תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

סטון הול אוניברסיטת סטילמן הספר של עסקים מציעה חינוך ברמה עולמית בוגר הוא בין כמה לבחור עם הסמכה AACSB בשני עסקים וחשבונאות. בית הספר סטילמן הוא ביתו של תוכנית מדרגה ראשונה MBA - מדורגת # 97 במשרה חלקית MBA על ידי US News ו World Report. יש דגש מיוחד על האתיקה ומוביל עם מטרה שהופך את התוכנית באמת לעמוד בנפרד.

גמישות מ יישום לסיום

כאשר אתה פונה לבית הספר סטילמן אנו מעריכים את המועמדות שלך על בסיס מימדים רבים. לדוגמה, אם אתה מדגים כישרון ללימודים עסקיים מתקדמים, יש נתיבי כניסה שאינם דורשים את GMAT או GRE, כמו גם חלופי מסלול הקבלה עבור אלה עם ניסיון עבודה משמעותי. תוכנית 40 האשראי של בית הספר היא גם גמישה. קייטרינג מקצועי עובד, אנו מציעים על הקמפוס הערב שיעורים וכן כמה היברידית ומקוונת קורסים.

קשרים יקרים

מהיום הראשון תשתתפו בחוויית ההשקה שלנו, שתקשר אתכם מיד עם סגל מכובד, מומחים בתעשייה ועמיתיכם - שרבים מהם עובדים מקצועיים מחברות מובילות. במהלך התוכנית, תוכלו גם להתחבר עם רשת בוגרים סטילמן של הרשת, כמו גם ליהנות קשרים חזקים של החברה שלנו.

מיומנויות כדי לקדם את הקריירה שלך

"הפיכת מושגים למעשה" היא אבן הפינה של התוכנית. משמעות הדבר היא התמקדות בלמידה יישומית על ידי הפקולטה שלנו ובמרכזים שלנו - השגת תובנות אמיתיות בעולם וכישורי ניהול שתוכל ליישם באופן מיידי במקום העבודה. בסוף התוכנית אתה מפתח תוכנית ייעוץ אסטרטגי ללקוח אמיתי, מיישם את הידע העסקי הפונקציונלי והפונקציונלי ואת כישורי החשיבה הקריטיים הנלמדים ויוצאים מהכיתה.

ריכוז MBA

תהיה לך אפשרות לבחור מסלול למידה כללי או אחד משמונה ריכוזינו, כולל התמחות במינהל עסקים במינהל עסקים - אחד המעטים בארץ.

  • חשבונאות (קמפוס באינטרנט)
  • האוצר (קמפוס באינטרנט)
  • ניהול טכנולוגיית מידע
  • עסקים בינלאומיים
  • הַנהָלָה
  • שיווק (קמפוס באינטרנט)
  • ניהול ספורט
  • ניהול שרשרת הספקה

תוכניות תואר משותף

אנו מציעים שלוש תוכניות MBA משותפות הפועלות בתחומי התמחות מרובים עם בית הספר למשפטים של סיטון הול, המכללה לסיעוד ובית הספר לדיפלומטיה וביחסים בינלאומיים. אנו מציעים גם שתי תוכניות BS / MBA 5 שנים המסייעים לסטודנטים לתואר ראשון יוצא דופן לקבל יתרון על הקריירה שלהם.

לא מוכן לתואר מלא?

אם אתה לא מוכן לתואר בוגר רוצה לפתח מומחיות ספציפית, אתה יכול להמשיך אחד או יותר של תשע תעודות בוגר עסקים המוצעים. השלם את האישור שלך עם GPA של 3.3 ומעלה ולקבל קבלה לתוכנית MBA - לא נדרש GMAT. בנוסף, כל זיכויים תעודה ייחשב לקראת תואר MBA.

לחלופין, אם אתה מעדיף לקחת קורס אחד או שניים לפני קבלתם הרשמית לתוכנית, אתה תמיד יכול להתחיל בתור סטודנט שאינו בוגר.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School w ... קרא יותר

AACSB Accredited BadgeThe Stillman School of Business at Seton Hall University was established in 1950 to provide education geared toward the complex, practical needs of business leaders. The School was the first private business school in New Jersey to earn accreditation from the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). More than 60 years later, the School continues to maintain professional accreditation from AACSB and is the only school in northern New Jersey with both business and accounting accreditation. קרא פחות
דרום אורנג '