תואר שני במנהל עסקים - תואר שני במנהל עסקים בינלאומי

כללי

4 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

הסמכה כפולה בקמפוס

עם השלמת תוכנית MBA EU Business School בקמפוסים שלנו בברצלונה, ג 'נבה, מונטרו ו באינטרנט, סטודנטים עם פחות משנתיים של ניסיון בעבודה יש ​​את האפשרות להרוויח הסמכה נפרדת השנייה, תואר בבריטניה מוכר תואר. סטודנטים אשר בוחרים את האפשרות להכשיר כפול בוגר עם MSC בניהול בינלאומי מאוניברסיטת Roehampton (UoR) בלונדון בנוסף לתואר MBA פרטית שלהם מבית EU Business School שוויץ כי הוא מוכר בינלאומית על ידי ACBSP, IACBE, IQA ו מאושר על ידי eduQua .

שני הכישורים ניתן להרוויח בשנה אחת של מחקר במשרה מלאה. עם זאת, אנו מציעים גם אופציה במשרה חלקית עבור אנשי מקצוע המעוניינים להמשיך ולהתרכז בקריירות שלהם תוך שדרוג מערך המיומנות שלהם.

הידע והכישורים שנרכשו במהלך MSC בתוכנית ניהול בינלאומי תספק בסיס מוצק קריירה בכל המגזרים. תוכלו ללמוד את המרכיבים החשובים של עסקים וניהול תוך פיתוח החריש הנדרש לנהל עסקים בנושאים בקנה מידה בינלאומי, משא ומתן על אזורי זמן, תרבויות ושפות.

116213_Capture4.PNG

הסמכה רשמית נוספת

אוניברסיטת רוהמפטון בלונדון היא אוניברסיטה ציבורית מוכרת. הוא עומד בסטנדרטים שנקבעו על ידי הסוכנות לאבטחת איכות בבריטניה להשכלה גבוהה (QAA). זה היה שם האוניברסיטה המחקרית ביותר אינטנסיבית בבריטניה.

משך הלימודים: שני סמסטרים / שנה אחת (112 נ"ז)

מיקומים: ברצלונה, ג'נבה, Montreux, Online

שפת ההוראה: אנגלית

תאריכי התחלה: אוקטובר / ינואר / מרץ

דמי כניסה: כל השנה

סך הכל דמי: € 24,650 € ברצלונה; 41,600 פרנק שוויצרי ומונטרו; € 21,200 Online

תואר מוענק

 • תואר מוסמך מטעם המדינה בבריטניה מטעם אוניברסיטת רוהמפטון בלונדון
 • תואר פרטי מבית EU Business School בשוויץ, אשר מוכר על ידי ACBSP, IACBE, IQA ומוסמך על ידי eduQua


תהליך הקבלה

אנו מבינים כי בחירת תוכנית אב שמממשת את היעדים המקצועיים שלך תוך התאמת המטרות החינוכיות שלך היא תהליך הדורש הרבה מחקר ודיון. צוות הקבלה שלנו זמין כדי לעזור לך עם כל שאילתות או שאלות שאולי יש לך. כמו כן, אנו מעודדים אתכם לברר פרטים נוספים אודותינו על ידי ביקור בקמפוסים שלנו, מפגש עם התלמידים הנוכחיים שלנו, השתתפות בכיתות ובפגישות יום פתוח.

 • מלא ושלח את טופס הבקשה
 • קבל הוראות נוספות
 • שלח את המסמכים הנוספים
 • קבלת אישור על ההרשמה
 • התחל את הלימודים עם האיחוד האירופי!


דרישות

דרישות קבלה:*

 • 1 עותק מוסמך של תואר ראשון ותמלילי
 • הוכחת רמה אנגלית: ציון TOEFL 89 (מבוסס אינטרנט), 233 (מבוסס מחשב); IELTS 6.5; CAE C1 עם ציון מינימלי של 176; PTE ציון 59; אנגלית יליד או שווה ערך

מועמדים המעוניינים להגיש מועמדות לתואר שני במנהל עסקים (MBA) בשוויץ וברצלונה או לתכנית MBA במינון חייבים להיות בעלי ניסיון מקצועי של שנתיים, בנוסף לדרישות המפורטות לעיל.

על המועמדים לעמוד באחת מהפעולות הבאות:

 • A GPA של 3.0 בסולם 4.0
 • ציון מניח את הדעת על GMAT או GRE
 • ראיון עם הדיקן האקדמי

* סטודנטים שאינם עומדים בקריטריונים אלה יקיימו ראיון עם ועדת הקבלה ויחשבו על בסיס הכשרון. לקבלת מידע נוסף, נא לפנות למחלקת הקבלה של הקמפוס שבחרת.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In ad ... קרא יותר

The EU Group (EU) is a network of professionally-accredited, multicultural, high-ranking business schools established in 1973. We have campuses in Barcelona, Geneva, Montreux, Munich and online. In addition to small, dynamic classes offered in English, EU students also enjoy a global environment while getting the best of both North American and European academic curricula. קרא פחות
ברצלונה , ג'נבה , מונטרו , מינכן , שווייץ און ליין + 4 יותר פחות