תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (MBA)


כדי להתחרות בסביבה העסקית הגלובלית של היום, חברות לחפש מנהלים אשר כשרונות לשלב דיסציפלינות עסקיות מסורתיות עם יכולות הליבה הקריטיים. בעוד GWU MBA מפתחת את יכולות הליבה שלך, את האולטימטיבי למדוד את ההצלחה שלנו היא היכולת שלך להשיג את התוצאה הרצויה הקריירה.


המטרה העיקרית של תוכנית הלימודים הייחודית היא לשנות באופן משמעותי את הדרך שבה אתה חושב ועובד. זה יספק תובנות ההתנהגות שלך כי או המרכיבים שלך - התמקדות שיפור אישי ומקצועי מתמשך תוך הוספת ערך לארגון שלך.


הקורס ללימודי MBA בנוי כדי לספק לתלמידים ידע מעשי במיומנויות עסקיות וניהוליות הדרושות להנהגה מוצלחת של מחלקות, מחלקות וארגונים. גמישות תואר MBA מאפשרת לתלמיד להדגיש בתחום הלימוד. תוכנית הלימודים של 36 שעות לימוד כוללת 30 שעות לימוד חובה ושש שעות לימוד בתחומים שונים.


למה אתה צריך תואר שני במנהל עסקים?

 • כדי להכין אותך לקריירה במנהל עסקים עם הכשרה מתקדמת בתחומים ספציפיים הבנויים על הבנה רחבה של העסק וסביבתו.
 • כדי לספק לך את ההזדמנות כדי לקבל ידע מקצועי כדי להשיג את המטרות האישיות ואת הקריירה.
 • כדי ללמוד כלים וטכניקות מעשיות המשמשות לניתוח בעיות עסקיות הקשורות לגורמים כלכליים, חברתיים, משפטיים ואתיים המשפיעים על העסק.
 • כדי ללמוד מיומנויות מעשיות לעמוד באתגרים שחידושים טכנולוגיים וחדשניים קיימים בעולם גלובלי.
 • לפתח הבנה מעמיקה של התחומים הפונקציונליים הפועלים בתוך הקהילה העסקית.
 • לפתח ולהגדיל את היכולת של פעילויות מבוססות צוות בהתמודדות עם כוח עבודה מגוון.
 • כדי להגדיל את השכר שתקבל בעבודה הנוכחית שלך ולהגדיל את פוטנציאל הרווחים העתידי שלך. השכלה גבוהה, משכורות גבוהות יותר, ותלמידי תואר שני מקבלים בדרך כלל פרמיה של 10 עד 20 אחוזים על בעלי תואר ראשון.
 • ליצור דרכים לקידום בתוך המבנה הארגוני הנוכחי שלך.
 • כדי להפוך אותך סחיר יותר למעסיקים בעתיד על פי בחירתך.


Gardner-Webb אוניברסיטת מחויבת לספק תוכנית של מחקר זה בבירור בוגרי MBA שלה יתרון כאשר מתחרים בין היתר בסביבה העסקית דינמי של היום.


מסלול הלימודים של האוניברסיטה באורך של 36 סמסטר בנוי על מנת לספק לתלמידים ידע מעשי בעסקים ובכישורים הניהוליים הדרושים להנהגה מוצלחת של מחלקות, מחלקות וארגונים. סטודנטים שיתחילו באוגוסט ויסיימו בהצלחה שני קורסים בכל סתיו, באביב ובקיץ יסיימו בסוף הקיץ השני ללימודיהם, שנתיים לאחר תחילת הלימודים. הקורסים מוצעים בשעות הערב.


תואר שני במנהל עסקים מוכר כסטודנט לתואר שני מקצועי שנועד לשפר את האפקטיביות במשרות ניהוליות ברמה הגבוהה ביותר בסביבה עסקית. אנשים רבים שיש מטרות קריירה ללא מטרות רווח גם להמשיך את תואר MBA. בוגר המחקר בעסקים לא רק מסייע לאנשים לעמוד ביעדים שלהם של פיתוח קריירה וצמיחה אישית, אלא גם תורם להערכה משופרת שלהם של מערכת השוק הפרטי.


מַטָרָה


התנהגות ניהולית אפקטיבית תלויה בידע ובמיומנויות המשמשים לקבלת החלטות. מנהל מצליח לא רק צריך לדעת על האזור המקצועי שלו, אבל הוא / היא גם חייבת להיות הבנה משמעותית של תחומי מקצועי של אחרים. סטודנטים בתכנית MBA צפויים לפתח ידע מעשי בתחומי החשבונאות, הכספים, יחסי אנוש והתנהגות, כלכלה, שיווק, ייצור, משפט עסקי ועסקים בינלאומיים.


