תואר שני במנהל עסקים

כללי

5 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

האם תרצה להרחיב או להעמיק את הידע שלך לאחר קבלת התואר הראשון? בחר בתואר שני במנהל עסקים (MBA).

טיו מעניק לסטודנטים מספר רב של הזדמנויות להירשם לתכנית לתואר שני. זה יכול להיות קשור לתוכנית Tio שלך או לעסוק בתחום אחר לגמרי. ניתן להירשם לתכנית מאסטר עם תואר ראשון מטיו או תואר מקביל.

תואר שני במינהל עסקים תוך 2 דקות

מדוע לבחור בתכנית לתואר שני?

תוכנית מאסטר מציעה ביסוס אקדמי של הידע והמיומנויות שלך. אתה ניגש לסוגיות מזוויות שונות. זה מלמד אותך לפתור בעיות מורכבות ולחשוב בדרכים חדשניות. אתה מפתח תובנות מקיפות ומעמיקות ומשפר את כישורי החשיבה הביקורתית שלך. זה מוביל ליותר אפשרויות עבודה ורמת התחלה ושכר התחלתי גבוהים יותר. עבור סטודנטים שאפתניים, תוכנית מאסטר היא השקעה בקריירה שלהם.

תואר שני בשנה אחת בלבד

תוכנית תואר שני במנהל עסקים (MBA) (קוד ISAT 70024) היא תכנית תואר שני בת שתיים-עשרה חודשים שתוכלו להירשם אליה לאחר קבלת התואר הראשון. במהלך לימודי התואר השני אתה מתמחה בתחום הניהול הבינלאומי, האירוח או הניהול המסחרי. עם MBA זה, Tio נותן לך את האפשרות להירשם לתכנית תואר שני בסביבה בקנה מידה קטן. תוכלו ליהנות מהיתרונות הרבים של השכלתו האישית והאיכותית של טיו.

תואר שני במינהל עסקים (קוד ISAT 70024) הוסמך על ידי NVAO ומחנך סטודנטים בשנה אחת לתואר המוכר הבינלאומי לתואר שני במנהל עסקים (MBA) 4). תואר שני במינהל עסקים (MBA) זמין בשיתוף פעולה עם השותף העסקי שלנו NTI.

מדוע לבחור בתואר שני במנהל עסקים?

מדוע כדאי לבחור באוניברסיטת טיו ובמאסטר למינהל עסקים? מכיוון שעולם העסקים נואש ממנהלים בעלי השכלה גבוהה כמוך עם הכישורים הנכונים. עם תואר שני זה, אתה יכול גם למלא תפקידים שאתה לא יכול לקבל עם תואר ראשון בלבד. אתה מועסק באופן נרחב ועולם העסקים אוהב לעבוד עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מעשי, אך בעלי יכולות אנליטיות מפותחות.

להלן תוכלו לקרוא עוד מדוע סטודנטים בוחרים תואר שני זה באוניברסיטת טיו.

שְׁאַפתָנוּת

האם אתה סטודנט שאפתן השואף לקריירה בצמרת? תוכנית ה- MBA של טיו מציעה ביסוס אקדמי של הידע והמיומנויות שלך ומאפשרת לך לפתח מסגרת מקיפה של ניהול עסקי. התוכנית מכינה אותך לתפקיד בניהול העליון.

העמקת והרחבת הידע

האם אתה בוחר בתכנית לתואר שני המאפשר לך להעמיק את הידע שלך או שאתה מעדיף להרחיב את הידע שלך בתכנית בתחום אחר לגמרי? עם MBA זה זה תלוי בך.

שיתוף פעולה עם המגזר

טיו משתף פעולה באופן הדוק עם עמותות סחר וארגוני רשת כדי לוודא שתכנית הלימודים קשורה למגמות והפיתוחים האחרונים בתחום.

תואר איכותי

טיו שומר בקפידה על איכות הכישורים הסופיים של השכלתו. זה מבטיח את ערך התואר שלך. לאחר שהשגתם את התואר, תוכלו להשתמש בתואר ה- MBA (תואר שני במנהל עסקים) המוכר בינלאומי.

שכר התחלתי גבוה

מחקרים מראים ששכר ההתחלה של אנשים עם תואר שני גבוה מזה של אנשים עם תואר ראשון. משכורת ההתחלה החודשית ברוטו לבוגרים האחרונים בתכנית לתואר שני בכלכלה או מינהל עסקים, למשל תוכנית MBA, היא 3,108 אירו (מדריך מאסטר 2019).

אין צורך בעבודת ניסיון

אינך נדרש לכל ניסיון בעבודה כדי להתקבל לתוכנית MBA זו.

ניתן להעסקה רחבה

תואר שני במינהל עסקים הוא תכנית לימוד מסחרית מקיפה המכינה את הסטודנטים למגוון משרות, תחומי התמחות ומגזרים. לא משנה איזה התמחות תבחרו, תוכלו להעסיק באופן נרחב.

