תואר שני במנהל עסקים (MBA)

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

מידע פרויקט

תוכנית אוניברסיטת MBA Southwest Jiaotong מאז ומתמיד "לחנך למידה מנהלים מקצועיים, הכשרת יזמים עם חזון גלובלי" לצורך, להתמקד בבניית והשילוב של התיאוריה והפרקטיקה של סגל ההוראה, לספק הדרכה תיאורטית מעולה לסטודנטים MBA, נפלא ניתוחי מקרה, שפע של פעולות מעשיות, לפתח מספר רב של הקריירה MBA האליטה הסינית מצטיינים, ושואפים לבנות Southwest Jiaotong אוניברסיטת MBA תדמית המותג הבינלאומי. מכללות במונחים של שיתוף פעולה, להתמקד חילופי ושיתוף פעולה אקדמי בינלאומי, ולשתף פעולה באופן פעיל עם מוסדות מקומיים וזרים ידועים אחרים, כדי להקנות לתלמידים MBA הזדמנות חילופי מעמיק ולמידה. נפגש עם אוניברסיטת דרום אוסטרליה, האוניברסיטה הפתוחה של הונג קונג, צרפת ננסי HEC ביססה קשרים נרחבים עם אוניברסיטאות ידועות בארה"ב, בריטניה, יפן, סינגפור, אוסטרליה ומדינות נוספות והונג קונג, טייוואן ואזורים אחרים הקימו שיתוף פעולה אקדמי קרוב וחילופי יחסים, ולהעסיק רבים שנתי יותר מ -10 פרופסורים זרים בהוראה בבית ספר לתלמידי MBA שלי. שיטות הוראת MBA להתמקד בהוראה, תוך התמקדות קשרים הדוקים בין התאוריה והפרקטיקה, יש ב מועצת הברזל שנית, ברזל שמונה סיבובים, קבוצה החשמלית דונגפאנג, חשמל מכונות ושות Dongfang בע"מ, תאגיד הבנייה הכימית השביעי של סין, תקווה חדשה קבוצה, דאליאן ש.י.ד. קבוצה, ביטחון צ'נגדו קבוצה ומפעלים גדולים אחרים להקים בסיס פרקטיקת חינוך MBA. פוקוס על אימון איכות מנהלים מקצועיים לבצע אימונים אינטנסיביים של חודש אחד בשפות זרות והישרדות שדה להרחיב הדרכה לסטודנטים MBA חדש. חשיבותה של תקשורת בין סטודנטים לתואר MBA, MBA שרון מתקיימים בקביעות כדי לשפר עבודת צוות בין תלמידים; הקמת איגוד MBA אוניברסיטת ג'יאוטונג מערב, ארגון הבוגרים MBA, חיזוק סטודנטים לתואר MBA ובוגרים MBA, עסקים, משרדי ממשלה החולים אחווה מידע ובית הספר לתקשורת. בהונג קונג שחרור "ביותר של סין 2008 בדירוג MBA השפעה", תוכנית MBA באוניברסיטת מערב Jiaotong להגיע לתוצאות טובות של 18 הראשון, Sina סין החינוך פסטיבל בשם "פרויקט Enterprise MBA הפופולריים ביותר של 2010" ו "שנת 2011 המותג המשפיע ביותר מכללות MBA." ב "מכללות MBA המשפיעות ביותר של סין" בשם המנהל של העולם Summit 2010, זכה 16 הראשון. סטודנטים לתואר MBA לקבל את הפרס הגדול בתחרות הסימולציה התחרותית המכללות לחינוך הלאומי MBA 2012, ציון כולל של ההצלחה השנייה. סטודנטים לתואר MBA אגוד ב המנהיגים הסיניים MBA הרביעיים ייקרא "2010 סין עשר MBA אגודה" בפורום הפיתוח בסין -13 ופורום הפיתוח הראשון MBA Global MBA נקרא "2013 ביותר פדרציה טובה. " במפגש השנתי השביעי של מנהיגי סין MBA 2013, סטודנטים לתואר MBA ומורים בבית ספר זכו "פרס המאמן MBA מצטיין", "עשרה פרס תרומת MBA העליון של סין", "פרס קדרי MBA מצטיינים" ו "עשר פרס יזמות חדשניות" ופרסים אחרים.

