תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

תוכנית הלימודים במנהל עסקים מיועדת למנהלים שאפתניים ואמצע הקריירה המבקשים לשפר את האנליטיים, את קבלת ההחלטות ואת מיומנויות התקשורת שלהם בסביבות ארגוניות מורכבות. התלמידים שלנו הם מבוגרים בוגרי מוטיבציה המבקשים תואר שני לתכנית מותאמת לניסיון שלהם ומומחיותם. הם מייצגים יחידים בתוך המגזר ללא כוונת רווח ולא למטרות רווח שרוצים לתרום תרומות משמעותיות יותר לארגונים שלהם ולקחת על עצמם אחריות ניהולית משמעותית יותר.

בוגר אשראי מראש הלמידה

במסגרת זו 48 אשראי התוכנית, תוכלו ללמוד ניהול מנהלים ולפתח מיומנויות מנהיגות להשלים 16 שלושה קורסים אשראי המייצגים את תחומי תפקודית עיקריים של ניהול. עם זאת, ייתכן שכבר צבר ידע רב ערך באמצעות ניסיון הניהול שלך עד כה. באמצעות הערכות אקדמיות אתה יכול להרוויח אשראי עד שמונה מתוך 16 תחומי תוכן הקורס.

אותם שמונה תחומי תוכן כוללים: חשבונאות ופיננסים, קבלת החלטות ניהוליות, כלכלה ניהולית, מערכות מידע ניהוליות, ניהול תפעול, ניהול שיווק, מערכות אנושיות והתנהלות וניהול ברמה גבוהה.

מועמדים מוצלחים לתוכנית צפויים להביא ידע ברמה מתקדמת מהניסיון שלהם. בדרך כלל התלמידים מרוויחים 6-12 נקודות זכות או עד סך של 24 נקודות זכות.

מחקר מקוון גמיש

אתה משלים את העבודה שלך בתוכנית MBA בעיקר באמצעות קורסים מקוונים. פורמט זה מספק גמישות רבה אינטראקטיביות, ומאפשר לך לעסוק עם המדריך שלך, מורה חונך, סטודנטים אחרים בזמנים הכי נוח לך. זה גם עושה את מלוא טווח הקורסים של הקורסים המשאבים הזמינים לך בכל עת של היום או השבוע.

זה כולל את כל המידע כמובן, חללי דיון, גישה משאבי ספריה מקוונת מלאה, "סוף סוף" שיפורים כולל הערכות עצמית, סימולציות, ו דוגמנות (כאשר מתאים).

מגורים: ההזדמנות שלך לרשת, לשתף פעולה וללמוד

שלוש תושבות קצרות לאורך המדינה מביאות יחדיו סטודנטים וסגל במשך יומיים. בבית מגורים אלה יש לך הזדמנות לפגוש ולתקשר עם סטודנטים אחרים במנהל עסקים מכל רחבי המדינה והמדינה. מגורים מציעים לך הזדמנות לתקשר פנים אל פנים עם אחרים עם אינטרסים אקדמיים ומקצועיים דומים עם סגל MBA.

חוויית תושבות משלימה את הקורסים המקוונים באזורים שבהם אינטראקציות אישיות וקבוצתיות משפרות את הלמידה של התלמידים, החל בפיתוח של מיומנויות עבודת צוות למצגות אוראליות.

התושבות מקושרת לשני קורסים בתחילת התוכנית שלך: סריקה של הסביבה העסקית והערכת מנהלים ופיתוח, להנמכה ניהולית (באמצע התוכנית שלך) ולמנהיגות אסטרטגית (בסוף התוכנית). בתושבות אחרונה זו, אתה מציג את הפרויקט הסופי של התוכנית שלך.עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

נוסדה בשנת 1971, האמפייר סטייט קולג ', אוניברסיטת מדינת ניו יורק, היא אחת באוניברסיטה של 13 מכללות לאמנויות ומדעים, הוסמך על ידי ארצות המזרח הוועדה להשכלה גבוהה. אנחנו בעיצוב ייחודי לשרת מבוגרים רודף ... קרא יותר

נוסדה בשנת 1971, האמפייר סטייט קולג ', אוניברסיטת מדינת ניו יורק, היא אחת באוניברסיטה של 13 מכללות לאמנויות ומדעים, הוסמך על ידי ארצות המזרח הוועדה להשכלה גבוהה. אנחנו בעיצוב ייחודי לשרת מבוגרים רודף לקשר, תואר ראשון ותואר שני. המכללה מציעה סבירים, מעלות SUNY באתר הלקוח ב 35 מיקומים במדינת ניו יורק ומחוצה לה, כמו גם באופן מקוון לחלוטין. אתה בוחר כיצד, מתי והיכן תוכלו ללמוד. כאשר אתה לוקח קורסים ב האמפייר סטייט קולג ', אתה מבין 17,000 לומדים מבוגרים מוגש מדי שנה על ידי המכללה. אנו מציעים: Affordable הלימוד SUNY מעלות כי ניתן להתאים לפגוש החינוך שלך, קריירה מטרות אישיות תהליך ברור להערכת ואת הענקת אשראי ברמת המכללה למידה מהעבודה שלך לחוות את החיים תוכנית לימודים עצמאית, מודרכים על ידי מדריכים מצטיינים SUNY סגל, המאפשר לכם ללמוד בזמן שנוח לך "העברה ידידותית" מדיניות סטודנט ספריית מחקר מקוון משאבים בשנים האחרונות סקרים SUNY סטודנט, האמפייר סטייט קולג עקבי לשורות # 1 בשביעות רצון הסטודנטים. תוכניות המקוון שלנו לתואר הם מובילי התעשייה עם יותר מ -300 קורסים. בוגרי 53,000 שלנו גאים כי מעלות שלהם הם הנוכחי, רלוונטי סחירים, לעתים קרובות מובילה מבצעים, תעסוקה חדשים או ללימודי תואר שני. קרא פחות
מעיינות סרטוגה