המוצעים על ידי: קולנג 'לו המכללה לעסקים

סקירה

להאיץ את הלמידה שלך עם MBA בחשבונאות
האץ את הנתיב שלך לקריירה בחשבונאות מתקדמת או ארגונית עם תואר שני במינהל עסקים של אוניברסיטת גרנד קניון (GCU) עם דגש בחשבונאות. למד את עקרונות הנהלת חשבונות ופרקטיקות התומכות ביציבות הפיננסית בעסקים. בתכנית זו חשבונאות בוגר, המוצעים על ידי קולג 'קולג' מכללת עסקים, לטפח את הכישורים כדי לעזור לאזן את הספרים או להתחרות על עמדות ניהול מתקדמות.

MBA עם דגש על תוכנית חשבונאית בוחנת מגוון רחב של נושאים עסקיים ועקרונות, כולל את יסודות המפתח של הדיווח הפיננסי בפועל, כלכלה ושיווק. הקורסים עוברים מספר דגמים של מנהיגות למנהלים, כולל ניהול תפעול. תחת הדרכתו של סגל מומחים, דון בגישות ניסוח וביצוע בתוך ארגונים וקיימות בשוק העולמי.

תוצאות תואר

מחקר מתקדם שיטות עסקיות וחשבונאות
לימודי תואר שני בחשבונאות מגדילים את הבנתך בתחומים של חשבונאות ודיווח פיננסים המשפיעים על תאגידים, שותפויות, עמותות, פעולות ממשלתיות ופעולות בינלאומיות. להתגלות כחשיבה ביקורתית באמצעות מחקר פעיל ויישום של שיטות כמותיות שהופכות נתונים גולמיים למידע שימושי.

ההשלמה המוצלחת של הבחינה האחידה לרכישה היא צעד נדרש להשגת רשיון לרכישה ממקום מגוריך או מעבודתך. ב MBA MBA מקוון ייחודי של תוכנית לתואר בחשבונאות, כמה שעות הקורס מוקדשים הכנה שלך לבחינה אחיד CPA. אתה מוזמן מאוד לשבת למבחן מיד לאחר סיום הלימודים כדי למקסם את הפוטנציאל שלך להצלחה.

מה תלמד

למד אסטרטגיות חשבונאות כדי לעזור לך להצליח
MBA מקוון בחשבונאות בוחנת מגוון רחב של נושאים ומטרות למידה:

  • מושגים חשבונאיים ניהוליים ונהלים לדיווח פנימי, התנהגות עלות, מערכות, תקצוב והערכת ביצועים
  • החלטות עסקיות פיננסיות, לרבות חיזוי, פיתוח פרופורמה וניהול הון חוזר וגיוסים
  • מודלים ומנהיגות מנהיגות מוערכים באמצעות מגוון של תובנות ונקודות מבט
  • שיטות עסקיות אתיות ואחריות חברתית
  • תכנון, ביצוע והגדרת אסטרטגיות בתוך ארגונים
  • דוחות כספיים ומידע לקבלת החלטות פנימיות וחיצוניות

קריירה תוצאות

חקור קריירה חשבונאות
מאסטר מנהל עסקים במנהל עסקים עם דגש בחשבונאות מכין אותך להתחרות על תפקידי ניהול מתקדמים בחשבונאות תאגידית או ציבורית. קריירות נפוצות כוללות סמנכ"ל כספים, סמנכ"ל חשבונאות, רואה חשבון, רואה חשבון בכיר, מנהל חשבונות, בקר ומנהל עסקים.

מיקומיתוכניות

באינטרנט
לרדוף את הדור הבא של החינוך עם תואר מקוון מאוניברסיטת גרנד קניון. להרוויח את התואר עם נוחות וגמישות עם קורסים מקוונים המאפשרים לך ללמוד בכל מקום ובכל זמן. GCU מציע ההנהגה המנוסה הגבוהה ביותר באספקת תוכניות תואר באינטרנט. חברי סגל במשרה מלאה ומדריכי נלווה מאומנים היטב, מצויד עם רקע אקדמי חזק וניסיון מעשי בתחומים שלהם, לתמוך בך בכל צעד ושעל. עוצב עם קריירה מונחה מקצועי בראש, השיעורים המקוונים שלנו לספק סביבה אינטימית שממגרת דיונים מרתקים ומאתגרים. בחר מתוכניות פני המכללות הברורות שלנו, אזורי תעסוקה גבוהה פי דרישה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה.

עֶרֶב
גרנד קניון תוכניות הערב של האוניברסיטה לספק את הדרישות של אנשי מקצוע המעדיפים סביבת למידה אישית. שיעורי הערב שלנו להיפגש רק פעם בשבוע ומציעים אינטראקציה ודיון בכיתה בקולג 'טיפוסית. כיתות הלילה מיועדות מספר מסוים של תלמידים, מתן סביבה חמה וטיפוח שתומכת חווייה מרתקת. במאמר עוקבה בערב, תוכלו להתקדם דרך תוכנית התואר שלך עם אותו לכיתה הקריירה אופקים, מתן הזדמנות ליצור קשרים ליצור מערכות יחסים שהן מעבר בכיתה. חוגים להתחיל בתדירות גבוהה במקומות שונים, כולל בקמפוס הראשי שלנו.

באינטרנט ובתוכניות הערב

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 9 תוכניות שמוצעות על ידי Grand Canyon University »

קורס זה הוא מקוון, מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
בקשת מידע
תכנית חלקית
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date