תכונות קורס

1, תוכנית חינוך MBA ​​מאוניברסיטת מערב Jiaotong מתמקד בהוראה, תיאוריה ופרקטיקה.

בהוראת MBA, בקשר הדוק עם ביקוש בשוק, המכון בחן מצב חדש של קורסי ליבת הוראה והתמחויות לימודים מודול המשלב שיווק נפתח, ניהול פרויקטים, מודול ניהול לוגיסטי תכונות שלושה קורסים. שיווק יש לוועדת ההיגוי הלאומית לחינוך MBA, המלומד נהר היאנגצה, פרופסור באוניברסיטת הסינית של הונג קונג, פרופסור, דיקן בית הספר לכלכלה וניהול, Southwest Jiaotong אוניברסיטת JIA ג'יאן-דק ואוניברסיטת לשעבר של דרום אוסטרליה, הוא עכשיו Southwest Jiaotong אוניברסיטת הספר לכלכלה וניהול Ph.D., פרופסור טינג-jui צ'ו et 5 יש בחו"ל חוקר דוקטורט מפורסם צוות יוצא דופן של מנהיגים אקדמיים; ניהול פרויקטים באימוני IPMP Southwest מוקדמים להעניק כבסיס, יש סט שלם של MBA במערכת חינוך ניהול פרויקטים, מגיסטר להנדסה, סטודנטים רגילים, דוקטורט, סטודנט לתואר ראשון, וכן הלאה; לאומי צ'יאו טונג לוגיסטיקת המאה אונ' הנהלת מחקר לוגיסטיקה עבור הקרן, בהסתמך על ראשון לוגיסטיקת מערך הדרכה הכולל, תואר שני, הלאומי צ'יאו טונג האוניברסיטה בצעה מעמיק מחקר ומעשה מקיפים. המכללה גם לקבוצה החשמלית דונגפאנג, תקווה חדשה, הקבוצה ש.י.ד. דאליאן, קבוצת אמון צ'נגדו, חברות בנייה שביעית הנדסת סין הכימית ומפעלים גדולים אחרים להקים בסיס בפועל בחינוך MBA, מתן התמחות הדרכה לסטודנטים. בנוסף, המכון גם פועל להקמת מכללות MBA מערבית הדמיית לחימה הראשונה ויחידה ארגונית בקבוצת מעבדת UF החברה, נפתח קורס לחימת sandbox סימולציה עסקית, כדי לשפר את רמת לחימת יישום המקיף של סטודנטים לתואר MBA ללמוד ידע תיאורטי קיבולת. בנוסף, אנו גם הקמנו צוות של חדשנות MBA, לעודד סטודנטים להשתמש בזמנם החופשי ושיטות מחקר בעסק משותפות, חניכים לטפח חדשנות.

2, המוקד של אוניברסיטת ג'יאוטונג Southwest החינוך MBA ​​על המוסדות השותפים לחזק חילופים אקדמיים בינלאומיים.

יש מכללה עם האוניברסיטות הידועות בארה"ב, בריטניה, יפן, סינגפור, אוסטרליה ומדינות נוספות והונג קונג, טייוואן ואזורים אחרים הקימו יחסיים ולשיתוף פעולה אקדמיים בין קרובים, ולהעסיק שנתי 10 או פרופסורים זרים נוספים עבור הסטודנטים לתואר MBA בבית הספר שלי למדו לסטודנטי MBA מתן הזדמנויות לחילופי מעמיק ולמידה. רק בשנת 2006, הצגנו הונג קונג, טייוואן, ארצות הברית ויותר מ -10 סגל EMBA של סטודנטים לתואר MBA פתחה שמונה קורסים, שנערך 10 פעמים והרצאה השפעה, לשבח סטודנטים לתואר MBA. במהלך הטקס 2006 בית הספר לכלכלה וניהול הקימה מעל המערבי הארץ לקדמת שני חתני פרס נובל בשם "סיימון - סלטן מעבדות החלטה התנהגותית, שני חתן פרס נובל לבוא בקביעות לבית הספר הרצאות, לספק חילופי אימון טוב וסטודנטים MBA ללמוד.

