תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

לוגו AMBA

הבינלאומי מוכר על ידי איגוד MBA (AMBA), תואר שני במנהל עסקים (MBA) התוכנית של בית הספר למוסמכים של עסקים (GSB), אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט (USP) הפכה מובילה בשוק בין מדינות האי השקט עם מוניטין אזורי מעולה איכות ורלוונטיות. מאפיינים אלה תרמו רבות לעליית ההרשמה לעשור ולסיום של למעלה מ -500 תלמידים. התוכנית לא רק עושה הרבה צורך וערך תרומה להתייחסות המחסור של מנהלים מיומנים באזור, אלא גם נותן כבוד זרימה בריאה של כספים ל USP. ברמה האישית, הבוגרים דיווחו על ההערכה הגבוהה שלהם לגבי מיזוג התיאוריה והפרקטיקה, בעוד שבמחקר של Tracer 2007 נמצא כי בוגרי MBA של USP חוו גידול ממוצע של 66% בשכר לעומת ההכנסה שלהם לפני MBA. סגל התכנית לתואר שני במנהל עסקים, הן אקדמי והן מינהלי, נמצא כבעל כשירות גבוהה, מסוגל ומאוד מחויב. הם היו המפתח להצלחה של התוכנית.

צוות הסקירה התרשמה מאוד מהאיכות הגבוהה של שני הסגל האקדמי של אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט (USP) בוגר בית הספר לעסקים (GSB), כמו גם את התוכנית המוצעת. מתקני ההוראה הם ברמה בינלאומית והם מתאימים לחלוטין לדרישות הנוכחיות. תכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) היא בעלת אופי כלכלי מצוין, עם מבנה מתאים לסטודנטים.

Business_pexels-photo-288477

MBA תכנית הלימודים:

תכנית הלימודים במנהל עסקים מורכבת מ -12 קורסים. אלה יכולים להסתיים לימוד שנה אחת במשרה מלאה, או שנתיים עד ארבע שנים של במשרה חלקית. יש שלושה טרימסטרים. שלושת trimesters הם 12 שבועות; סטודנטים במשרה מלאה לקחת ארבעה קורסים במהלך כל אלה trimesters. סטודנטים במשרה חלקית לקחת אחד או שני קורסים לכל שליש.

עדכון אחרון: June 2017

אודות בית הספר

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... קרא יותר

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. קרא פחות

אקרדיטציות