תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול או רכש

כללי

תיאור התכנית

 • משך המופע: 18 חודשים
 • הוענק הסמכה: MBA עם התמחות בניהול / עם התמחות ברכש
 • גוף הענקת פרס: מכללת אלכסנדר
 • (הוסמך על ידי 'הסוכנות לקפריסין לאבטחת איכות והסמכת השכלה גבוהה' (CYQAA)
 • שפת ההוראה: אנגלית
 • מצב לימוד: במשרה מלאה
 • ECTS קרדיטים: 90

תובנות כמובן

קורס זה הוא גם גמיש וייחודי בכך שהוא מציע לסטודנטים ואנשי מקצוע לעסקים אפשרות ללמוד, לנהל ולתרגל במסגרת ההתמחות המועדפת עליהם באמצעות Pathway הרכש הציבורי / הפרטי או Pathway הניהול . הקורס גם מאפשר לתלמידים את ההזדמנות לשלב מודולים משני Pathways כאלטרנטיבה לבחירה באחת משתי ההתמחויות. הדבר אפשרי דרך Pathway ה- MBA הכללי .

לאיזה Pathway תחליט לעקוב, עומס הלימודים שלך לא יעלה על יותר משלושה מודולים לקדנציה, משך ההרצאות שלך אורך משך מקסימאלי של שעתיים בלבד ויתקיים בערבים או בשבתות ותוכשר על ידי ניסיון מנוסה אקדמאים ואנשי מקצוע. תהיה לך תקופה של שישה חודשים להכין את עבודת המחקר שלך.

התמחויות

Pathway רכש

תוכנית MBA זו היא היחידה בקפריסין המציעה את Pathway הרכש. התמחות זו מאופיינת בתכניה הבין תחומי ומציעה תובנה של רכש מקצועי על מנת שהתלמידים ישפיעו ישירות על החברות והמוסדות הציבוריים והפרטיים שאליהם הם קשורים. זה מפיק תועלת מפרויקטים מחקריים שנערכו לאחרונה על ידי מרכז המחקר אלכסנדר בנושא חקיקה וביצוע רכש ציבורי / פרטי על מנת לקבל השקפה מאומצת בנושא. Pathway זה אידיאלי לרוכשים ציבוריים, מכרזים פרטיים וסטודנטים המעוניינים בקריירה בניהול רכש.

Pathway ניהול

ההתמחות בניהול מציעה נקודת מבט מעמיקה ובוחנת השפעות פנימיות וחיצוניות על תפיסות ונהלי ניהול כמו שינוי ברב-בינלאומי ו- SME. היא מנצלת את המחקר העכשווי בנושא עסקים מיקרו ועסקים קטנים שבוצע על ידי המוסד הכלול, מרכז המחקר אלכסנדר. Pathway זה אידיאלי לסטודנטים הרואים עצמם בתפקיד ניהולי ושואפים להפוך למנהיגים ממוקדים בייעוץ, ניהול בינלאומי ומנהיגות.

גנרל Pathway

Pathway MBA הכללי מאפשר לתלמידים לשלב מודולים משני תחומים במקום לבחור בהתמחות אחת בלבד. אמצעי זה אתה יכול להתאים MBA שלך כמובן כדי שיתאים לאינטרסים הפרטיים המעורבים שלך, העדפות וצרכימי קריירה ידי בחירת מודולים אלקטיבי משני הניהול ואת התמחות רכש Pathways עבור הובלה גמישה יותר של התפתחות תוך השגת ידע יקר ואת הכישורים דרושים כדי להפוך מומחה ניהולי ויזמי.

131855_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgפניה / ביטול ניתוק

תוכן ומשך

לתכנית MBA זו יש ערך אשראי כולל של 90 נקודות זכות (מערכת העברת אשראי אירופאית) ומשך 18 חודשים על פני שלושה סמסטרים. שני הסמסטרים הראשונים של הקורס מחולקים לארבעה מונחים של 8 שבועות (מונחים א ', ב', ג ', ד') וכל הסמסטר השלישי והאחרון מכונה מונח ה '.

הרצאות מתקיימות בין פעמיים לארבע פעמים בשבוע, תלוי בעומס המחקר עבור כל קדנציה. מבנה הקורס מתמקד בשלושה מודולים בלבד לכל מונח המאפשרים ניהול עומס עבודה טוב יותר והגדלת היקף ההצלחה. במהלך הסמסטר השלישי (תקופת ה ') התלמידים ייקחו מודול אחד בלבד בנוסף להכנה ולסיום עבודת הדוקטורט שלהם. מועדי ההתחלה כפופים לאישור ועשויים להשתנות אך כהנחיה כללית, הסמסטר הראשון מתחיל בדרך כלל ביום שני האחרון של ספטמבר.

על מנת להכין טוב יותר את הסטודנטים לתכנית ה- MBA, מוצעים שני מודולי יסוד בחשבונאות וכלכלה לפני תחילת תכנית ה- MBA. אלה הם אופציונליים ואין להם ערך אשראי.

