תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

Bournemouth MBA הוא קורס הדגל שלנו נועד לאפשר לך לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא לפעול כמובילה עולמית עם הערכה ריאליסטית של המערכת האקולוגית העסקית. תוכלו לפתח ידע ומיומנויות מקיפה בעסקים וניהול, ולשפר את ההבנה של התנהגות אנשים עמדות, להיות מנהיג יעיל, עצמאי אמין. כישורי הניהול שלך ישופרו באמצעות סדרה של כיתות אמן, הרצאות אורח מהרמקולים בתעשייה, מקרי מבחן וייעוץ בעבודה עם לקוחות עסקיים אמיתיים.

בנוסף, הזדמנויות התמחות קצרות זמינות במסגרת הקורס, מה שמאפשר לכם להוסיף הקשר מעשי לחוויית הלמידה שלכם. תהיה לך הזדמנות לבחור אחד מתוך מספר electives לפני התחייבות פרויקט ייעוץ או מחקר בשלב הסופי.

Bournemouth MBA הוא כפול מוכר על ידי Chartered Management Institute (CMI) כלומר, כאשר אתה להשלים את הלימודים יהיה לך הסמכה MBA שלך הסמכה CMI. תוכלו גם לקבל מנוי חינם CMI למשך ההסמכה שלך עם BU.

דרישות כניסה:

תואר ראשון בהצטיינות עם 2: 1 בכל נושא, או שווה ערך ולפחות שנה אחת של ניסיון עבודה רלוונטי, עם זאת, מועמדים עם פחות ניסיון עשויים להיות מוזמנים לראיין. אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך תצטרך IELTS 6.5 (אקדמי) או מעל.

פרטי הקורס

תואר שני במנהל עסקים מורכב משמונה יחידות ומחקר או פרויקט מחקר. שבע יחידות מתוכנית הליבה יילקחו על ידי כל אנשי מקצוע במנהל עסקים, כדלקמן:

יחידות הליבה

 • אישי
 • חשבונאות
 • סוגיות עכשוויות בסביבה העסקית הגלובלית: חקור מגוון נושאים עכשוויים המשפיעים על עסקים פנימיים ועל ידי התפתחויות בסביבה המקרו-כלכלית. תפקידים הממשלה מדיניות משחק הסחר הבינלאומי בעיצוב הסביבה העסקית הגלובלית ייבדק. כמו כן נבחן את הנושאים המשפיעים על העסק בר-קיימא, ותפתח כישורי ניהול אסטרטגי ומנהיגות ברמה גבוהה בהקשר עסקי עולמי.
 • שיווק יישומי אסטרטגי: העקרונות והעקרונות המונחים ביסוד תהליך השיווק, המכסים את סביבת המאקרו בה פועלים המשווקים. יחידה זו מפתחת ומשפרת את הטווח של משווקים מיומנויות צריך לעבוד ביעילות בסביבת השיווק, עם פרספקטיבה בינלאומית.
 • ניהול ביצועים
 • מַנהִיגוּת
 • ניהול אסטרטגי: תלמד את היחידה מנקודת המבט של המנהל הכללי, בהתחשב במציאות ובמנהלי הניהול של הארגון על מנת למקסם את ביצועי הארגון. היחידה מנתחת מה מניע את ביצועי הארגון ומזהה שינויים חיצוניים ופנימיים המשפיעים על כך. נושאים חשובים אחרים כגון מנהיגות, גלובליזציה, חדשנות, יזמות ואסטרטגיה בפועל נבדקים. המטרה האולטימטיבית של יחידה זו היא להציע איזון בין תיאוריות האסטרטגיה ויישומן למצבים של חיים אמיתיים, ולכן הניתוח מוביל ליצירת אסטרטגיה, שאותה מבוצעת הנהלת הארגון.

יחידות בחירה (בחר אחת)

