תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

הכשרה ייחודית, אישית

תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת מאסי הוא ייחודי בניו זילנד - תואר שני במינהל עסקים עם התמחויות וזמין ללמוד כאפשרות במשרה מלאה או באינטרנט.

איך זה?

מאסי אוניברסיטת מאסטר של מנהל עסקים (MBA) נותן לך את היכולת הייחודית לבחור מתי והיכן אתה לומד.

שנה אחת במשרה מלאה או אפשרויות מרחק

אנו מציעים אפשרויות להרוויח MBA על ידי לימוד במשרה מלאה במשך שנה או ללמוד לחלוטין על ידי מרחק (מחקר מקוון) על פני תקופה ארוכה יותר. משמעות הדבר היא כי תואר זה ניתן להשלים על ידי עובדים באזור ניו זילנד או לחיות מחוץ ניו זילנד.

קח את הצעד הבא של הקריירה שלך, מוקדם יותר

הזמן הקצר של התואר אומר שאתה תוכל לחזור לקריירה שלך מהר יותר. זה אומר שאתה לא תהיה overlooked כאשר יש הזדמנויות לגדול ואתה תעביר מהר יותר לתוך הקריירה הארגונית.

התמחויות שנותנות לך נקודת הבדל

היבט ייחודי נוסף של MBA של אוניברסיטת מאסי הוא היכולת להתמחות . אתה יכול לבחור בין קיימות עסקית, טרנספורמציה דיגיטלית או שיווק בינלאומי בוגר עם אלה כמיקוד המפתח שלך. התמחויות אלה מתמקדות בנושאים הרלוונטיים לאתגרים העסקיים של ימינו. אתה לא רק לרכוש ידע קריטי אבל זה ייתן ההסמכה שלך הבחנה ברורה מ MBAs שאינם מתמחים.

אנו ממליצים לבחור התמחות לאחר שהתחלת את המחקר, כדי לאפשר לך לחוות את הנושאים השונים ולהחליט אילו תחומי עניין אתה הכי.

אתה יכול גם להשלים את ההסמכה ללא התמחות אתה צריך לבחור.

קחו פחות זמן מהעבודה

אם תבחר ללמוד MBA במשרה מלאה , תוכל להשלים את ההסמכה בשנה אחת . זה אומר שיש לך הזדמנות לקבל שדרוג גדול הקריירה שלך עם היעדר מינימלי מהעבודה.

תמיכה מלאה עבור המחקר שלך

תוכנית זו היא אינטראקציה אינטנסיבי MBA עם פגישות מתוכננות, מדריכים ותמיכה מלאה. בין אם אתה לומד בקמפוס או באינטרנט, הלמידה היא פעילה, לא פסיבית. האפשרות המקוונת נותנת לך את הגמישות לנהל את עומס העבודה שלך , אך עם פגישות אינטראקציה מתוזמנות ותמיכה ב-שיחה, אתה צפוי לעבוד באותה רמה כמו כל תואר אחר לתואר שני.

תוכנית גמישה

גמישות ייחודית לתלמידים המקוונים שלנו היא האפשרות לבחור להשלים כמה מודולים בקמפוס באוקלנד. זה ייחודי לתוכנית מאסי.

למד מיומנויות מפתח וליישם אותם על העולם האמיתי

MBA מאסי מתמקדת נותן לך את הכישורים להוביל עם יושרה. תוכלו לפתח את כישורי החשיבה האסטרטגית שלך, ניתוח בעיות ופתרון, יכולות טכנולוגיות ותרבותיות .

הלמידה שלך יהיה לצייר מן המחקר האחרון, אלא גם מן המתרגלים העסקיים אשר יציג, הדרכה וייצור של משימות בעולם האמיתי. במשרה מלאה במנהל עסקים מציעה הזדמנות ניסיון עבודה במשרד ניו זילנד או חברה בחו"ל עם נוכחות בניו זילנד.

מוביל את הדרך בניו זילנד באינטרנט

אם תבחר ללמוד MBA זה דרך המרחק, אתה תהיה חלק שותפות ייחודית עם מומחים מקוונים למידה מקוונת Wiley . מאסי הוא השותף היחיד עם ויילי בניו זילנד. במשך 200 שנה ויילי עזר לאנשים כמוך לפתח את הכישורים והידע שהם צריכים כדי להצליח.

