תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים

אתה צריך אחרי התואר האקדמי המוצלח שלך לפחות ניסיון בעבודת שנים בארגון עסקי או מוסד אקדמי? עכשיו אתם מתכננים מהלך הקריירה הבא שלך?

Wildau המכון הטכנולוגי מיועד לבוגרי עם רקע הנדסי או מדעי כמו גם כלכלנים ומדענים חברתיים. בהתבסס על הידע האקדמי והמקצועי שלך (ראשון או שני) אותך את היסודות לעתיד שלך ללמד בתפקיד ניהולי דרך MBA ​​זה. אנו מייחסים חשיבות מיוחדת רלוונטי ובינלאומי מעשיים.

בעת תכנון הקורסים המוצעים הם החוויות מעשיות המגוונות של מנהלי המשתתפים הוועדה המדעית המייעצת שלנו ו / או להחזיק קורסים עצמם, זרם. הפרופסורים יש ניסיון ניהולי שלהם מעבודה קודמת (למשל ברלינר בנק, DLR, לופטהנזה, MTU, שרינג) ושל העבודה בפרויקט הנוכחי במשק. ניתן למצוא סקירה של המרצים שלנו "צוות".

שנרכש טווח קיבולת תוכנית MBA זה מאפשר לך לנהל בשילוב עם ידע טכני הקודמת תאגיד גדול עצמאי או לקחת על עצמו את הניהול של מיזם או קטן פעיל להשתתף בצוות הניהול של חברה גדולה.

סיכויי קריירה טיפוסיים לאחר MBA המוצלח שלך WIT עשויה או עשוי פעילות קו בולטת במשרד הארגוני או ההלבשה, למשל, את הניהול של חברה בת זרה, מפעל ייצור גדול או הניהול העסקי של חברה בת.


התמחות MBA

ניהול תעבורה אווירית

שרשרת הערך במגזר התעופה היא מורכבת מאוד, ולכן המחקר התמקד בהבנת היחסים רק על הממשקים - ללמוד את נקודות המבט של יצרני מטוסים גם יודע כמו ארגוני האחזקה ותחזוקה, שדות התעופה, בקרת תנועה אווירית וחברות התעופה. כתוצאת בוגרים מוצלחים יכולים לקבל באופן עקרוני את כל משימות הניהול החיוניות חברת תעופה בנמל תעופה או בתעשיית התעופה ברחבי העולם. כמו כן שימוש בתחבורת אוויר ותעשיות נלוות כגון ומשלחים בינלאומיים אחרים, מפעילי תיירות או סוכנויות או ארגונים הגיוני.


ניהול אנרגיה ותשתית

שווקי האנרגיה והתשתיות נמצאים שינוי עמוק. הליברליזציה של שווקי אנרגיה והשינוי במסגרת המשפטית ברמה אירופאית והלאומית הם עסקים, עובד מול אתגרים גדולים. אנחנו מחפשים אנשי מקצוע מוסמכים עם מומחיות לעמוד בקצב ההתפתחויות המורכבות בשוק הצעד ללוות תהליכי שינוי הצהרת החברה. תוכל לקבל תובנה לגבי שרשרת הערך של ייצור אנרגיה, תחבורה ואנרגיה, מסחר ואנרגיה כדי אספקת אנרגיה.


לוגיסטיקה

אזור התמחות "הלוגיסטיקה" מספק את היסודות החשובים ביותר בשלבי לוגיסטיקה הקלסית, הרכש, הייצור, ההפצה וההובלה. בנוסף, האלמנטים של ניהול שרשרת האספקה ​​של נקודת תהליך מונחה ומידע טכני מבט מנותחים. גישה מקיפה זו להבנת יחסי הגומלין המורכב של השחקנים השונים נוצרה. בהתבסס על זה, את היכולת מתווכת להעריך תהליכים לוגיסטיים לזהות פוטנציאל לאופטימיזציה וכדי להפוך אותם על פי בקשה מוכווני. התכנית תושלם על ידי למידה במקום, במשחק מתוכנן ועסקי נותן ידות תלמידי ההזדמנות לבחון את הידע שנצבר הוליסטי ושימוש. הנה במיוחד על המודלים של ניהול תהליכים עסקיים ושיטות הערכה שונות של ניתוח ביצועים של הפוקוס של התכנית.


ניהול פרויקטים בינלאומיים

עם התמחות "ניהול פרויקטים הבינלאומי" אתה רוכש את היכולת לנהל פרויקטים גדולים מורכבים באחריות להשתלב באסטרטגיה הכוללת של החברה. בשביל זה אתה ראשון ללמוד לנצל את הפוטנציאל האישי שלך עם טכניקות עבודה וניהול מודרניות להוביל חלקים של ארגון. אחרי זה, הגורמים להצלחה יזמית של עסק מוצגים בשלמותו בגוש "ניהול אסטרטגי". מודול ההתמחות מתמקד ביישום המעשי של הידע כי האתגרים היחודיים של העבודה בפרויקט בינלאומי, למשל במגזר ה- IT, תעופה וחלל, בריאות והמגזר אנרגיה. עם עדיפות הם ניתוחי מקרה אמיתי מהתעשייה והמגזר הציבורי בחזית. התכנית מתבצעת בשיתוף פעולה עם השותפים העסקיים שלנו SHC Stolle ויועצים היינץ.


