תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

Brunel Business School הממוקם באוקסברידג ', לונדון הוא בעל מעל 50 שנות מצוינות אקדמית ובעל הסמכה כפולה של ה- AACSB ו- AMBA.

לתואר שני במנהל עסקים ברונל יש תוכנית אינטנסיבית לשנה במשרה מלאה או שנתיים במשרה חלקית עם אפשרויות נוכחות גמישות. אתה יכול גם לבחור מבין שלוש התמחות: ניהול כללי, ניהול בריאות או ניהול תעופה.

בין אם אתה רוצה לקדם את הקריירה הקיימת שלך, לעבור לתחום חדש או לפתוח עסק משלך, ה- MBA של ברונל יכול לתת לך את הכלים הדרושים לך. כל היבט של הקורס הוא פרקטי, מקיים, משולב, ובזכות מתקני ההוראה והמחקר ברמה העולמית שלנו, הרלוונטיים תמיד לסביבה העסקית המשתנה של ימינו.

כסטודנט ברונל לתואר שני במנהל עסקים, תינתן לך ההזדמנויות הטובות ביותר למקסם את הקריירה העסקית שלך; באמצעות מודולי ניהול חדשניים, מנהיגות מאסטר קלאס ותוכנית לפיתוח קריירה בהתאמה אישית. תוכלו להפיק תועלת מלוח שנה עשיר של אירועים פנימיים וחיצוניים עם רמקולים עסקיים בעלי פרופיל גבוה, כמו גם מסיור עסקי בחו"ל במילאנו.

127256_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpeg

תצלום של אלכסיס בראון ב- Unsplash

סקירת MBA של ברונל

ברונל MBA היא אחת הקבוצות הנכונות של תוכניות MBA ברחבי העולם שהשיגו הסמכה על ידי איגוד MBAs (AMBA) ואילו Brunel Business School מוסמך על ידי האיגוד היוקרתי לקידום בתי ספר לעסקים קולגייט (AACSB).

היא מיועדת למי שמבקש לפתח את יכולות הניהול וההנהגה שלהם ולמקד אותם לפיתוח גישה ניהולית רחבה יותר בכל הקשר ארגוני.

תואר שני במנהל עסקים הוא תכנית של שנה מלאה ותואר שני במשרה חלקית בניהול כללי, המתחילה פעמיים בשנה בינואר וספטמבר ומציעה שתי התמחות נוספות: ניהול תעופה וניהול בריאות.

ההתמחות בניהול כללי ב- MBA יכולה לעזור לך להפוך למנהל מושכל יותר מכל הסיבוב. ממימון ועד אסטרטגיה בינלאומית, רתימת טכנולוגיות ושיווק, קורס זה יסייע לכם בקבלת החלטות בניהול בכיר ופתרון סוגיות עסקיות. אנו תומכים בך בזיהוי חוזקות וחולשות שלך ועבודה איתם כדי לעזור לך להתקדם.

ה- MBA לניהול תעופה מיועד לאנשי מקצוע העובדים בחברות תעופה, רשויות שדה תעופה, ושירותי אספקה ותמיכה בתחומי התעופה כמו הנדסה, לוגיסטיקה, קייטרינג, מטען, אנרגיה, בטיחות, אבטחה, IT, ותיירות ותיירות. זה נתמך על ידי קרבתנו למרכז הנוסעים העמוס ביותר בעולם בהית'רו, המוניטין ההולך וגובר של ברונל בתחום החלל והחקר הסביבתי, והקשרים הקרובים שלנו לתעשיית התעופה.

ה- MBA לניהול שירותי בריאות מתמקד ביישום הידע בענף הבריאות ומאפשר לסטודנטים לפתח מיומנויות ניהוליות להתמודדות עם מצבים עסקיים בחיים האמיתיים בתחום. קורס MBA (ניהול שירותי בריאות) מיועד לאנשי מקצוע ברשויות בריאות אסטרטגיות, נאמנויות טיפול ראשוני ומינהל בתי חולים, ולאלה העובדים בתחום שירותי בריאות פרטיים, מחוץ לספקים וייעוץ.

ה- MBA בברונל שואף לייצר הוגים מושכלים, ביקורתיים ויצירתיים המכוונים ליישום הלמידה במקום העבודה. בנוסף להוראה בכיתה, התוכנית מציעה סדנאות פיתוח מיומנויות אישיות, סיור לימודי חו"ל אופציונלי (למילאנו, איטליה) וכן ביקורים בתעשייה והרצאות אורחים.