ללמוד תוך כדי עשייה

במהלך תוכנית ה- MBA אתה לומד על ידי עשייה. אתה מגשר כל הזמן את הפער בין תיאוריה לפרקטיקה על ידי השלמת מטלות ומקרים מעשיים. מלמדים אותך מרצים מובילים עם ניסיון מעשי רב. הם יודעים בדיוק מה קורה בענף ולכן יכולים לספק הדרכה מצוינת.

יותר הזדמנויות עבודה

עסקים אוהבים לעבוד יחד עם אנשי מקצוע המחזיקים הן במיומנויות המעשיות מתואר ראשון והן בתובנות האנליטיות שנרכשו במהלך לימודי תואר שני. יתר על כן, תואר שני יכול לעזור לך להשיג עבודה שלא היית מקבל עם תואר ראשון בלבד. פירוש הדבר שיש לך יותר הזדמנויות עבודה וסביר יותר שתמצא את עבודת חלומותיך.

המון הדרכה

בממוצע, יהיו לכם כ- 12 עד 16 שעות קשר בשבוע. בגלל גודל הקבוצה הקטנה, יש הרבה יחס אישי. בזמן שאתה עובד על פרויקט עבודת הגמר שלך, תקבל הדרכה מצוינת ממפקח התזה שלך.

כיתות קטנות

תוכלו להשתתף בהרצאות בקבוצות של לא יותר מ- ± 16 סטודנטים.

למידה מואצת

לאחר סיום לימודי התואר הראשון תוכלו להרוויח את תואר ה- MBA שלכם בשנה אחת בלבד.

רֶשֶׁת

הקשרים ההדוקים עם עסקים, המרצים עם ניסיון מעשי ופרויקט עבודת הגמר שלך מעניקים לך מספר עצום של הזדמנויות לפתח רשת משמעותית.

חופש הבחירה

אתה יכול למלא בעצמך יותר מ- 50% מתוכנית הלימודים. לדוגמא, תוכלו לבחור אחת משלוש התמחויות שונות: ניהול בינלאומי, אירוח או ניהול מסחרי. אתה גם יכול לבחור את נושא פרויקט עבודת הגמר שלך.

הרצאות מובטחות

כל השיעורים שבוטלו יועברו מחדש במועד ובשעה מאוחרים יותר.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

הצצה לעתיד שלך

ישנם דרכים רבות הפתוחות בפניך כאשר אתה מרוויח תואר שני במנהל עסקים. מה לגבי עבודה כסגן נשיא בכיר בשירות ייעוץ פיננסי בלונדון, מנהל במלטווטר או ראש תחום הקיימות ב- TUI. האם אתה רוצה לדעת יותר על האפשרויות הרבות שלך? התבונן בהזדמנויות הקריירה וקרא ראיונות עם בוגרים.

שכר התחלתי

משכורת ההתחלה החודשית ברוטו לבוגרים האחרונים בתכנית לתואר שני בכלכלה או מינהל עסקים, למשל תוכנית MBA, היא 3,108 אירו (מדריך מאסטר 2019).

יותר הזדמנויות עבודה

עסקים אוהבים לעבוד יחד עם אנשי מקצוע המחזיקים הן במיומנויות המעשיות מתואר ראשון והן בתובנות האנליטיות שנרכשו במהלך לימודי תואר שני. יתר על כן, תואר שני יכול לעזור לך להשיג עבודה שלא היית מקבל עם תואר ראשון בלבד. פירוש הדבר שיש לך יותר הזדמנויות עבודה וסביר יותר שתמצא את עבודת חלומותיך.

מה אתה יכול לעשות והיכן אתה יכול לעבוד?

מה אתה יכול לעשות לאחר שתסיים את התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטת Tio University of Applied Sciences ?

אתה מועסק באופן נרחב ועולם העסקים אוהב לעבוד עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון מעשי, אך בעלי יכולות אנליטיות מפותחות. שפע של אפשרויות עבודה!

חשוב על מקצועות כמו:

 • נגיד
 • מנהל שיווק
 • יוֹעֵץ
 • מנהל מכירות
 • מנהל אזור
 • יזם
 • חוֹקֵר
 • מנהל חשבון
 • מנהל כספים
 • קצין מדיניות

איפה אתה יכול לעבוד? דוגמאות מכילות:

 • חברות רב לאומיות
 • הבנקים
 • חברות ביטוח
 • מוסדות ממשלתיים
 • מוסדות חינוך
 • סוכנויות פרסום ותקשורת
 • ארגונים קמעונאיים
 • חברות מחקר וייעוץ
 • חברות קטנות ובינוניות
 • מוסדות בריאות
 • העיניינים שלך
עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... קרא יותר

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? קרא פחות
אמסטרדם , אוטרכט , רוטרדם , איינדהובן , הנג'לו + 4 יותר פחות