3, המיקוד של אוניברסיטת ג'יאוטונג Southwest החינוך MBA ​​על אימון איכות של מנהלים מקצועיים.

מכון סטודנטים לתואר MBA השיק אימונים אינטנסיביים של חודש אחד בשפות זרות והישרדות שדה להרחיב אימון כדי לשפר את איכות סטודנט מן הטבע. כדי לשפר את התקשורת בין סטודנטים לתואר MBA, אלא גם הקים את האגודה MBA של אוניברסיטת מערב Jiaotong, MBA שרון מתקיימים בקביעות, תרגילים עבודת צוות, ולחזק את התלמידים MBA וחברות עסקיות, גופים ממשלתיים ואוניברסיטאות אחרות באמצעות הפדרציה, בוגרי קשרים וחילופי. בהסתמך על הספר לרפואה באוניברסיטת מערב Jiaotong כלכלה וניהול 110 שנים ו -20 שנים לבנות בתים בוגרים משאבים רבים במשך השנים לקרן בוגרי בוגר הלאומי יאו טונג אוניברסיטת MBA, הקמנו רשת הבוגרים MBA קרוב ומוצק, הקמנו את MBA האוניברסיטה הלאומית צ'נגדו צ'יאו טונג בוגרים, גואנגזו MBA ארגון בוגרים, MBA בוגרי שנחאי, בייג'ינג MBA ארגון בוגרים, הוא על מנת לספק מגוון רחב של מידע וערוצים עבור הסטודנטים לתואר MBA לתעסוקה, הפיתוח של סטודנטים לתואר MBA יותר לצאת לעבודה מאוחר יותר הניח בסיס מוצק. במקביל, הקמנו את כל התלמידים MBA באתר הלאומי יאו טונג אוניברסיטת MBA בוגרים מרכז להקל סטודנטים לתואר MBA קשר, בוגרי MBA ובין בתי ספר. אקדמיה גם ארגנה את פורום היזמים השנתי, מזמין יזמים ידועים בבית ומחוץ לסטודנטים באו ללמד ניהול עסקים של הכביש, כך יש יותר תלמידים הזדמנויות לחילופים ודיונים עם מפעלים מפורסמים.

הפקולטה

המכללה יש כמעט צוות מאה חזק של מורים. ביניהם, המורים במשרה מלאה Changjiang החכם 3, הקרן הלאומית למדע הטבעי עבור זוכה נכבד של משרד חינוך הכישרונות המצוינים New Century 7, ועדת היגוי לחינוך MBA ​​1, 26 פרופסורים, פרופסורי חברים, 42; במשרה חלקית מלומדים בחו"ל 17 אנשים.

יתרונות הפרויקט

 • הרשמה: צריכה שנתית של יותר מ -300 בני אדם
 • מיצוב יסוד: תרבות למידה של אנשי הנהלה בכירים, הכשרת יזמים עם חזון גלובלי
 • יכולות ליבה: חזון גלובלי, תקשורת מקומית
 • תכונות אימון
   • תכונות הגדרות מודול: ארבעה מודולים - שיווק וניהול אסטרטגי, ניהול הכספים, החשבונות ניהול השקעות, תפעול וניהול הפרויקט, ארגון וניהול משאבי אנוש
   • רפורמה וחדשנות מתמדת של שיטות הוראה: הוראה מקרה, למידה אינטראקטיבית, הוראה בפועל
   • להאיץ את הקצב בינאום
   • חיזוק בוגרי MBA) משאבים (בינוי, פיתוח משאבי רשת

מערכת הדרכה

פוקוס על אימון להסתגל לבניית כלכלת השוק הסוציאליסטית, גמישות בשימוש שיטות ניהול מודרניות, עם חזון גלובלי, חדשנות, מנהיגות ואתיקה עסקית טובה, זן חזק בסביבת תחרות ההעזה בשוק המקומית, שיפוט, קבלת החלטות ויכולת כוללת אחרת של ברמה גבוהה, סוג מעשי של מנהלים מקצועיים ואנשי ניהול.

