תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

ה- MBA של רוהמפטון מתמקד במנהיגות אחראית לשמירה על יתרון תחרותי וניהול פרויקטים בהקשר עולמי. זה נועד לספק לך הבנה מקיפה של התחומים הפונקציונליים העיקריים של ניהול עסק כגון אסטרטגיה, שיווק, מימון ושינוי ארגוני. ה- MBA של רוהמפטון שם דגש על ניתוח שיטות העבודה והאסטרטגיות הטובות ביותר של ארגונים עולמיים והוא מספק את ההזדמנות להמשיך בפרויקט ייעוץ עם תאגיד רב לאומי או עם חברות קטנות ובינוניות מובילות בלונדון.

תוכנית זו תוכננה עם תשומות של יזמים מצליחים מבוססי לונדון ותצייד אתכם בהבנה של צרכי העסק הגלובלי. תואר שני במנהל עסקים זה יכין אותך גם לאתגרי ההנהלה הבכירה בסביבה עסקית בינלאומית.

תוצע לך ההזדמנות להצטרף לטיול שטח בינלאומי בניהול במדינה אירופאית, כלול בתשלום התוכנית, שם תבקר בחברות ותהיה לך הזדמנות להרהר בנושאי ניהול שוטפים ופתרונות אסטרטגיים. טיול השטח הבינלאומי בניהול יציע לכם הזדמנות לא יסולא בפז לתרגל עבודת צוות ולהקשר ולהחיל את הידע שלכם בניהול עסקי בינלאומי למספר חברות בינלאומיות והקשרים תרבותיים.

תוֹכֶן

תוכנית ה- MBA של Roehampton היא תוכנית ניהול אינטנסיבית שתשפר את הקריירה שלך בעסקים בינלאומיים ותחומי מומחים קשורים ותבטיח את 'מוכנות הקריירה הגלובלית' שלך. התוכנית תהיה רלוונטית באופן ישיר לרקע המקצועי שלך ולמומחיותך, שכן למידה קשורה ומודעת על ידי ניסיון העבודה שלך. התוכנית מועברת על ידי אקדמאים ומתרגלים המומחים המובילים בתחומם ומאופיינת בהוראה איכותית המתוקנת במחקר.

תואר שני במנהל עסקים מאופיין על ידי:

 1. נקודת מבט עולמית, המנצלת את ניסיון העבודה הקודם שלך, המשתקפת בתכנית התוכנית ובאסטרטגיית ההערכה.
 2. ההזדמנות ליישם תיאוריה במצבים עסקיים אמיתיים ובמחקרי מקרה בינלאומיים נבחרים, ולערוך דוח יעוץ.
 3. הלמידה וההוראה התמקדו במוכנות לקריירה שלכם ונתנו מענה לאתגרים עכשוויים בעסקים גלובליים מהמאה ה -21.
 4. גישה מעורבת להוראה ולמידה המאפשרת טכנולוגיה באמצעות Moodle.

בסיום מוצלח של ה- MBA יהיה לך את הידע, המיומנויות והביטחון להוביל ולנהל פעולות עסקיות גלובליות; לקלוט מידע מורכב; לקבל החלטות אסטרטגיות קשות ולתקשר אותן ביעילות ולהוביל ולנהל צוותי פרויקטים חוצי תרבות.

כבוגר, תקבל תעודה כפולה בדרגה 7 תעודה ברמה 7 בניהול אסטרטגי ומנהיגות על ידי המכון לניהול Chartered (CMI).

מודולים

תוכנית ההקדמה

סטודנטים שלא למדו בעבר עסקים יוצעו להם תמיכה נוספת בצורה של תכנית לימודים מכינה מקדימה, לפני האינדוקציה שתעודד אותם להשלים לפני תחילת התוכנית.

תוכנית מנהיגות עולמית

בית הספר לעסקים של רוהמפטון מציע לכל תלמידי ה- PG תוכנית מנהיגות גלובלית חדשנית ושאפתנית לצד פרסי PG שלהם. התוכנית פועלת במקביל למודולים שנלמדים והיא משלימה להם

מודולי ליבה (מונח סתיו)

 • שיטות מחקר עסקי
 • שיווק אסטרטגי
 • אסטרטגיה עסקית בת קיימא
 • ניהול פרוייקט

מודולי ליבה (תקופת האביב)

 • ניהול ביצועים פיננסיים
 • מנהיגות וניהול שינוי

מודולים אופציונליים (20 נ"ז)