קישור: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london

תואר שני במנהל עסקים במשרה מלאה

ברונל MBA במשרה מלאה הוא קורס אינטנסיבי לשנה המספק לך הסמכה המסמנת מסירות להמשך פיתוח במקצוע שלך.

קורס זה אידיאלי אם ברצונך להשלים את התואר השני במנהל עסקים בזמן קצר, וזה עשוי להיות שימושי אם אתה מועמד בינלאומי. סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים ברונל מייצגים גיוון עצום במגוון התעשיות, המקצועות, התרבויות והמדינות שהן מגיעות וזה אחד מנקודות החוזק העיקריות של התוכנית שלנו. האנשים שאתה פוגש ב- MBA מהווים רשת חשובה של אנשי קשר וחברים עסקיים לכל החיים.

ההצהרה הבינלאומית לאיכות הבדיקה לתואר שני במנהל עסקים מודיעה כי היא מייצגת "תואר שני בפיתוח תרגול". מכאן ש- MBA ברונל הוא MBA שלאחר התנסות, מה שאומר שכל המשתתפים נדרשים להיות בעלי ניסיון עבודה משמעותי, כולל ניסיון של שלוש שנים לפחות ברמה ניהולית או מקצועית לפני ההצטרפות לקורס.

קישור: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london/full-time-mba

סקירה כללית של MBA ברונל במשרה חלקית

ברונל MBA במשרה חלקית הוא קורס בן שנתיים עם שתי צריכות בשנה, אחת בספטמבר ואחת בינואר. תוכנית זו היא אידיאלית אם אתה עובד במשרה מלאה, במשרה חלקית, יש לך התחייבויות משפחתיות או פשוט רוצה ללמוד בקצב איטי יותר.

סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים ברונל מייצגים גיוון עצום במגוון התעשיות, המקצועות, התרבויות והמדינות שהן מגיעות וזה אחד מנקודות החוזק העיקריות של התוכנית שלנו. האנשים שאתה פוגש ב- MBA מהווים רשת חשובה וחברים אפשריים לכל החיים.

ההצהרה הבינלאומית לאיכות הבדיקה לתואר שני במנהל עסקים מודיעה כי היא מייצגת "תואר שני בפיתוח תרגול". מכאן ש- MBA ברונל הוא MBA שלאחר התנסות, מה שאומר שכל המשתתפים נדרשים להיות בעלי ניסיון עבודה משמעותי, כולל ניסיון של שלוש שנים לפחות ברמה ניהולית או מקצועית לפני ההצטרפות לקורס.

קישור: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london/part-time-mba

מדוע ללמוד אצל ברונל?

  • הצטרף לסדרת Masterclass למנהיגות כדי לפתח את כישורי המנהיגות ואת ביצועי הניהול שלך
  • הרוויחו מהקישורים שלנו לתעשייה, עם גישה ליוזמות רבות בתוכנית החיים העסקיים שלנו
  • מפגשי פיתוח קריירה בהתאמה אישית
  • סיור עסקי בחו"ל למילאנו
  • ניתן לקבל מלגות - אתה יכול לקבל מלגת ויתור על אגרה בין 6,500 - 11,000 £
  • העמלות הן 22,880 ליש"ט לתכנית - במשרה מלאה או במשרה חלקית (סטודנטים במשרה חלקית משלמים 11,440 ליש"ט לשנה).
  • גישה למרכז MBA ייעודי - תלמדו בספינת הדגל מזרח בניין השער בקמפוס לונדון באוניברסיטת ברונל באוקסברידג ', לונדון.
  • אנחנו קהילה אחת בקמפוס בתוך הכביש המהיר M25, רק 15 דקות נסיעה מהית'רו ובמרחק של 20 דקות הליכה לתחנת הרכבת התחתית Uxbridge עם רכבות למרכז לונדון.

המלצה לסטודנטים

"תואר שני במנהל עסקים בבית Brunel Business School מציע שפע של ידע וחוויות שלא יסולא בפז. השילוב של אסטרטגיה יישומית ופיתוח מיומנויות ניהול מכין את בוגריה למיומנויות מקצועיות חזקות. הרשת הבינלאומית המגוונת והצוות המנוסה הם לא יסולא בפז." צ'צ'אווין לרטוונארין, MBA

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

When Brunel was awarded its Royal Charter in 1966 we were given a distinct purpose and an incredible opportunity. The campus was to be the home of technological education, championing innovation and a ... קרא יותר

When Brunel was awarded its Royal Charter in 1966 we were given a distinct purpose and an incredible opportunity. The campus was to be the home of technological education, championing innovation and advancement, and giving the UK the knowledge base it needed to compete on the international stage. קרא פחות

אקרדיטציות