תואר שני במנהל עסקים (ניהול טכנולוגיה)

כללי

תיאור התכנית

פעילות אקדמית: כל הפעילויות מתבצעות ביחס להוראה, הדרכה, מחקר ופרסומים מכונות כמו פעילות אקדמית.

מועצה אקדמית: המועצה האקדמית היא הגוף האקדמי הגבוה ביותר של האוניברסיטה והוא אחראי לתחזוקת תקני הוראה, חינוך ובדיקה בתוך האוניברסיטה. המועצה האקדמית היא גוף סטטוטורי על פי תקנות UGC והוא מוקנית סמכות לקבל החלטות על כל העניינים האקדמיים, כולל מחקר אקדמי.

תוכנית אקדמית: תכנית אקדמית היא קבוצה של קורסים המוצעים על ידי האוניברסיטה שתלמיד יכול לבחור ולהשלים זיכויים הקבועים להעפיל הפרס של תואר כי תכנית אקדמית.

שנה אקדמית: שנה אקדמית מוגדרת משך הזמן שבו האוניברסיטה מציעה תוכניות אקדמיות. זהו פרק הזמן בין יתרת הפתיחה והסגירה של האוניברסיטה בעוד שנה. זוהי גם תקופת הזמן הדרוש כדי להשלים קורס הלימודים בפועל בתוך שנה. היא כוללת שני סמסטרים דהו., אפילו סמסטר וסמסטר מוזר. בדרך כלל, סמסטר מוזר מתחיל ביולי ואפילו הסמסטר מתחיל בדצמבר.

קורס מבוקר: מבוקר קורס הוא לא חלק של הקורס אבל חייב להיות מצורף על ידי התלמידים במסגרת התכנית האקדמית שלהם. קורס זה כרוך ספורט, יוגה וכו '

פרס של תואר מייג'ור: סטודנט אשר משלים את כל דרישות טק ב משמעת אחד שעבורו הוא / היא הודתה (או לקחה העברת הסניף), מוענק עם תואר סרן הענישה הזה.

פרס של תואר מינור: סטודנטי מסיימי קבוצה קטנה יותר של קורסים עוד זרם משמעת & התמחות מוענקים עם תואר קטין המשמעת.

קורס צבר: קורס נחשב קורס צבר אם התלמיד השיג ציון נכשל (F).

שֶׁבַח: שבח הוא דרך תורמת לשיפור ביצועים האקדמיים של התלמידים על ידי שיפור הכיתה בכל קורס (ים) על ידי ומופיע / להירשם מחדש הקורס (ים) במסגרת ההתקנות נקבעו.

עדכון אחרון: אפר 2016

אודות בית הספר

Vision To be a globally renowned university. Mission : To impart quality higher education and to undertake research and extension with emphasis on application and innovation that cater to the emerging ... קרא יותר

Vision To be a globally renowned university. Mission : To impart quality higher education and to undertake research and extension with emphasis on application and innovation that cater to the emerging societal needs through all-round development of students of all sections enabling them to be globally competitive and socially responsible citizens with intrinsic values. קרא פחות