 • הערכת השקעות אסטרטגית
 • ניהול מותגים גלובליים
 • שותפות עסקית בתחום HR

מודולי מסה ופרויקט

התלמידים חייבים לבחור באחד מהבאים:

 • מַסָה
 • פרויקט ייעוץ *

* פרויקט הייעוץ דורש התמחות או הסכם שותפות עם ארגון מתאים. סטאז 'בדרך כלל אינו משולם. יהיה עליכם לאבטח את השותף החיצוני אך יתמכו בתהליך זה על ידי צוות הקריירה של האוניברסיטה ובית הספר למנהל עסקים. ההתמחות תהיה בדרך כלל במשך 12 שבועות באתר בחברה שנבחרה.

מודולי חובה ונדרשים

מודולי חובה ו / או חובה עשויים להשתנות כאשר אנו בודקים ומעדכנים תוכניות. למעלה רשימת המודולים המוצעים השנה האקדמית.

מודולים אופציונליים

מודולים אופציונליים, כאשר הם מוצעים כחלק מתכנית, עשויים להשתנות משנה לשנה וכפופים לכדאיות.

תוכנית מנהיגות עולמית

 • מדוע תוכנית מנהיגות גלובלית?
 • רוצים לחוות את החיים כיועץ ניהול?
 • רוצה להוסיף חוויה יקרת ערך לקורות החיים שלך?
 • רוצים ליצור קשר עם מנהיגים ארגוניים ועסקים גלובליים?

תוכנית המנהיגות העולמית נועדה לשפר את מוכנות הקריירה שלך. זה מתמקד בהתפתחות האישית שלך באמצעות שילוב של אירועים, סדנאות, הזדמנויות ברשת וחשיפה בתעשייה העוסקים במוכנות לקריירה שלך, וביכולות שלך לפעול כמנהיג, מנהל, יועץ או יזם אפקטיבי.

כחלק מתכנית המנהיגות העולמית שלך, תקבל הדרכה מצוות מקצועי משירות הקריירה כיצד לשפר את מסלול הקריירה שלך. תוכלו לדפדף במגוון רחב של מידע, ספרות מגופים מקצועיים וחומרים לעזרה עצמית על קורות חיים ויישומי עבודה. במסגרת הסדנאות תוכלו לקחת חלק בראיונות חסויים כדי לדון בתוכניות הקריירה, היישומים שלכם וראיונות העבודה הקרובים. בנוסף לכל אלה, תוצע לך האפשרות לתרגל את כישוריך במצגת ומגרש המעלית באירועי רשת.

תוכנית לפני האינדוקציה

אם התואר הראשון שלך אינו בעסקים וניהול, תוצע לך האפשרות להשלים קדם אינדוקציה מקוונת, שהיא לגמרי וולונטרית ולא נושאת אשראי. זה לא מוערך וזה לא תנאי מוקדם להרשמה. עם זאת, זה יספק לך רמת הבנה של אסטרטגיה, ניהול, שיווק ועסקים בינלאומיים. תוכנית זו מועברת כלימוד בהכוונה עצמית וזמינה לאחר סיום ההרשמה.

התוכנית תורכב מקריאות מודרכות שתוכלו להשלים בקצב שלכם בבית. אתה מעודד בחום להגיע מוכנים היטב ולקרוא לפחות חלק ממשימות הקריאה וההרהורים שסופקו בשבוע 3 בסמסטר הראשון.

אתר קדם האינדוקציה ידריך אותך, לאחר ההרשמה, בפירוט רב יותר של הקריאות והמשימות הרלוונטיות. זה יקדם את היכולת שלך לנתח נתונים ומידע באמצעות טכניקות וערכות כלים בסיסיות לניתוח וניהול.

רשימת הנושאים:

 • מבוא לניהול, שיווק ואסטרטגיה
 • מבוא למימון וחשבונאות למנהלים
 • מבוא להתנהגות הצרכנים
 • מבוא לניהול אנשים ומגוון בארגונים

דרישות כניסה

הקורס מיועד לתהודה עם אנשים ממגוון רקע, כך שאתה לא צריך להיות בעל תחום ספציפי של ניסיון אקדמי, עם זאת, נדרשת שנתיים של ניסיון בעבודה רלוונטית. לאחר הגשת מועמדות, אנא וודא כי העלאת מכתבי עיון חתומים אשר מעידים על שנתיים של ניסיון בעבודה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... קרא יותר

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. קרא פחות