תואר שני במנהל עסקים עם שנת תואר MBA

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

MBA הוא לא רק ההסמכה, זה כמו שאתה חושב. אז תחשוב כמו סטודנט לתואר שני במנהל עסקים. בחירת MBA אשר מצייד אותך עם ערכת כלים לניהול, כי אתה להתאים ולהחיל על מיקום העבודה המורחבת שלך, ומקבל אותך מוכן לקריירה מוצלחת.

אתה יודע מה אתה רוצה מן התואר שלך: להיות מוכן בעולם האמיתי, כדי להשיג יתרון תחרותי להתבלט מן הקהל. ב ARU אנחנו רוצים גם את זה.

ללמוד בבית הספר שלנו עסקים בינלאומיים פירושו אינטראקציה עם אנשי מקצוע אחרים מרחבי העולם. אתה תהיה חשוף תרבויות שונות שיטות עסקיות תוך פיתוח התקשורת שלך, מנהיגות, חשיבה ביקורתית ומיומנויות קבלת החלטות. בשילוב עם למידה פעילה, סביבה זו תכין אותך למיקום העבודה שלך. המיקום בתעשייה ישלים את הידע שלך, יאפשר לך לשים את הכישורים החדשים שנרכשו למבחן, וכן להגביר את הביטחון העצמי שלך. בסוף המסע שלך MBA, יהיה לך את הידע הדרוש, כלים וניסיון לקפוץ להתחיל את הקריירה שלך ללא תחרות ברמה הניהולית.

בחירת קיימברידג 'כמו היעד שלך MBA ייתן לך סביבה ייחודית לגדול. מוקף טק וביוטכנולוגיה חברות, אתה תהיה בהשראת היצירתיות היזמית וצמיחה מתמדת. ידועה בעולם כמו "הסיליקון פן", קיימברידג 'היא עיר של חדשנות, התקדמות, וכלכלה משגשגת. בית הספר לעסקים מנצל סביבה ייחודית זו על ידי בניית קשרים חזקים עם עסקים, אשר נהנים ממך בתור סטודנט לתואר שני במנהל עסקים ולתת לך את התובנה לבחור את הארגון הנכון עבור מיקום העבודה שלך.

השותפות שלנו עם Chartered Management Institute (CMI) פירושה שתלמידי המינהל שלנו מקדמים את ההכשרה הניהולית המתקדמת שלהם עם הסמכה ברמה 7 CMI. הכשרה זו מאפשרת התקדמות מהירה יותר בקריירה ומסייעת לתלמידים שלנו להתבלט בשוק העבודה.

לתשומת לבך, הכניסה למנהל עסקים עם המיקום דורשת מינימום של שנתיים של ניסיון עבודה רלוונטי וראיון מוצלח.

קריירה

MBA שלנו עם קורס השמה יהיה לצייד אותך עם יכולות ניהול ויזמות להצליח במגוון רחב של תחומים עסקיים, כמו גם ניסיון מעשי, רכשה דרך העבודה שלך, כדי להשלים את ההסמכה שלך. כאשר אתה בוגר, אתה תהיה בטוח להיכנס לשוק העסקי הבינלאומי ולמצוא תפקיד בכיר בתאגיד או לנקוט את הצעדים הראשונים לקראת תעסוקה עצמית.

מודולים

מודולי ליבה

 • מחקר שיווקי
 • מנהל אנשים
 • אסטרטגיה ותפעול שרשרת האספקה
 • שיטות מחקר לעסקים ולניהול
 • האוצר לקבלת החלטות
 • ניהול אסטרטגי
 • ניהול פרוייקט
 • מנהיגות ושינוי
 • מקום עבודה לתואר ראשון - MBA
 • מודולים אופציונליים
 • תכנון שיווק
 • יזמות וחדשנות
 • ניהול משאבי אנוש בהקשר הגלובלי
 • תקשורת שיווק דיגיטלי
 • רשתות אספקה בר קיימא

הערכה

אנו שמים דגש חזק על מיומנויות מעשיות ומקצועיות. אתה תוערך על הקצאות עבודה, פרויקטים מחקר, סינדיקט עבודה ומצגות קבוצתיות.

זוהי תוכנית של 20 חודשים אם תתחיל בספטמבר, 24 חודשים אם תתחיל בינואר.

שים לב כי מודולים כפופים לשינוי וזמינות.

איפה תלמד

הפקולטה שלך

יש לך מוח פעיל מאוד ולראות הזדמנויות בכל מקום. עכשיו אתה צריך תיאוריה ושינוי החיים מיומנויות כדי לחדד את הגישה שלך לניהול. בפקולטה למנהל עסקים

דרישות כניסה

ראשי

תואר ראשון של 2: 2 ומעלה בתוספת ניסיון רלוונטי.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, אתה תהיה צפוי להפגין רמת מוסמך של מיומנות לפחות IELTS 6.5 (ברמה אקדמית) או שווה ערך בשפה האנגלית, כפי שהוכרה על ידי Anglia Ruskin University .

דרישות הכניסה שפורסמו הן מדריך בלבד וההחלטה שלנו תתבסס על ההתאמה הכוללת שלך לקורס וכן אם תעמוד בדרישות המינימום. ניתן לקבל כישורים דומים נוספים לכניסה לקורס זה, אנא שלחו דוא"ל לכתובת Answers@anglia.ac.uk לקבלת מידע נוסף.

סטודנטים בינלאומיים

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים בינלאומיים ומדינות האיחוד האירופי ומקבלים מגוון של כישורים בינלאומיים.

דרישות השפה האנגלית

אם אנגלית אינה השפה הראשונה שלך, עליך לוודא שאתה עומד בדרישות השפה האנגלית שלנו לקורסים לתואר ראשון.

שיפור כישורי השפה האנגלית שלך

אם אתה לא עומד בדרישות השפה האנגלית שלנו, אנו מציעים מגוון של קורסים אשר יכול לעזור לך להשיג את הרמה הנדרשת לכניסה לקורס תואר.

כמו כן, אנו מספקים מבחן בשפה האנגלית שלנו מבחן (ELPT) בבריטניה ובחו"ל. כדי לבדוק אם אנו מתכננים להחזיק ELPT במדינה שלך, צור קשר.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what ... קרא יותר

What we think, or what we know, or what we believe is, in the end, of little consequence. The only consequence is what we do. At ARU, taking the leap, defying the odds, and striving to succeed is what we do. These are the stories of the people who make ARU. קרא פחות
קיימברידג ' , צ'למספורד , פיטרבורו , לונדון , קינגס לין , פיטרבורו + 5 יותר פחות