תואר שני במנהל עסקים וניהול פרויקטים

כללי

18 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

סקירה כללית

מנהל תפעול ומנהל אחראי על הצלחת הפרויקט וכישלונו. אחריות מנהל הפרויקט כוללת תכנון, ביצוע וסגירה של פרויקטים, מלבד ניהול הפעילות הכללית. פרויקט הוא מאמץ ייחודי וחולף, שנועד להשיג יעדים מתוכננים, שניתן להגדירם במונחים של תפוקות, תוצאות או הטבות. תפעול וניהול פרויקטים (OPM) הוא ענף של ניהול המכסה את היישום של תהליכים, שיטות, מיומנויות וניסיון כדי להשיג את הצלחת הפרויקט. תוכנן לפי PMBOK (Project Management Body of Knowledge) המהדורה ה -6, מוקד הליבה של תוכנית זו הוא על חמש קבוצות תהליך כלומר, ייזום, תכנון, ביצוע, ניטור ובקרה וסגירה. התוכנית מיועדת למנהלי המבצעים ומנהלי הפרויקטים, והיא כוללת מודולים על ניהול פרויקטים אסטרטגיים, יישום, שרשראות אספקה אסטרטגיות, הקשר בין היעדים העסקיים לבין היעדים העסקיים של הארגון וניהול הפעילות העסקית.

שנה אחת MBA (תואר שני במנהל עסקים) בתפעול וניהול פרויקטים היא תוכנית מקיפה המיועדת למנהלי עסקים אשר מצפים קריירה גדולה בתחום הפעילות או תחום ניהול הפרויקט. לאחר השלמת התוכנית, הלומדים יקבלו דיפלומה לתואר ראשון בניהול פרויקטים וניהול מ קיימברידג 'הבינלאומי כישורים, בריטניה ותואר שני במינהל עסקים וניהול פרויקטים מ Universidad Catolica de Murcia, UCAM.

הסטודנטים הלומדים במנהל עסקים בתפעול ובניהול פרויקטים יתחייבו את המודולים המרכזיים של משאבי אנוש בינלאומיים, ניהול שינויים אסטרטגיים, ניהול אסטרטגי ומנהיגות ותפעול ומודולים מיוחדים בתחום שרשרת האספקה, המשלוח והלוגיסטיקה, ניהול תפעול וניהול פרויקטים אסטרטגי ויישום בחלק הראשון, ואילו בחלק השני התלמידים ייקחו את המודול על הסביבה החברתית-כלכלית-משפטית ועבודת תזה.

UCAM - תוכנית הסמכה כפולה CIQ

תוכנית הסמכה כפולה MBA בתפעול וניהול פרויקטים ב ESBF יהיה להקל על ידי סגל בעל שם עם עשרות שנות ניסיון בתחום. במהלך התוכנית, התלמידים יהיו חשופים למקרים ספציפיים לתעשייה, סימולציות עסקיות ואקסטמפור. כל התלמידים להירשם לתוכנית MBA תהיה גישה לספריה של Exeed School of Business and Finance , גישה Ebrary עם 1000s של כתבי עת וספרים, מבקרים מובילים בתעשייה קבוע ירידי קריירה

במהלך התכנית יוכל הסטודנט להצטרף למועדון הספורט, למועדון היזמות ולמועדון הפיתוח המקצועי. כחלק מהתוכנית, התלמידים יבקרו במרכזים חדשניים, ארגונים גדולים, מאיצים ומפעילי סטארט-אפ מבטיחים ברחבי אזור איחוד האמירויות הערביות. לסטודנט יש גם אופציה של השתתפות בקריירה של החברה בקריירה בהשתתפות החברות הטובות ביותר של איחוד האמירויות הערביות. לאחר השלמת התוכנית, לסטודנט יש אפשרות להשתתף בשימוע באוניברסיטה בקמפוס של UCAM, מורסיה, ספרד.

סדנת מנהיגות בלונדון

כל התלמידים אשר סיימו את החלק הראשון של התוכנית ייסעו לעיר לונדון, בריטניה כדי לקחת סדנת מנהיגות אינטנסיבית וסיור תעשייתי.

