תואר שני במנהל עסקים MBA *

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית על הקורס

הקורס לתואר שני במנהל עסקים נועד להאיץ את ההתקדמות של מי שמחפש להתחיל או שכבר יש לו, קריירה בענפי היצירה.

כסטודנט בבית הספר העסקי לתעשייה יצירתית של UCA, תיחשף לאופן בו תאגידים גלובליים פועלים, בוחנים ומעריכים מחקרי מקרה בחיים האמיתיים, וכן מהווים בסיס איתן של ידע תיאורטי. תלמדו את כישורי המפתח המצופים מהנושאים הבכירים בארגונים ותעודדו לחקור יזמות ולפתח את יכולתכם כמנהיג עתידי.

כל קורס בתיק העבודות שלנו ללימודים עסקיים נלמד מנקודת מבט עולמית, ומעניק לבוגרים את מערך המיומנות הדרוש לקריירה עסקית יצירתית בכל מקום בעולם. תכניות ההוראה שלנו מבוססות על פרויקטים, ומשלבות ידע הן מענפי העסקים והן מהתעשיות היצירתיות כדי לייצר בוגרים מעוגלים ויעילים מאוד בעלי כישורים נחשבים.

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים שנה פותחה כדי ליצור מנהיגים חיוביים וחושבים קדימה לתעשיות היצירתיות המלהיבות והחדשניות.

בהתבסס ב- UCA Epsom, תהיה לך ההזדמנות הייחודית לשתף פעולה ולעבוד לצד עמיתים עסקיים יצירתיים עמיתים בבית הספר למינהל עסקים UCA. קורס ה- MBA הבינלאומי נתמך על ידי ימי עיון, הדרכות, סדנאות וביקורות, ומאפשר לך לפתח רמה גבוהה של מיומנות בביטוי מעשי, חזותי, בעל פה ובכתב ומעניק לך את הביטחון להעביר את רעיונותיך בצורה יעילה.

מכיוון שלמידה אוטונומית היא חלק בלתי נפרד ממבנה התוכנית, צפוי שתזדהו, פיתוח וניהול פרויקט עסקי בינלאומי משלכם בהתבסס על תחום המומחים שבחרתם בתחום היצירתי. באמצעות מערכת יחסים פרואקטיבית עם המורה שלך, תוביל את עבודת הפרויקט שלך ותתמך על ידי צוות ומעורבות בקשרים מקצועיים בתעשייה.

בסיום המסלול בהצלחה, תוכלו לקבל החלטות מקצועיות ברמה גבוהה, להפגין מיומנויות ניהול בכירות ומומחיות וליישם מחקר ותיאוריה עצמאיים על מנת לקדם חשיבה אסטרטגית יצירתית ולפתור בעיות עסקיות מורכבות.

* הקורס נתון לאימות ולפני כן זכה לכינוי MBA בינלאומי.

פרטי הקורס

מונח 1

ניהול פיננסי תאגידי בינלאומי

 • יחידה זו היא לסייע לכם לפתח הבנה ברמה העמוקה של היעדים הפיננסיים העיקריים של המשרד ואת אילוצי הארגון שעשויים להשפיע על מטרה זו. תוכל גם לנתח את העקרונות המודרניים של מימון תאגידי ולחקור את תקפותם. תוכלו להבחין בין מקורות הכספים השונים, לבחון את היתרונות והחסרונות שלהם ותעריך את מבנה ההון של חברה.

ניהול עסקים גלובלי

 • יחידה זו בוחנת את משימת הניהול בסביבה העסקית הבינלאומית והעולמית של ימינו. הוא בוחן באופן ביקורתי את משימות הניהול העיקריות ואת התיאוריות העומדות בבסיסן, תוך התחשבות בהתאמה של תיאוריה, מודלים ומושגים לסביבות תרבותיות שונות ופיתוח גישה מותנית בהן כדי לאפשר לך לבחור את סגנון הניהול המתאים ביותר לקריירה העתידית שלך.

יזמות וחדשנות

 • תוכלו לחקור עוד יותר את היחסים בין יצירתיות, חדשנות ויזמות. יהיו לך גם הזדמנויות לפתח הבנה כיצד מזוהים הזדמנויות וכיצד הן ניתנות למימוש על ידי יישום תוכנית עסקית בכדי להפוך אותה למימוש ומימוש בפרקטיקה יצירתית מקצועית.

מונח 2

ניהול פרוייקט

 • יחידה זו מספקת לך הבנה רבה יותר של מיומנויות אנליטיות לפיתרון בעיות בניהול פרויקטים, ללמוד מודלים מתמטיים המסייעים בתהליך קבלת ההחלטות ולפתח חשיבה וידע ביקורתיים בתאוריה ובפרקטיקות של ניהול הפרויקטים. יחידה זו מנחה אותך דרך רבים מהכלים הבסיסיים לניהול פרויקטים וכישורי התנהגות הנדרשים בארגונים ללא כוונת רווח.