הערכת הדרכה

MBA 25 שנות לימוד בסיסיות, שנות בית הספר 2 - 4 שנים. קורסים מערכת אשראי, הוראות מסלול פחות מ -45 נקודות, כולל קורסי חובה 33 נ"ז, לפחות 12 נ"ז בחירה. תלמידים לומדים בבית ספר קורסים לעבור את הבחינה על מנת לקבל אשראי.

תכונות שירות

כדי לענות על הצרכים השונים של התלמידים, המכון לסטודנטים למידה MBA מציע שתי דרכים:

 1. לימוד תורה במשרה מלאה;
 2. The-העבודה למידה. התלמידים יכולים לבחור להתמקד שיעורים או שיעורים בסוף השבוע בהתאם לנסיבות.

מורה במשרה מלאה ובוגרי ניהול שירות

תואר מוענק

תלמידים לומדים Xiuman בתוך קרדיטי תכנית האימונים שנקבעו התקופה שנקבעו השלימו תכנית אימוני קישורי אימון שנקבעה רשאית לבקש שהגיש את עבודת דוקטורט. באמצעות התזה, על ידי בית החולים, שתי ועדת תארים אקדמיים ספר אשרה, מתן תואר שני במנהל עסקים (MBA) תואר ותעודות התעודה ותואר שני.

הפנינג

מידע Recruit

[דרישות יישום]

 1. הרפובליקה העממית של אזרח סין;
 2. תמיכה הנהגת המפלגה הקומוניסטית של סין מוכנה המודרניזציה הסוציאליסטית, טוב מוסרי ושומר חוק;
 3. בריאות גופנית עולה בקנה אחד עם חוק והתקנות לאומיים דרישות רפואיות יחידות קבלה;
 4. ראשון רצף חינוך ארצי יותר משלוש שנים של צוות ניסיון בעבודה; לאחר קבלת תעודת ספר המקצועי ארצי מוכרת, יש יותר מחמש שנים של ניסיון בעבודה, בוגרים להשיג צוות מקביל; כבר התואר או תואר הדוקטור של מאסטר יש יותר משנתיים ניסיון ואנשי העבודה.

[רישום]

 • ולקחת אתר רישום מקוון כדי לאשר את השילוב של:
 • MBA דיווח זמן נטו: מדי שנה בסוף חודש אוקטובר עד אמצע אוקטובר
 • MBA בזירה אשר זמן: אמצע חודש נובמבר בכל שנה

לפרטים נוספים, בקר: קבלה בוגרת סין מידע ברשת או בי"ס אתר Southwest Jiaotong אונ'

[] בחינת הודאה

בדיקת בדוק שוב כניסת MBA מחולקת לשני חלקים:

 • הנבדקת מבחן היכולת המקיף (מתמטיקה, לוגיקה, כתיבה), אנגלית שתי לבחינה הלאומית, הפעם המבחן הראשון היא בדרך כלל בתחילת ינואר בכל שנה.
 • אחרי הנושאים לבחינה מחודשת הראיון כמו מחשבה מדינית, מותווה במקצועות הבחינה הארצית הספר שלי ציון עובר על המועמדים on-line ארגון נפרד, את התוכן הספציפי ואופן בחינה מחודשת לבית הספר לתארים מתקדמים בבית הספר לכלכלה ובכפוף ניהול להודעת.

המבחן הראשון ובצע את הבדיקה מחדש מוסמך, עם משרד החינוך ותנאי ספר על גיוס מועמדים, ספר יזכה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Southwest Jiaotong University (SWJTU) was founded in 1896 and is one of China’s oldest higher education institutions. Known as the cradle of China’s railway engineers and “the Cornell of the East”, SW ... קרא יותר

Southwest Jiaotong University (SWJTU) was founded in 1896 and is one of China’s oldest higher education institutions. Known as the cradle of China’s railway engineers and “the Cornell of the East”, SWJTU is the birthplace of China’s modern education in transportation, mining & metallurgy and civil engineering. Through its history, the university has adopted different names such as “Imperial Chinese Railway College at Shanhaiguan by Beiyang Railway Bureau”, “Tangshan Jiaotong University” and “Tangshan Institute of Railway”. קרא פחות
צ'נגדו , צ'נגדו , לשן + 2 יותר פחות