תואר שני במנהל עסקים MBA

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים דו-לשוני (ספרדית-אנגלית) מכין מנהיגים עסקיים עתידיים ומספק את כל הטכניקות של ניהול עסקי, כמו גם שיפור כישורי ההנהלה הספציפיים לניהול בכיר.

תכנית אקדמית קפדנית ופרקטית, שתוכננה עם משוב של מנהלים ומנהלים גדולים מחברות חשובות, המבוססת על הידע שעל מנהיגים עתידיים ומנהלים בדרג ביניים להתמודד עם האתגרים העסקיים הגלובליים.

תוכנית אקדמית מרגשת המאתגרת ומעוררת השראה לסטודנטים שלנו. כסטודנט ב- CESINE, הלמידה שלך תהיה מעשית באמת. תלמד יחד עם תלמידים עם פרופילים ורקעים שונים שיספקו לך שילוב של שיפור הגיוון בכיתה.

התוכנית האקדמית הקפדנית שלנו בנויה לספק את הבסיס המוצק ביותר וחוויה ממקור ראשון על אופן קבלת ההחלטות בעולם האמיתי. תלמד את כל טכניקות הניהול.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the develo ... קרא יותר

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the development of soft skills and competencies most demanded by companies and recruiters. CESINE’s presence among the best positions in international rankings reflects its commitment to excellence. Located in the top three, out of forty Spanish business schools, in the i2n ranking, hold by PwC and EF. Furthermore, CESINE has obtained the highest score in teaching, employability, facilities, and social commitment in the prestigious ranking ‘QS Stars’. Our outstanding faculty comes from the fields of business, consulting, and research and has extensive teaching experience, serving up-to-date, practical, and demanding education. קרא פחות