תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

ניהול ארגון מודרני

כיום, המשאבים העיקריים עבור ארגונים הם ידע וכשרון מעובדיה. הודות להם, ארגונים ליצור רעיונות לאפשר התפתחותם בסביבת שוק המשתנים באופן דינמי.

ניהול מודרני מציע השקפות חדשות על פעילות החברה שבה כל העובדים, ללא קשר למיקום, יכולים להיות חדשנים.

של INE PAN "מוסמך במנהל עסקים" תכנית היא התשובה לכל הבעיות המרכזיות של הניהול המודרני, החל בהיבטים הרכים, כגון מנהיגות, תרבות ארגונית, תקשורת, עובדים גיוס ומוטיבציה דרך התנהגות צרכנים, שיווק, מדיה חדשה, ניהול פיננסי וניהול סיכוני עסק , וכלה שיטות העבודה המומלצות של ניהול אסטרטגי וניהול ארגונים גדולים במשבר.

למה ללמוד בבית INE PAN?

 • איכות
  של INE PAN "MBA" הוא אחד לתוכניות ה- MBA הטובות ביותר בפולין.
 • יוקרה
  האקדמיה הפולנית למדעים הוא אחד המוסדות המדעיים המפורסמים ביותר בפולין.
 • אֲנָשִׁים
  של INE PAN "MBA" הוא הזדמנות ליצור קשרים עסקיים מבטיחים עם אנשים מעניינים.

ה "תואר שני במנהל עסקים" תכנית מוצעת INE PAN מאז 2008. התכנית מכוונת לאנשים שאפתניים וסקרנים, שמחפשים השראה לא מפחד אתגרים, שרוצים להתבלט ולהיות צעד אחד לפני המתחרים.

הסמסטר הראשון של התוכנית בנויה על פי שיטות עבודה מומלצות מכסה את אבני נושאיות העיקריים הם הליבה בהובלת תוכניות MBA ברחבי העולם, כל תוכן הנושא משקף את המצב הנוכחי של הידע מועבר בצורה אטרקטיבית לסטודנטים, עם דגש עבודת צוות באינטראקציה בין סטודנטים ומרצים.

בסמסטר השני, אנו מציעים יותר בנושאים מיוחדים מתקדמים, בראשות מומחים נודעים, המאפשר הבנה עמוקה יותר של אופי התפתחויות בשוק והארגונים לשנות, להתמודד עם בעיות ייחודיות ואת אתגרים העומדים בפני הארגונים של היום בסביבה יותר ויותר תחרותית ושינוי דינמי . אנו שמים דגש על המסביר את הכוחות ומנגנונים מאחורי התופעות שנצפו או תהליכים בתוך מפעלים לבין סביבתם, בהתחשב בגישה כזאת כבסיס לקבלת החלטות בעולם הדינאמי של היום.

המטרות העיקריות של התכנית הן:

 • כדי להעמיק ולהרחיב את הידע של ניהול,
 • כדי ללמד את שימוש ניהול מודרני, שיווק, חשבונאות וכלי אוצר אנליטיים,
 • כדי להתכונן לניתוח הארגון והסביבה,
 • כדי לפתח את כישורי ניהול מעשיים בצורות השונות של יחסים עם הסביבה,
 • כדי ללמוד פתרון סכסוכים, תקשורת פנימית, משא ומתן הובלה, ייזום שינוי.

הצטרף לקבוצה של תלמידינו!

מחזורים ראשונים: אוקטובר 2016.
גיוס: עד 2016/09/30.
מקום הקורס: ארמון התרבות והמדע,
סה"כ שעות: שעות 1578 + 114 (אלקטיביים)
Etcs נקודות: 60 (סה"כ)

ארגון חוגים:

תואר שני במנהל עסקים באנגלית, נמשך שני סמסטרים, במשרה חלקית. זה מורכב משני מודולים (פגישות) לסמסטר. כל מודול שיוצא 11.00 בימי רביעי עד 12.30 בימי ראשון (בתוספת שיעורי בחירה). כל נושא בדרך כלל לוקח 8 שעות.

שפת ההוראה של לימודי ההתמחות היא אנגלית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Institute of Economic Sciences of the Polish Academy of Sciences was founded on the 10th of December 1980 on the basis of a resolution of the Presidium of the Polish Academy of Sciences approved o ... קרא יותר

The Institute of Economic Sciences of the Polish Academy of Sciences was founded on the 10th of December 1980 on the basis of a resolution of the Presidium of the Polish Academy of Sciences approved on the 5th of January 1981 by the Prime Minister. קרא פחות