תואר שני במנהל עסקים (MBA) ביזמות ניהולית ויזמות

כללי

תיאור התכנית

לא יותר בדיקות או בחינות.

הנהלת CIAM

לא נדרש GMAT או GRE.

CIAM מאמינה בידע מעשי, פונקציונלי ויישומי - לא בודקים ציונים על פיסת נייר, ולכן איננו דורשים את GMAT או GRE כדרישת קבלה.

זמין הן באינטרנט והן בקמפוס

מצבנו של פלטפורמת האמנות המקוון מאפשר גישה מקוונת ל -24 שעות לחומרי הקורס, בפלטפורמות מרובות, ומגדלי הכיתות הקטנים שלנו מספקים אינטראקציה עשירה עם סגל המחוננים שלנו - כל אלה נועדו לספק את סביבת הלמידה הטובה ביותר עבורך. תוכנית 36 שעות MBA MBA נועד לענות על הצרכים של אנשי מקצוע עובדים במגוון רחב של תחומים עסקיים. אפשרויות מרובות מסלולים, שיעורי סוף שבוע / לילה, שיעורי שכר לימוד נמוכים, וכן סגל מומחה ייעודי לעשות CIAM הבחירה הטובה ביותר עבור MBA שלך.

התייעץ עם חברות נדל בכיתה!

בתור סטודנט MBA CIAM , אתה תהיה עבודה עם עד 12 לקוחות עסקיים אמיתיים בארה"ב על פרויקטים ייעוץ לאורך הלימודים שלך, צובר ניסיון בלתי מנוצח על העסק. אנו גאים על קיום תוכנית הלימודים שלנו התלמידים יכולים ליישם ישירות על העסק שלהם, קריירה, או כל מיזם עתידי אחר. עם מגוון רחב של פרויקטים ייעוץ בתעשיות שונות, אנו שואפים לספק לך מגוון רחב של עומק של ניסיון לא נמצא בשום מקום אחר.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />CIAM סטודנט צוות ייעוץ עם הלקוח, דון Kendrick נדל"ן/>

פרטי התוכנית:

CIAM מציעה 6 מושגים בכל שנה עם קבוצות חדשות של סטודנטים שהתקבלו בתחילת כל תקופה. ההשלמה המוצלחת של תוכנית MBA דורשת מהתלמידים להשלים את תכנית הלימודים בת 12 הקורסים, עם סך של 36 נקודות זכות. מנהיגות ועבודת צוות מיומנויות מפותחים כסטודנטים לעבוד בשיתוף פעולה במהלך הלימודים שלהם, ויש מתמקדת מתמשכת בפיתוח תקשורת יעילה בכתב ובעל פה.

תוכנית MBA יש 3 מסלולים שונים:

  • 11 חודשים במשרה מלאה (7 קורסים בשבוע)
  • 22 חודשים משרה מלאה (15 קורסים בשבוע)
  • 22 חודשי משרה חלקית (7 קורסי שבוע)
    • סטודנטים מקומיים בלבד

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM בוגרת מחזור של 2015./>

בואו הצטרפו אלינו ב- CIAM !

אנחנו אקסטטיים כי אתה מעוניין לקחת את החינוך שלך לשלב הבא. צוות ההרשמות המדהים שלנו נמצא כאן כדי לעזור לך לגלות את מה שחוויית ה- MBA שלנו מציעה לך. צוות הקבלה הידידותי שלנו מוכן לעזור לך לקבל את החלטת ה- MBA ולהראות לך את הערך של חווית ה- CIAM .

גלה כיצד MBA של CIAM ישפר את הקריירה שלך ולשנות את החיים שלך - צור קשר אותנו היום.

עדכון אחרון: מרץ 2018

אודות בית הספר

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. קרא פחות