 • ניהול יזמות: כאן, תבחן את מהות האסטרטגיה ואת הניהול האסטרטגי ביוזמות היזמות. יש דגש מיוחד על אסטרטגיות הצמיחה ועל ניהול ההשלכות של הצמיחה ועל סגנון הניהול האסטרטגי והפעילות הניהולית להתמודדות עם האתגרים העומדים בפני יוזמות יזמיות, ובייחוד התנהגות אלטרנטיבית המבקשת תחרות. מוקד נוסף של היחידה הוא על פעולות ניהול לשליטה על הצמיחה במיזם, ואתה תהיה הזדמנות לקבל הערכה מעשית של מנגנוני שליטה ומכשולים הצמיחה.
 • שיווק מתקדם: הערכת נושאים מתפתחים המשפיעים על תעשיית השיווק ולהעריך את משמעותם למגזר מסוים או לתעשייה. אתה תהיה צפוי לפתח הבנה ברמה שיווקית אסטרטגית, ולהקשר את הידע שלך לנושאים שזוהו תוך הבנה את האופי המתפתח של נושאים אלה. התגובות שלך צריך לשקף בפועל שיווק עכשווי והתפתחויות חדשות, מראה חדשנות וחשיבה יצירתית. תוכל לשפר את הכישורים תצטרך לעבוד ביעילות בסביבת השיווק ולפתח הבנה מנקודת מבט גלובלית.
 • האתגרים הכלכליים הגלובליים: מבוא לתיאוריה הכלכלית כפי שהיא חלה על תחומים ספציפיים של כלכלה יישומית. זה יראה כיצד תיאוריות וטכניקות כלכליות ניתן להשתמש כדי להתמודד עם נושאים חשובים רבים מול האנושות.
 • שירותים פיננסיים: השגת מיומנויות ניהוליות וידע בתחום העבודה בתחום השירותים הפיננסיים. יש דגש על רגולציה ושיווק בתחום זה. תוכלו לעבוד באופן בונה ואחראי כמנהל בפרמטרים רגולטוריים שירותים פיננסיים, לפתח ולהעריך אסטרטגיות שיווקיות.
 • עסקים בסביבות מדיה חדשות: עד לנקודה, כל מגזר במשק נגע בהשפעת טכנולוגיות תקשורת מחשבים. יחידה זו נועדה לסייע לכם להבין ולשרטט את העתיד של השפעה זו. תקבל סקירה כללית של מחקר אקדמי ותיאוריה על סביבות מדיה חדשות, וצפוי לקבל הבנה עמוקה יותר של התמורות החברתיות-כלכליות וסוגים חדשים של התנהגות הצפויה באמצעי התקשורת האלקטרוניים. מטרה נוספת של יחידה זו היא ליישם הבנות אלה לפיתוח יכולות ניהוליות, כולל מחקר והערכת מגמות השוק.

שים לב כי יחידות בחירה דורשות מספר מינימלי כדי להריץ והן עשויות להשתנות לאור ההתפתחויות האחרונות בתעשייה.

יחידות אפשרות (בחר אחת)

 • ייעוץ: לפתח הבנה של העקרונות והנוהג של ייעוץ. זה יהיה לצייד אותך עם טכניקות ומיומנויות לעבוד בצוות השלמת פרויקט ייעוץ.
 • מחקר פרויקט: הזדמנות להשלים חלק משמעותי של מחקר בניהול עצמי בתחום של העסק שמעניין אותך. אתה תנהל משא ומתן על הנושא והצגת הפרויקט עם מפקח שהוקצה לך על ידי מנהל MBA. תהיה לך אפשרות לבצע התמחות קצרה כחלק מהקורס, בכפוף לך למצוא את הניסיון המתאים. הדבר יאפשר לכם להוסיף הקשר מעשי לחוויית הלמידה שלכם.

מפרט התוכנית

מפרט התוכנית לספק רשומות מוחלטות של תארים של האוניברסיטה לימד בקנה אחד עם דרישות סוכנות אבטחת איכות. כל קורס שמוביל לפרס בו הוא בעל מפרט תוכנית המתאר את מטרותיו, מבנהו, תכולתו ותוצאות הלמידה שלו, בתוספת שיטות ההוראה, הלמידה וההערכה.

קריירה

עם מומחיות אקדמית נמשך על פני הפקולטות של BU, MBA שלנו מתפתח כל הזמן כדי להבטיח שהוא יישאר בחוד החנית של שינוי וקידום בכל המגזרים. קורס זה מספק לך קרש קפיצה לפיתוח הקריירה הניהולית.

חלקם של בוגרי תואר שני במינהל עסקים הם עכשיו תפקיד כגון:

 • מְנַהֵל
 • מנהל פרויקט מוביל
 • ראש שירותי פיתוח כלכלי
 • ראש מערך מידע ופיתוח מערכות.

תעשיות עבדו

 • עֵסֶק
 • לְמַמֵן
 • שיווק
 • משאבי אנוש.

מחקר נוסף

אם אתה רוצה להמשיך את הלימודים לאחר השגת MBA שלך, אתה יכול להסתכל לתוך טווח של תוכניות דוקטורט.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries.

Our university has come a long way in a short amount of time and we currently have more than 17,000 students of which 1,500 are international students from around 130 countries. קרא פחות