסיה וחברות ביטוח (למשל כאנליסט פיננסי)
 • חברות בכל הגדלים בכל הענפים (למשל כמנהל)
 • משרדי ממשלה (למשל כיועץ)
 • מוסדות אקדמיים (למשל כמרצה)
 • חברות ייעוץ (למשל כיועץ ניהולי או עסקי)
 • חברות הזנק (למשל כיזם: הקמת עסק משלך)

מדוע ללמוד באלבה יוליה?

המאסטר למנהל עסקים מציע הזדמנות ייחודית לקבל תואר שני בסביבה תוססת ומנוהלת מחקר שמתגאה במעמדה הלאומי והבינלאומי. ההזדמנות ללמידה חווייתית ומושכת באמצעות סטאז 'וקורסים מעשיים בשילוב ההזדמנות שאין שני לה לעבוד עם אקדמאים מצטיינים ומסורים, מציעה לסטודנטים את ההזדמנות ללימודי תואר לאחר רכישת מערך כישורים וידע ייחודי.

התואר השני במנהל עסקים פותח על ידי חברי המחלקה לכלכלה ומינהל עסקים. המחלקה זוכה לציון גבוה ברומניה עם קבוצות מחקר פעילות במנהל עסקים.

העיר היפה וההיסטורית אלבה יוליה מספקת רקע מעורר וציורי לחוויית אדוניכם.

איך ליישם?

דרישות אקדמיות:

על המועמדים להציג מסמכי לימוד שהונפקו על ידי מוסדות חינוך מוכרים / מוכרים, עם תוצאות טובות בחינוך, בהתאמה ממוצע שנות הלימוד של לפחות 7 (שבעה) המתאימים למערכת הניקוד ברומניה או לציון "טוב", כ מקרה.

דרישות השפה האנגלית:

עבור תכניות לימודים מוכרות שמתבצעות בשפות זרות, המוסד המקבל השכלה גבוהה יארגן מבחן בשפה זרה. האנשים המגיעים ממדינות בהן השפה הרשמית היא השפה בה מתקיימים הקורסים והאנשים שיש להם תעודת שפה מוכרת בינלאומית יהיו פטורים ממבחן זה.

דרישות הרשמה:

סטודנטים בינלאומיים מחוץ לאיחוד האירופי המבקשים להשתתף בתכנית חייבים לעמוד בחקיקה הלאומית “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .

הליך הבקשה:

 • שלב 1. סטודנטים פוטנציאליים ישלחו בדואר רגיל את קבצי היישום ישירות “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .
 • שלב 2. האוניברסיטה תעריך את התיקים ותשלח למשרד החינוך הלאומי - המחלקה הכללית ליחסים בינלאומיים, רשימה קצרה של אנשים המועמדים לקבל את מכתב הקבלה ללימודים. יחד עם הרשימה, על האוניברסיטה לשלוח עותק של קבצי היישום
 • שלב 3. המחלקה הכללית ליחסים בינלאומיים תנפיק את מכתב הקבלה ללימודים ותשלח אותו ל- 1 בדצמבר 1918 "אוניברסיטת אלבה יוליה.
 • שלב 4. פניות מתקבלות על בסיס מתגלגל, החל מתחילת יוני עד סוף אוגוסט להתקבל ללימודים בשנה האקדמית שלאחר מכן. מכתב הקבלה יונפק על ידי משרד החינוך עם תחילת כל שנת לימודים אקדמית, קרי ה -1 באוקטובר.

מסמכים הדרושים לקובץ היישום:

 1. טופס בקשה (בשני עותקים);
 2. עותק מאושר של תעודת סיום התיכון או שווה ערך - ללימודי תואר ראשון, חתום כדין על ידי שגרירות רומניה;
 3. עותק מאושר של התואר הראשון או שווה ערך - למועמדים לתארים מתקדמים או לתואר שלישי. - חותמת כנדרש על ידי שגרירות רומניה;
 4. תמליל רשומות שתורגמו לרומנית, אנגלית, צרפתית או גרמנית;
 5. תעודת שפה (לא חובה);
 6. עותק מאושר של תעודת הלידה;
 7. העתק הדרכון בתוקף 6 חודשים לפחות ממועד הוצאת מכתב הקבלה ללימודים;
 8. אישור רפואי (בשפה בינלאומית נפוצה) להוכחה כי האדם הרשום ללימודים אינו סובל ממחלות זיהומיות או ממחלות אחרות שאינן תואמות את המקצוע העתידי;
 9. שתי תמונות מסוג דרכון.

הוֹרָאָה

שכר לימוד לאזרחים זרים ממדינות שאינן באיחוד האירופי ישולם מראש לשנה אקדמית:

תואר שני במנהל עסקים

 • 2,700 דה אירו לשנה עבור סטודנטים פרוספקטיבים שאינם UE
 • 3,000 ליי / שנה לסטודנטים פוטנציאליים

הַרשָׁמָה

בעת ההרשמה יציגו המועמדים את המסמכים המקוריים מתיק הבקשה, שאושרו לאימות על ידי שגרירות רומניה למדינת המנפיק או אושרו באפוסטיל בהאג, אם המחקרים הקודמים לא הושלמו ברומניה, במדינת האיחוד האירופי או בהתאם להסכמי הסיוע המשפטי שנחתמו בין רומניה למדינות שלישיות.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current manda ... קרא יותר

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current mandate of the University’s Management: performance, quality, and consistency. As a relatively young University - we are celebrating 28 years of existence in 2019 -, our University is fully aware of its purpose and role within the higher education system in Romania and constantly relates to the tradition of the Transylvanian educational system. קרא פחות