תוכנית הלימודים במנהל עסקים מיועדת למנהלים שאפתניים ואמצע הקריירה המבקשים לשפר את האנליטיים, את קבלת ההחלטות ואת מיומנויות התקשורת שלהם בסביבות ארגוניות מורכבות. התלמידים שלנו הם מבוגרים בוגרי מוטיבציה המבקשים תואר שני לתכנית מותאמת לניסיון שלהם ומומחיותם. הם מייצגים יחידים בתוך המגזר ללא כוונת רווח ולא למטרות רווח שרוצים לתרום תרומות משמעותיות יותר לארגונים שלהם ולקחת על עצמם אחריות ניהולית משמעותית יותר.

בוגר אשראי מראש הלמידה

במסגרת זו 48 אשראי התוכנית, תוכלו ללמוד ניהול מנהלים ולפתח מיומנויות מנהיגות להשלים 16 שלושה קורסים אשראי המייצגים את תחומי תפקודית עיקריים של ניהול. עם זאת, ייתכן שכבר צבר ידע רב ערך באמצעות ניסיון הניהול שלך עד כה. באמצעות הערכות אקדמיות אתה יכול להרוויח אשראי עד שמונה מתוך 16 תחומי תוכן הקורס.

אותם שמונה תחומי תוכן כוללים: חשבונאות ופיננסים, קבלת החלטות ניהוליות, כלכלה ניהולית, מערכות מידע ניהוליות, ניהול תפעול, ניהול שיווק, מערכות אנושיות והתנהלות וניהול ברמה גבוהה.

מועמדים מוצלחים לתוכנית צפויים להביא ידע ברמה מתקדמת מהניסיון שלהם. בדרך כלל התלמידים מרוויחים 6-12 נקודות זכות או עד סך של 24 נקודות זכות.

מחקר מקוון גמיש

אתה משלים את העבודה שלך בתוכנית MBA בעיקר באמצעות קורסים מקוונים. פורמט זה מספק גמישות רבה אינטראקטיביות, ומאפשר לך לעסוק עם המדריך שלך, מורה חונך, סטודנטים אחרים בזמנים הכי נוח לך. זה גם עושה את מלוא טווח הקורסים של הקורסים המשאבים הזמינים לך בכל עת של היום או השבוע.

זה כולל את כל המידע כמובן, חללי דיון, גישה משאבי ספריה מקוונת מלאה, "סוף סוף" שיפורים כולל הערכות עצמית, סימולציות, ו דוגמנות (כאשר מתאים).

מגורים: ההזדמנות שלך לרשת, לשתף פעולה וללמוד

שלוש תושבות קצרות לאורך המדינה מביאות יחדיו סטודנטים וסגל במשך יומיים. בבית מגורים אלה יש לך הזדמנות לפגוש ולתקשר עם סטודנטים אחרים במנהל עסקים מכל רחבי המדינה והמדינה. מגורים מציעים לך הזדמנות לתקשר פנים אל פנים עם אחרים עם אינטרסים אקדמיים ומקצועיים דומים עם סגל MBA.

חוויית תושבות משלימה את הקורסים המקוונים באזורים שבהם אינטראקציות אישיות וקבוצתיות משפרות את הלמידה של התלמידים, החל בפיתוח של מיומנויות עבודת צוות למצגות אוראליות.

התושבות מקושרת לשני קורסים בתחילת התוכנית שלך: סריקה של הסביבה העסקית והערכת מנהלים ופיתוח, להנמכה ניהולית (באמצע התוכנית שלך) ולמנהיגות אסטרטגית (בסוף התוכנית). בתושבות אחרונה זו, אתה מציג את הפרויקט הסופי של התוכנית שלך.
שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
קורס זה הוא משולב קמפוס ומקוון
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date