האופי המיושם של תוכנית MBA מספק הכשרה בניהול באמצעות שימוש בטכניקות מעשיות כי יכול בקלות להיות מנוצל על ידי התלמידים בעמדות הקיימות שלהם. התלמידים לומדים להיות חדשניים בגישות שלהם לפתרון בעיות וקבלת החלטות. התוכנית מציעה הזדמנות ייחודית ללמוד עם אחרים בעלי אינטרסים דומים וללמוד מאחרים שיש להם חוויות עבודה שונות.


התוכנית למנהל עסקים פותחה על מנת לעמוד ביעדים הבאים:

 • הכנת אנשים לקריירה במינהל עסקים עם הכשרה מתקדמת בתחומים ספציפיים הבנויים על הבנה רחבה של העסק וסביבתו.
 • לספק טכניקות מעשיות לנתח פתרונות חלופיים לבעיות עסקיות הכוללות גורמים כלכליים, חברתיים, משפטיים, פוליטיים, גלובליים ואתיים.
 • לפתח מיומנויות מעשיות כדי לעמוד באתגרים של שינוי טכנולוגיה וחידושים ניהוליים.


תכנית


כיום המנהלים זקוקים למיומנויות בניתוח, בפתרון בעיות, אינטראקציה ותקשורת. גישות לפתרון בעיות מודגשות לאורך התכנית באמצעות שימוש ביישומים מעשיים של מושגים ותיאוריות אקדמיים. התלמידים לומדים להיות חדשניים בגישות שלהם לפתרון בעיות באמצעות משימות הדורשות עבודת צוות, מיומנויות תקשורת, ויישומי מחשב.מנהל עסקים (MBA)

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

בית הספר לעסקים באוניברסיטה Godbold עולם העסקים של היום משתנה במהירות כדי לעמוד בדרישות והזדמנויות של טכנולוגיה חדשה וחששות הגלובליים. נושאים כמו כלכלה הגלובלית, תקשורת, שירות לקוחות, ועדיפות גבוהה פק ... קרא יותר

בית הספר לעסקים באוניברסיטה Godbold עולם העסקים של היום משתנה במהירות כדי לעמוד בדרישות והזדמנויות של טכנולוגיה חדשה וחששות הגלובליים. נושאים כמו כלכלה הגלובלית, תקשורת, שירות לקוחות, ועדיפות גבוהה פקודת צולבות תפקודי הניהול. בתגובה, גרדנר-ווב אוניברסיטה פיתחה שלוש תוכניות עסקיות בוגר חדשניים לחנך גברים ונשים להתחרות ביעילות בעולם העסקים של מחר. תואר עסקים לתואר שני מגרדנר-ווב האוניברסיטה יכול לעזור לך לממש את הפוטנציאל שלך לשביעות רצון גבוהה יותר עבודה, רווחים גבוהים יותר, אחריות מוגברת, והגשמה אישית. אוניברסיטת גרדנר-ווב מחויבת לספק חינוך איכותי בבית הספר למוסמכים של תוכניות תואר עסקים. בית הספר למוסמכי אוניברסיטת גרדנר-ווב של עסקים מציעים שלוש מעלות ברורות ותכנית תעודה אחת: ריבונו של מנהל עסקים (MBA), אמן בינלאומי למנהל עסקים (IMBA), והתואר שני בחשבונאות (Macc), כמו גם MBA פלוס התעודה. שתי תוכניות ונוספות המוצעות בשיתוף עם בית הספר לאלוהות (MDiv / MBA) ובבית הספר לסיעוד (MSN / MBA). בית הספר למוסמכים של תוכניות עסקיות שתוכננו במיוחד כדי לענות על הצרכים של אנשי מקצוע-אנשים עובדים שמחפשים דרכים חדשות כדי להישאר תחרותי בסביבה המשתנה של עסק. שיעורים מתוכננים כך שעל ידי לקיחת שתי כיתות בכל סמסטר, תוכל להשלים את התואר שלך בשנים בלבד. כל כיתה עומדת רק ערב אחד בשבוע במהלך סמסטר הסתיו ובאביב ובשני הערבים בשבוע במהלך כל מושב קיץ חמשת שבועות. תואר עסק כמה מוצע דרך רשת הולכת וגדלה של קמפוסים ובמקומות ברחבי הצפון ודרום קרוליינה, כמו גם באמצעות האופציות המקוונות שלנו. בית הספר למוסמכים במנהל עסקים דורש מינימום של 36 שעות סמסטריאליות של נקודות זכות תואר שני במנהל עסקים לתואר או IMBA ו -30 שעות סמסטר לתואר Macc. קרא פחות
מעיינות רותחים