תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

תכנית MBA נחשבת כיום תקן ההסמכה למנהלים של צ'כיה וחברות בינלאומיות ומוסדות. היא מכוונת מנהלים עם ניסיון מקצועי להעפיל נוסף ניהול משאבי אנוש והאיחוד האירופי. הסטודנטים יזכו לפיתוח משלהם קריירה עליונה במבני ניהול ברמות שונות, במיוחד במדינות האיחוד האירופי.

תכנית MBA בוגרת להיות מומחים בניהול המשאבים האנושים בתוך במסגרות מוסדיות, כלכליות האירופיות, ומשפטיות.

באמצעות לימוד תוכנית MBA למנהלים לרכוש מערכת של ידע ומיומנויות מקיפה דרוש לבניית קריירה מצליחה בעסקים וניהול, לרבות מנהל ציבורי, בעיקר בחינוך וניהול הון אנושי.

הבוגרים שולטים ברמה המתקדמת מוסדיות, כלכליות האירופיות, ומשפטיות מסגרות עם הדגש על ניהול משאבי אנוש. הם מוכנים לפיתוח הקריירה הנוספת שלהם דרך יישום ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות ישירות לבעיות מורכבות לפתרון בעסקים, יזמות, וניהול מוסדי. הבוגרים גם שולטים שיטות של השתלמות, ללימודי המשך, ומנהיגות צוות. יכולתי לסנתז ידע תיאורטי והיישום המעשי שלה בסביבה הניהולית היא הוקמה על ידי ההגנה של את הנחת היסוד הסופית.

הנושאים העיקריים הפרופיל של תוכנית ה- MBA של ניהול משאבי אנוש והאיחוד האירופי הן כדלקמן: ניהול משאבי אנוש, האינטגרציה האירופית, מערכות משפטיות, פוליטיות וכלכליות גיאוגרפיה של האיחוד האירופי, ניתוח כלכלי, התנהגות ומנהיגות ארגונית, אסטרטגי וניהול תפעולי, פתרון בעיות ניהול משברים, ICT ומערכות מידע.

מצב של מחקר מאורגן בבלוקי מחקר בסוף השבוע (כ -5 סופי שבוע לסמסטר). משך המחקר הסטנדרטי הוא 1.5 שנת הלימודים (3 סמסטרים) מחולק ל 5 אזורי לימוד. המחקר הוא סיכם על ידי ההגנה של תזה. בוגרי מוענקות המאסטר בתואר המקצועי של מינהל עסקים (MBA.

2

תכנית MBA כבר מחדש הוסמכה בהצלחה בחודש פברואר 2015.

עדכון אחרון: June 2016

אודות בית הספר

The Jan Amos Komensky University Prague is located in the beautiful and historic city of Prague, situated in the vibrant district of Zizkov near the city center. Our students will find an intimate and ... קרא יותר

The Jan Amos Komensky University Prague is located in the beautiful and historic city of Prague, situated in the vibrant district of Zizkov near the city center. Our students will find an intimate and friendly atmosphere set within the walls of our historic buildings. קרא פחות