תואר שני במנהל עסקים (MBA) במשלוח ולוגיסטיקה

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (MBA) במשלוח ולוגיסטיקה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של הלמ"ס בתחום הספנות והלוגיסטיקה תעניק לך תובנה ללא תחרות על כלכלת הספנות ותיאוריות הניהול המודרניות ויישומן בתחום הימי. במהלך התכנית תלמד לאמץ השקפה הוליסטית על המשלוחים המשלבים היבטים מסחריים, טכנולוגיים ופיננסיים, כמו גם במשפט ימי, בניהול שרשרת האספקה ​​ובאתגרים המנהיגותיים. עם סיום הלימודים, תפתח הבנה מלאה של האתגרים בתחום, ותהיה לך הבנה מלאה של צרכי התעשייה בעולם שבו גלובליזציה, תחרות משופרת ומהירות השינוי הטכנולוגי מציבים דרישות הולכות וגדלות על כישורי ניהול מנהלים. הנושאים הבאים השולטים בולטים לאורך כל התכנית:

  • הבנה בשוק
  • מַנהִיגוּת
  • טכנולוגית מידע
  • גלובליזציה
  • נושאים סביבתיים
  • תכנון אסטרטגי

ההוראה מתקיימת במתקני המדינה המתקדמים בדנמרק, גרמניה ובריטניה.

בשנים האחרונות גדל הביקוש ללימודים מתקדמים בתחומי הלימוד המקצועיים. דרישה זו דחקה מעבר לתכניות מונחות בתעשייה, בהן מנהלים בכירים ואמצע הקריירה מחפשים יכולות גבוהות יותר.

שמונה מודולים

התוכנית מורכבת משמונה מודולים, שכל אחד מהם מלווה במשימה אישית, בתוספת פרויקט אסטרטגיה משולב סופי (ISP); המהווים את תזה יחידת הסופי.

כאשר אתה בוגר מהתכנית, רכשת את הדברים הבאים:

יֶדַע

אתה תהיה תחרותי עבור שוק העבודה הבינלאומי כפי שקיבלת רלוונטי וקפדני (= מבוסס מחקר) תובנה וידע שסופק על ידי סגל אקדמי בשיתוף עם מנהלים בכירים. במסגרת התכנית מועברים ידע בין תחומי באמצעות סדנאות, סמינרים ופרוייקט בין תחומי - המשלוחים, המשלוחים, הכלכלה, ניהול שרשרת האספקה, השיווק, הארגון והפיננסים. תוכלו לרכוש ידע תוכן, כמו גם ידע חברתי באמצעות מגוון של סגל והרכב בכיתה.

מיומנויות

יהיה לך את התיאוריות, שיטות, כלים הדרושים כדי להבין את המורכבות כולה של התעשייה. תוכלו גם לקדם את הכישורים החברתיים שלך על ידי טכניקות אימון, מיומנויות משא ומתן, פתרון סכסוכים והכשרה תקשורת בין אישית.

יְכוֹלֶת

תוכל ליישם את סט של תיאוריות, שיטות וכלים ואתה תוכל לפתור בעיות אסטרטגיות, טקטיות אופרטיווי מכסה את כל טווח של בעיות הקשורות הספנות. תוכל גם ליישם מיומנויות חברתיות להפגין מנהיגות.


המשתתפים הם מנהלים מנוסים או מנהלים צעירים מצטיינים במעקב מהיר לתפקידי ניהול בכירים. הם באים פונקציות שונות בענף הספנות והלוגיסטיקה, הוספת פרספקטיבות וחוויות ערך לדיונים בכיתה./>

לקבלת מידע נוסף שאלות נפוצות, בקר: EMBA המשלוח

עדכון אחרון: ינו 2018

אודות בית הספר

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities.

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities. קרא פחות