תואר שני במנהל עסקים (במשרה חלקית)

כללי

תיאור התכנית

מאסטר במנהל עסקים (במשרה חלקית)

אוניברסיטת סאות'המפטון MBA תיתן לך את הכלים, ידע וביטחון לאתגר את החשיבה מקובלת ולהצליח בעולם העסקים המהיר של היום על ידי שעמד לצאת, לא מתמזג ב.

הזרם השני במנהל עסקים במשרה חלקית נועד מועמדים שיש להם לפחות חמש שנות ניסיון ניהולי משמעותי שרוצים לפתח את ההבנה שלהם של עוד, ויעילות ב, ההקשר הארגוני והעסקי שלהם.

כניסה לתכנית היא בסוף ספטמבר ופברואר. תקופה הכוללת של מחקר היא בדרך כלל בין שתיים לשלוש שנים, בהתאם למועד כניסה ואת משך זמן שיכול להיות מוקדש ליחידות השתתפות ולמחקר פרטי. סטודנטים חייבים להשלים את יחידות ליבה וכל שתי יחידות אופציונליות בתוך תקופה של שלוש שנים. שישה חודשים נוספים מותר לעבודה.


תכנית סקירה

לימדתי במרכז החדש שלנו הנהלת החינוך, MBA שלנו עומד בתקן של איגוד MBAs (AMBA), הגלובלי באמצעות תכנית לימודים רחבות במטרה לפתח המיומנויות העסקיות שלך בכל התחומים. תאוריות ניהול מפתחות ומושגים מועברים על ידי סגל אקדמי השראה שגם לבצע מחקר חדשני בתחומים המומחה שלהם.

בין אם במשרה מלאה שלנו או תכנית במשרה חלקית, MBA סאות'המפטון יהיה אתגר לך להסתכל על בעיות עסקיות מנקודתי מבט שונות כדי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר. תוכל ללמוד מבעיות עסקיות אמיתיות ולחלוק את חוויות עם המחזור המגוון שעושה את התכנית הזאת. לאורך הזמן שלך בסאות'המפטון, תוכל לעודד לאחד ולחשוב על הלמידה שלך.

לומד לתואר MBA סאות'המפטון גם לתת לך את ההזדמנות לפגוש ורשת עם מנהיגים עסקיים בעתיד אחרים מכל רחבי העולם. אתה תעשה חברים ואנשי קשר לכל חיים.מבנה תכנית

במהלך כל שנת לימודים, חלק מיחידות הליבה יהיה מתוכנן במהלך יום-זמן (9:00-17:00), בדרך כלל בימי שישי, והשאר בערבים באמצע שבוע (6:00-09:00), בימים שני עד חמישי. ליחידות הליבה נמסרו ביום-הזמן במהלך שנה, אנו שואפים לספק כמה מהם בערבים בשנים רצופות. בדרך זו, תלמידים יכולים לבחור אם הם מתחייבים בעיקר יום-זמן או מחקר הערב, או פשוט לבחור מה דפוס של נוכחות קורה כדי להתאים אותם מהעת לעת. יחידות אופציונליות עשויות להיות מועברות במהלך יום בזמן או בערבים.

ברור, עומס העבודה של תלמיד בכל נקודת זמן יהיה תלויה בזמן הכולל של מחקר (משהו בין השנה לשלוש) ואת מספר היחידות למדו בכל סמסטר.

השלמת התואר בתוך שנה אחת יהיה שווה ערך לנוכחות במשרה מלאה, אבל עם לוח זמנים שונים לזרם במשרה מלאה. זה לא יהיה מציאותי ללמוד את התכנית בשנה אחת ויש התחייבויות עבודה אחרות משמעותיות.ליישם

אם ברצונך לפנות לתכנית ה- MBA במשרה החלקית של בית הספר אתה צריך למלא טופס בקשת אוניברסיטת סאות'המפטון ולהחזיר אותו לרשם האקדמי. אתה יכול למלא את הטופס מקוון או להוריד חבילת יישום.


דרישות כניסה טיפוסיות


דרישות תואר

1 או תואר בהצטיינות בכיתה 2 מאוניברסיטה בבריטניה. הכשרה מקבילה בחו"ל / מקצועית בנושא מתאים גם ברכה. רמות רלוונטיות של ניסיון בעבודה.


תהליך בחירה:

הצריכה: 22
מועמדים ממוצע למקום: 2

הגיל הממוצע של משתתפים הוא על שלושים ושש שנים. אין זה סביר כי מישהו הרבה מתחת לגיל שלושים היה כאילו יש לי ניסיון ניהולי מספיק כדי להשיג את תועלת המרבית מהזרם הזה של תכנית ה- MBA.

הבקשה שלך לשקול בזהירות על ידי חבר מומחה של הסגל האקדמי שישקול את גורמים רבים; לא רק ההישגים, תחומי העניין שלך וכישורים האקדמיים, אלא גם המוטיבציה שלך והדו"ח הסודי של השופט שלך.

אנחנו עושים את ההחלטות שלנו ברוב המקרים בטופס הבקשה ומסמכים תומכים לבד. מועמדים שדורשים התייחסות מיוחדת, למשל בנימוק של גיל, נכות או כישורי כניסה לא סטנדרטיים עשויים להתראיין.


הסמכה: AMBA

עמלות: 18,500 £ למעלה משנתיים. £ 9250 לשנה.

עדכון אחרון: אוג 2015

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Business matters at the University of Southampton. Our undergraduate and postgraduate degrees are designed to challenge your thinking and inspire you to develop the advanced knowledge and analytical s ... קרא יותר

Business matters at the University of Southampton. Our undergraduate and postgraduate degrees are designed to challenge your thinking and inspire you to develop the advanced knowledge and analytical skills you will need to succeed in business. קרא פחות
סאות'המפטון

אקרדיטציות