קבל מהניסיון שלנו

בית Massey Business School הוא אחד מבתי הספר המובילים והמובילים במדינה והוא בעל תואר AACSB. יש לנו את תוכנית MBA ארוכת טווח בניו זילנד.

מחקרי העסקים והניהול של אוניברסיטת מאסי מדורגים ב -250 הדרוגים המובילים על ידי QS (Quacquarelli Symonds). אנו מדורגים גם ב -150 האוניברסיטאות המובילות בעולם לתכניות של מינהל עסקים על-ידי הדירוג העולמי של שנחאי-רנקינג של נושאים אקדמיים.

תלמד מכמה אקדמאים ומומחי עסקים מכובדים ותשיג פרספקטיבה בינלאומית.

רמה את המחקר שלך

שים לב כי תוכנית MBA זה הוא ברמה שונה למדי ללימודים לתואר ראשון. בכל משלוח MBA תבחר (באינטרנט או במשרה מלאה) זה יהיה כרוך מלא טבילה המחקר למידה קבוצתית הן בתוך האוניברסיטה והן במקום העבודה.

קריירה

לא משנה באיזו תעשייה אתה נמצא, המאסטר של מנהל עסקים יכול לעזור לך להתקדם לתפקידי מנהיגות וניהול מהר יותר. בתור בוגר מוסמך, מוסמך בעולם אתה יכול להצטרף לחברות מקומיות, כמו גם בינלאומיים, עמותות, גופים ממשלתיים ועוד. זה ייתן לך יתרון כאשר פונים לקבלת עמדות ניהול ומנהיגות.

המרצים והמובילים בעולם

צוות ההוראה העסקי של אוניברסיטת מאסי בעל שם עולמי למחקריהם ולשיטות ההוראה והלמידה שלהם. אתה תעבוד עם מומחים מוכרים בעולם, לדוגמה:

ג 'נס מילר, MNZM

Jens יושב על כמה לוחות חברות כולל $ 1 מיליארד דולר PHARMAC קראון הישות בניו זילנד, והוא יועץ תאגידי העולמי עבור ממשל ויצירת סיכון חדש.

סוז וילסון

סוזה מילאה תפקידים ארגוניים שונים, כולל תפקיד סגן הממונה, יכולת אנשים בועדת השירותים הממלכתיים, ומנהל כללי של משאבי אנוש בניו זילנד פוסט.

המיש אנדרסון

Hamish הוא רואי חשבון מוסמך בעבר עם מחיר, Waterhouse ו Coopers (PWC), והוא חבר מועצת המנהלים הנוכחי של המכון לניהול NZ (IMNZ).

עובדות מפתח

  • זמין ב אוקלנד
  • זמין באמצעות למידה מרחוק
  • אישור CUAP
  • 1 שנה של מחקר במשרה מלאה או עד 5 שנים של מחקר במשרה חלקית
  • זמין לסטודנטים בינלאומיים הלומדים NZ או באמצעות למידה מרחוק

שלנו חבילת תוכניות MBA

מאסי מציעה שלוש אפשרויות שונות למי שרוצה ללמוד לקראת תואר שני במנהל עסקים.

MBA MBA

לסטודנטים עם ניסיון עבודה וניסיון משמעותי (7 שנים במשרה מלאה, עם שלושה מאלה בניהול). זה עבור אלה עובדים כעת במשרה מלאה וכוללת פגישות קבוע בסוף השבוע. ההוראה היא פנים אל פנים, הממוקמת באוקלנד. מתאים לסטודנטים מקומיים.

במשרה מלאה במנהל עסקים

לסטודנטים עם 3 שנות עבודה במשרה מלאה. שנה אחת של פגישות פנים-אל-פנים המתקיימות ביום שלישי-חמישי באוקלנד. מתאים לסטודנטים בינלאומיים ובינלאומיים.

MBA מקוון

לסטודנטים עם 3 שנות עבודה במשרה מלאה. זוהי תוכנית מקוונת לגמרי, הכוללת אינטנסיבי קבוצת קטן אחד על אחד אינטראקציה עם מדריכים, mentors וסטודנטים. מתאים לסטודנטים בינלאומיים ובינלאומיים.

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... קרא יותר

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. קרא פחות
פאלמרסטון צפון , אוקלנד , וולינגטון + 2 יותר פחות

אקרדיטציות

AACSB Accredited