מטרות הקורס

 • לספק הבנה מעמיקה של תחומי הליבה בניהול, היינו תורת הארגון, הסביבה הכלכלית והמשפטית של עסק, שיטות הנהלת חשבונות ומחקר, מימון, שיווק, טכנולוגיית מידע וחדשנות, ותהליכים ונהלים של ניהול ורכש;
 • לספק לסטודנטים מספיק ידע ותובנות לגבי תפקידם של ניהול עסקי ורכש בארגון ובחברה על מנת לתפקד באופן מקצועי ולהרהר בנושאים חברתיים;
 • להכין סטודנטים עם הידע והיכולות האקדמיות המתאימות על מנת להתקדם לתפקידים ואחריות מובילים במגזר העסקי והציבורי, או להמשיך את לימודיהם;
 • להעניק לתלמידים מבט כולל על ניהול ארגון בהקשר משתנה;
 • לפתח יכולת לארגן מאמצים מורכבים, לשלב את תוצאות המחקרים והניתוחים המגוונים ולהפיק את המוצר הנדרש על פי המועדים והמפרטים שנקבעו;
 • שיפור ידע ומיומנויות תיאורטיות ומעשיות מיוחדות בתחום תכנון וניהול רכש ציבורי ופרטי מודרני.

ללמד וללמוד

הקורס מועבר באמצעות שילוב מגוון של סביבות למידה הכוללות הרצאות, ימי עיון, מטלות בהנחיית מורים ופרויקטים עצמאיים בהנחיית סטודנטים בתוספת לימוד עצמאי חיוני הכולל מחקר, עבודה מקוונת והכנה להערכה.

הערכה

אתה מוערך על ידי שילוב של עבודות קורס ובחינות אשר מטרתן להעריך לא רק את מה שאתה יודע, אלא גם את התכונות המוערכות על ידי המעסיקים הכוללות עבודת צוות, כישורי תקשורת והצגה, כישורי IT ומספרות, כישורי ניהול פרויקטים וזמנים כ כמו גם הכישורים האינטלקטואליים של פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית, ניתוח והערכה, יצירתיות וחדשנות. המשימות יהיו מגוונות ויכללו מאמרים, דוחות, תוכניות עסקיות, פרויקטים של מחקר יישומי, מצגות בתוספת הערכה עצמית.

דרישות סיום הלימודים

כדי להשיג תואר שני במנהל עסקים / תואר שני במנהל עסקים (MBA / MBA) עם התמחות ברכש / תואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול, עליך להשלים בהצלחה את עשרה מודולי הליבה (50 ECTS), את שלושת מודולי הבחירה / ההתמחות שלך (15 ECTS) ואת עבודת הדוקטורט שלך (25 ECTS) ל להרוויח את הסכום הנדרש של 90 ECTS כדי להיות זכאים ללימודים.

דרישות כניסה

על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון ממעלה א 'בתחום לימודים רלוונטי או שווה ערך מוכר מגוף מקצועי בתוספת מכתב הפניה משני מעסיקים או ממעסיק אחד פלוס התייחסות אקדמית אחת. מועמדים עם ניסיון של שלוש שנים לפחות ניסיון מקצועי בתפקידים מנהליים יקבלו עדיפות. יתכן שתראיינו לפני קבלתך.

מועמדים ששפתם הראשונה אינה אנגלית, צפוי לעמוד בדרישות שלנו למיומנות בשפה האנגלית. בוגרי תכניות דוברות אנגלית ייחשבו כשירים להתקבל ללא כל עדות נוספת בשפה האנגלית. מועמדים שאינם דוברי אנגלית שאינם ילידים יידרשו להציג אחת מהתעודות הבאות: TOEFL בדרגה 550, GCEOL עם ציון מינימלי C, IELTS ציון מינימלי 5.5. או כל תעודה שקולה אחרת. למועמדים ללא דרישות מספיקות בשפה האנגלית תהיה הזדמנות להיבחן בבחינה המכינה של המכללה.

קבלות על סמך ניסיון ייחשבו מאנשים עם חמש שנות ניסיון ניהולי לפחות אך ללא תואר ראשון. יש להגיש עדות להתפתחות מקצועית אלטרנטיבית ולהישג עם הבקשה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awa ... קרא יותר

Alexander College has a long-standing history of educational excellence and this is owed, in no small part, to our established UK connections and collaborations with accredited UK Universities and awarding bodies. Over the years we have established a number of close links and in addition to our own recognised programmes, we currently offer UK undergraduate and postgraduate degrees in collaboration with Canterbury Christ Church University (CCCU). Deciding to study for a degree is not an easy choice; it requires a high level of commitment and dedication in order to succeed. At Alexander, we understand this and strive to make your time with us an enjoyable, rewarding and worthwhile experience. קרא פחות
לרנקה , פאפוס + 1 יותר פחות