אסטרטגיה עסקית בינלאומית

 • לאורך יחידה זו, צפוי שתבחן ביקורתית את תהליך הניהול האסטרטגי כפי שהוא חל על ארגונים מכוונים בינלאומיים על מנת להישאר ולשמור על תחרותיות בסביבות הבינלאומיות המשתנות והדרישות והסביבות התעשייתיות. תוכלו לקבל הערכה טובה יותר של מושגי המפתח, הכלים והעקרונות של גיבוש אסטרטגיה וניתוח תחרותי.

מונח 3

עיסוק במחקר

 • היחידה מיועדת לאפשר לך להיות בטוחים בטכניקות ושיטות מחקר יצירתיות. זה יאפשר לך לערוך ולכתוב מחקרים ברמת התואר הראשון. היא מטפלת באלמנטים המרכיבים מחקר רשמי כולל הצעת המחקר, מגוון מתודולוגיות מחקר, תכנון פעולה, ביצוע המחקר עצמו והצגת הממצאים שלך.

פרויקט עסקי בינלאומי

 • היחידה לפרויקט עסקי בינלאומי היא שיא לימודיכם ותהווה מסגרת לרעיונות והמושגים המרכזיים שפותחו לאורך תואר שני. התוצאה תדגים עדויות ליכולת מושגית, תיאורטית וטכנית מתקדמת לאורך תקופה ממושכת של לימוד בהכוונה עצמית.

עמלות ועלויות קורס נוספות

שכר לימוד

דמי הקורס לשנה עבור כניסת 2020 הם:

 • סטודנטים בבריטניה והאיחוד האירופי במשרה מלאה - 10,500 ליש"ט
 • סטודנטים בינלאומיים במשרה מלאה - 17,500 ליש"ט (תשלום רגיל)
 • סטודנטים בינלאומיים במשרה מלאה - 16,800 ליש"ט (דמי תשלום מלא מוקדם)

עלויות קורס נוספות

בנוסף לשכר הלימוד אנא עיינו בעלויות הקורס הנוספות לכניסה לשנת 2020.

שכר טרחה זה נכון לשנת הלימודים האמורה בלבד. העלויות עשויות לגדול בכל שנה במהלך תקופת המשך ההרשמה של סטודנט בקורס בהתאם לאינפלציה (בכפוף לכל מגבלת שכר לימוד מוסדרת מקסימאלית). כל התאמה לתלמידים ממשיכים תהיה בשיעור התחזית של ה- RPI-X או מתחת לו.

דמי הנחות ומלגות

כדי לתמוך בכל הסטודנטים הנוכחיים שלנו ובוגרי הבריטניה והאיחוד האירופי האחרונים שלנו להתקדם לרמה הבאה של המחקר, פיתחנו מגוון חדש של הנחות עמלות במגוון קורסים.

 • קרא עוד על הנחות עמלות

מתקנים

הקורסים לתואר שני באוניברסיטת UCA אפסום חולקים חדר בסיס עם מתקני מחשבים ברשת, ויש לכם גישה גם למגוון הרחב של מתקני הקמפוס שלנו, כולל: אולפני דפוס עם מתקני הדפסת מסך נרחבים, אולפני צילום, סדנאות תלת מימד, חנות מדיה להשאלת סרטים וצילום ציוד. יש גם ספרייה מודרנית עם שפע של ספרים, כתבי עת, אוספים מיוחדים ומשאבים מקוונים.

בית ספר למנהל עסקים

בית הספר העסקי החדש שלנו לתעשיות יצירתיות, הראשון מסוגו בבריטניה, בונה על המסורת הארוכה שלנו לשיתוף פעולה עם מעסיקים כדי לטפח כישורי מנהיגות, יזמות ופתרון בעיות.

דרישות כניסה

דרישות כניסה לבריטניה

 • תואר בהצטיינות או הסמכה מקבילה בנושא או תחום קשור

ו / או

 • ניסיון בעבודה רלוונטי, המדגים את יכולתך ללמוד ברמת התואר הראשון.

תשקול גם מועמדים שיכולים להגיש מקרה חזק לקבלה ביחס לפרויקט מסוים ויכולים להדגים את הפוטנציאל שלהם להשלים את הקורס באופן משביע רצון.

דרישות כניסה בינלאומיות

לצפייה בדרישות הכניסה המקבילות לארצכם אנא בדקו באתר שלנו.

תיק העבודות שלך

לא נדרש תיק רשמי לקורס זה. אנו נדרוש מכם להשתתף ביום הפונה שיכלול ראיון. זה גם ייתן לך את ההזדמנות לבקר אותנו, לפגוש את צוות הקורס ולראות את המתקנים. אם ברצונך להביא עבודה לדיון בראיון שלך, אתה מוזמן לעשות זאת.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... קרא יותר

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. קרא פחות
קנטרברי , אפסום , פרנהאם , רוצ'סטר , Maidstone , Molesey , בארנסלי + 6 יותר פחות