מבנה

היישום במשרה חלקית MBA בתשעה קורסים אינטנסיביים אחד בכל שבוע (יום שני עד יום שבת), בתוספת כמה סדנות סוף השבוע (יום שישי עד יום שבת); איחוד והעמקת מודולים למידה ללימוד עצמי על ידי
e-learning מודולים מסופק.

צורת המחקר נועדה כדי איזון בין עבודה לחיים מאוזן יכול להשיג בחופשת לימודים, הפחתת ימים בהארכה ועם ימים נוספים בחינם על ידי תמיכה מהמעסיק שלך למרות הניטל מוטל בספק בשלב המחקר. העיצוב של בלוקי המחקר קרה כך אתה במקרה הגרוע - יש סיכוי ריאלי של תוצאה מוצלחת - כלומר, ללא כל תמיכה מהמעסיק שלך.


תנאים מוקדמים

השתתפותך בתכנית ה- MBA הוא סיים את התואר הראשון שלהם בהצלחה (דיפלומה / תואר ראשון), רצוי קדימה הנדסית או מדעי הטבע, לפחות שנתיים ניסיון עבודה מוסמך וכן כישורי שפה גרמנית ואנגלית טובה.


תנאי חשוב הוא היכולת לעזור יצירתי תהליכים למידת צורה בצוות.שכר לימוד

שכר הטרחה הכולל עבור MBA הוא 11,800, - €.

סכום זה כולל דמי רישום, כמובן חומרים ובדיקות כלולים.

התשלום מתבצע באמצעות שיעור ההשקה של 2.140, - € בתחילת המחקר וכתוצאה מכך בשנתיים של התוכנית ב 23 הפקדות חודשיות של כל 420, - €.


עלות הטיפול, הוראה או אולי. אירועים מקומיים מכוסים על ידי שכר הלימוד. הוצאות נסיעה וארוחות אישיות של המשתתפים בתכנית, בהתאמה, לעומת זאת, הם שיישאו את עצמם.יישום

מועד אחרון להגשת בקשה: 30 ביוני 2014.

אנא להגיש את טופס הבקשה u. ת: עם הראיות הבאות עלינו:

  • תואר ראשון (ראשון או דיפלומה)
  • לפחות שנתיים ניסיון מקצועי
  • ידע טוב באנגלית
  • מכתב בקשה מוסמך


ראה להלן: מסמכי הבקשה MBA

נא לשלוח קורות חיים לכתובת הבאה.

חפשו אותנו בפייסבוק

https://www.facebook.com/witoffice

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

מי אנחנו? מכון Wildau של טכנולוגיה (WIT) הוא מכון חדש שנבנה בשנת 2004 Technische Hochschule Wildau [FH], אחת המכללות הגדולות ביותר של ברנדנבורג עם כ 4000 תלמידים. מגוון קורסים מוצע נע בין קורסי הנדס ... קרא יותר

מי אנחנו? מכון Wildau של טכנולוגיה (WIT) הוא מכון חדש שנבנה בשנת 2004 Technische Hochschule Wildau [FH], אחת המכללות הגדולות ביותר של ברנדנבורג עם כ 4000 תלמידים. מגוון קורסים מוצע נע בין קורסי הנדסה קלאסיים בניהול עסקי ומדעי מחשב עסקי למשפט מנהלי. TH Wildau [FH] ידוע בעבודה חדשנית ומעשית עם המגזר הפרטי ולכלכלה. היא לוקחת במחקר מוכוון יישום בגרמניה מיקום עליון בין כל המכללות. מהי המטרה שלנו? מכון Wildau של טכנולוגיה (WIT) הוא ההכשרה האקדמית של מהנדסים, כלכלנים ומדענים חברתיים בתפקידי מנהיגות. קבוצת יעד של ההצעות שלנו הן מנהלי וסגל זוטר, תפקידי ניהול בתאגידים או בינלאומיים מחפש עסקים בגודל בינוני-אוריינטציה צמיחה או להמשיך פרויקטי יצירת עסק משלהם כיצד אנו מאורגנים? WIT פועל עצמאי מבחינה משפטית כעמותה רשומה, אבל בשיתוף פעולה הדוק עם האוניברסיטה הטכנית של Wildau [FH] חברים הם מוסדות ופרופסורים של TH Wildau [FH]. המועצה נעזרת בעבודתה הנתמכות על ידי מועצה מייעצת מדעית, המנהיגים מעסקים, מדע ופוליטיקה שייך (יו"ר: פרופ 'ד"ר ל יונגבארי, נשיא TH Wildau [FH]. יתר על כן, ועדות מייעצות לתוכניות הלימוד האישיות נוצרות. איך אנחנו רוצים לעבוד? "WIT ייקח אותך עוד יותר" - זה המוטו שלנו. להצלחה המקצועית של הסטודנטים שלנו, אנו מייחסים ערך רב לתכנית לימודים הנוכחיים, באיכות גבוהה של הסגל שלנו ושיתוף פעולה הדוק עם חברות מובילות בתחום. השימוש בטכניקות למידה מודרניות הוא עניין שבשגרה: עבודת חקר מקרה, סימולציות ומודולים e-learning, כמו גם טיולים וסיורים לעגל קורסים הקלאסיים מ. קרא פחות