תואר שני במנהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

בבית הספר לניהול שוויצרי תלמד בקרב גוף סטודנטים בינלאומי באמת, כאשר תלמידינו מגיעים מכל רחבי העולם. אנו גאים בגיוון זה מכיוון שהוא מוסיף לחוויית הלמידה שלך. מעסיקים מעריכים במיוחד סטודנט שמסתגל למקום עבודה מגוון. עם תוכנית ה- MBA שלנו, התלמידים ילמדו פילוסופיות מנהיגות, עסקים, יזמות וניהול שניתן ליישם על כל תפקיד ניהולי בענפים מגוונים. בית הספר לעסקים שלנו מעניק לסטודנטים גם התנסות רלוונטית בהובלת קבוצות ודיונים בכיתה.

התוכנית כוללת הרצאות בינלאומיות, ביקורי חברות, דוברי אורח, תרגילי הערכה עצמית וייעוץ לחידוש / התמחות. המטרה שלנו היא להתחיל לגדל את רשתות הסטודנטים מרגע הגעתם.

תואר שני במנהל עסקים

קורס זה מציע מבוא להבנה וניהול של תיקי השקעות. הקורס יחשוף את הסטודנט גם להבדל בין השקעה ציבורית לבין הון פרטי, מתודולוגיות הערכת שווי ראשוניות הנהוגות כיום בוול סטריט: ניתוח של חברות דומות, ניתוח עסקאות תקדימי, ניתוח תזרים מזומנים מוזל וניתוח קנייה ממנף.

מה אתה יכול לעשות עם תואר MBA?

תוכניות MBA רבות לתואר שני מציעות השכלה בניהול כללי יחד עם תוכנית לימודים מיוחדת יותר. אנו ב- SSM מעריכים סטודנטים ועוזרים להם להמשיך בהתמחות שממנפת את הכישרונות הטבועים בהם. תואר שני במנהל עסקים אמנם יקר, דורש השקעה רגשית גדולה ויכול להסיח את דעתך מהעבודה השוטפת שלך, אך רק תואר שני במנהל עסקים יכול לספק מגוון יתרונות רלוונטיים במסגרת זמן קצרה יחסית, במסגרת מקיפה ועם אישורים מתמשכים. זה רק תואר שני במנהל עסקים שרלוונטי לכל הענפים והמגזרים, זה יהיה בעל ערך בלי קשר לקריירה שתבחר לאחר סיום הלימודים.

כי אתה רוצה להתקדם בקריירה שלך.

למרות שניתן יהיה לטפס בדרגות לאורך השנים, תואר שני במנהל עסקים מלמד אותך להסתכל על בעיות והזדמנויות באופן הוליסטי. הוא גם מספק מסגרות אנליטיות, כגון הערכות סיכונים, ניתוחי עלות-תועלת ותוכניות אסטרטגיות, שתוכלו ליישם בכל בעיה או הזדמנות שתיתקלו בה, ומאפשרים לכם להוסיף ערך ולקדם את הקריירה. בנוסף, ישנם כמה קריירות שדורשות תואר שני במנהל עסקים לצורך קידום. דוגמאות כוללות תחומי מימון ובנקאות וייעוץ.

כי אתה רוצה לשנות קריירה.

אם אתה מעוניין לשנות קריירה, להחליף תעשיות או להפוך לעצמך לעובד סחיר במגוון תחומים, תואר MBA יכול לעזור לך לעשות את שלושתם. תואר שני במנהל עסקים מדגיש את הרצון שלך ללמוד, נכונות לעבוד קשה, ומסירות למטרה מסוימת. בנוסף, חווית ה- MBA תשנה את השפה בה אתה משתמש בשיחה עם אנשי עסקים ותאשר שאתה מוכן לתפקיד גבוה יותר או לשינוי מוחלט. בזמן שנרשמת לתוכנית MBA, תהיה לך הזדמנות ללמוד מומחיות כללית בתחום העסקי והניהול שניתן ליישם כמעט בכל ענף.

כי אתה רוצה להניח לתפקיד מנהיגות.

לא לכל מנהיג עסקי או מנהל עסקים יש תואר שני במנהל עסקים. עם זאת, ייתכן שיהיה קל יותר להניח או להיחשב לתפקידי מנהיגות אם יש לך השכלה MBA מאחוריך. החדשות הטובות הן שאתה יכול לפתח את תכונות המנהיגות הללו גם אם לא היו משהו שנולדת איתו. בזמן שנרשמת לתוכנית MBA, תלמד פילוסופיות מנהיגות, עסקים וניהול שניתן ליישם כמעט בכל תפקיד מנהיגותי. בית הספר לעסקים עשוי גם להעניק לך ניסיון מעשי בהובלת קבוצות לימוד, דיונים בכיתות וארגוני בתי ספר

כי אתה באמת מעוניין ללמוד עסקים.

אחת הסיבות הטובות ביותר לקבל תואר שני במנהל עסקים היא מכיוון שאתה באמת מעוניין ללמוד רכיבים מגוונים של העסק. אם אתה נהנה מהנושא ומרגיש שאתה יכול להגדיל את הידע והמומחיות שלך, רודף תואר שני במנהל עסקים למען העניין הפשוט לקבל השכלה הוא כנראה מטרה ראויה.

ההבטחה שלנו לכם:

אנו מבטיחים שתכנית התואר השני באוניברסיטת MBA תשנה את חייכם בהחלט. אתה לא תהיה אותו אדם. אתה תסתכל על העולם והסביבה שלך בעיניים אחרות. בעבודה אנשים ישימו לב שאתה שונה. תוכלו למצוא את עצמכם בדרך של הצלחה, סיפוק ויצירת עושר.

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professio ... קרא יותר

Swiss School of Management (SSM) is one of the Top 5 Global Management Schools providing the most economical MBA/ BBA courses, with chosen Specializations that fit immaculately with employed professionals’ work-life balance to befit them and help grow and learn regardless of their bustling schedules. קרא פחות