תואר שני במנהל עסקים (פרקטיקה מקצועית)

כללי

12 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

תואר שני במנהל עסקים (התמחות מקצועית)

מיקומים:

  • CDU מלבורן
  • CDU סידני
  • קמפוס קזוארינה
  • מחקרים חיצוניים

קורס זה נועד לפתח תכונות מפתח וכישורים הנדרשים על ידי מנהלים בכירים ובינוניים במגוון רחב של תחומים הכוללים מסחר, תעשייה ומגזר ציבורי. משתתפים בוחרים ללמוד מערכת מסוימת של יחידות, בשילוב עם תקופת ניסיון מקצועי שאושר בפועל / או מחקר, מתן בוגר ההזדמנות ליישם את ההבנה התיאורטית שלהם למציאות של מקום העבודה.

מיקומי עיסוק מקצועיים הם מוגבלים ולא יהיה זמין בכל מדינה וטריטוריה. תלמידים אחראים על ביצוע הסדרי הנסיעה ולינה שלהם ולפגוש את כל העלויות הכרוכות.

סטודנטים המבקשים לבצע יחידות מקצועיות עיסוק צריכים קודם מתחייבים ראיון ראשוני עם ראש בית הספר. שים לב היחידות המקצועי העיסוק לא הציגו בCDU סידני עד שנת 2015.

תנאי קבלה

מרכז הדרום האוסטרלי תיכונית הקבלה (SATAC) מקבל ומעבד יישומים לקבלה לסטודנטים פוטנציאליים ההשכלה הגבוהה אוניברסיטת דרווין צ'ארלס.

השלמה מוצלחת של תואר מוכר תואר ראשון, בוגר תעודת בוגר או תעודה בעסק או בתחום קשור; או השלמה מוצלחת של תואר ראשון מוכר בתחום שאינו קשור עם הניסיון בעבודה של לפחות שנתיים בתפקיד עסקי קשור.

סטודנטים עם תואר ראשון בתחום שאינו קשור שגם סיים את מבחן ניהול בוגר כניסה (GMAT) עם ציון לא פחות מהציון הממוצע האוסטרלי בתוך 12 חודשים שקדם להודאה הם גם זכאים להגיש בקשה לקורס זה.

תנאי קבלה נוספים

מועמדים שרוצים להיחשב על בסיס ציון ה- GMAT שלהם חייבים להגיש העתק מאושר של תוצאות בדיקת ה- GMAT שלהם לצוות הקבלה באוניברסיטת דרווין צ'ארלס בהקדם האפשרי לאחר הגשת בקשת SATAC.

דרישות שפה אנגלית עבור סטודנטים בינלאומיים

צור קשר לקבלת מידע נוסף.

הכרה מקצועית

בוגר התמחות בחשבונאות מקצועית מאוד מומלץ להגיש בקשה לחברות של אוסטרליה רו"ח ולשכת רואי החשבון באוסטרליה (ICAA).

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... קרא יותר

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). קרא פחות
דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , דרווין , סידני , מלבורן + 11 יותר פחות