על UCAM (Universidad Catolica de Murcia) - האוניברסיטה הקתולית של מורסיה

UCAM היא אוניברסיטה עם מצוינות מבוסס על מורסיה, ספרד. בשנת 1995, UCAM יש בסיס סטודנטים פעיל של 21,000 לומדים ויש לו צוות אקדמי של יותר מ 1000. תוכנית MBA ב UCAM, מורסיה, ספרד מוכר על ידי ANECA והאוניברסיטה היא חברה של ENQA, אוניברסיטת, ו EUA. UCAM יש רשת שותפות אסטרטגית של יותר מ -300 אוניברסיטאות כולל סטנפורד, האוניברסיטה הלאומית של סינגפור הלאומי האוניברסיטה הטכנולוגית. ל- UCAM יש שותפות אסטרטגית אסטרטגית עם מובילי התעשייה, כולל קוקה קולה, מיקרוסופט, סופט ו- SAP. שקול כמו אוניברסיטת ספורט, UCAM יש יותר מ 20 אולימפיאדות כמו הבוגרים שלה.

אודות CIQ

קיימברידג 'הבינלאומי כישורים הוא גוף בינלאומי הפרס מבוסס על בריטניה. CIQ פרסים אנשי מקצוע ברחבי העולם על ניהול וטכנולוגיה יש שותפות התקדמות עם אוניברסיטאות בולטות ברחבי העולם. CIQ היא חברה באיגוד האירופאי לאבטחת איכות בחינוך הגבוה ותוכניות CIQ מאושרות על ידי TQUK ו- NCFE. CIQ היא גם שותפה ללמידה ארגונית של יותר מ -100 ארגונים ברחבי העולם.

תכנית מתאר - חלק א '

החלק א מורכב משש מודולים מתוכם ארבעה מודולים הם הליבה בעוד שני מודולים מיוחדים. שישה המודולים יימסרו על פני תקופה של שישה חודשים. כל הלומדים אשר להשלים את החלק א 'יהיה להשיג 40 ECTS אשר שווה ל 120 נקודות בבריטניה.

  • ניהול משאבי אנוש בינלאומי
  • ניהול שינוי אסטרטגי
  • ניהול אסטרטגי ומנהיגות
  • ניהול תפעול
  • שרשרת אספקה אסטרטגית וניהול לוגיסטי
  • ניהול פרויקטים אסטרטגיים ויישומם

תכנית מתאר - חלק ב '

חלק ב מורכב מודול חובה עבודת תזה. החלק ב 'יימשך שישה חודשים וכל הלומדים ישלימו את החלק א' וחלק ב 'יקבלו תואר במנהל עסקים בתפעול וניהול פרויקטים מאוניברסיטת אוקיאניה וישיג 60 ECTS (מערכת אשראי אירופית) ל 180 זיכויים בבריטניה.

  • סביבה חברתית - כלכלית - משפטית
  • עבודת תזה

משלוח - באינטרנט:

התוכנית תועבר באמצעות מערכת למידה מקוונת של אמנות וכל הלומדים יקבלו גישה לכתבי עת בינלאומיים ולספרים. כל התוכניות יועברו על ידי סגל בינלאומי וסטודנט יוכל להשתתף בשיעורים חיים מפקולטות בינלאומיות בכירות על ידי כניסה למערכת. כל המפגשים יתועדו והתלמידים יוכלו להאזין להרצאות בשעות הפנאי. LMS יש אופציה להבהרת המפגש ספק ופעילות בכיתה באינטרנט. השיעורים יתקיימו פעמיים בשבוע (ראשון ושלישי) במשך שלוש שעות כל אחד.

משלוח - כיתת לימוד:

עבור הלומדים המעוניינים להשתתף בפגישה בכיתה, Exeed School of Business and Finance תאפשר הפגישות בכיתה בכל יום שישי בקמפוס שלה ב Sharjah, איחוד האמירויות הערביות. כל המפגשים יועברו על ידי פקולטות בכירות. כל הלומדים יקבלו גם גישה למצב של מערכת למידה אמנותית שיש לה אופציה להעלאת מטלות וחומרי עזר וכתבי עת.

הקצאה והערכה:

UCAM - ESBF עוקב אחרי הגישה הערכה הערכה מבוסס התלמיד יש להגיש הקצאה לאחר כל מודול.

מילגה:

כדי לעודד למידה מתמשכת ולתמוך בחינוך לכל, UCAM - ESBF להציע מלגה עבור אנשי מקצוע עובדים. סטודנטים יכולים להפיק מלגה של עד 20% על סמך הישגים אקדמיים ופרופיל עבודה.

מסמכים להערכה:

כל התלמידים המעוניינים להצטרף לתוכנית UCAM - ESBF יכולים לקבל מועמדותם מוערכים על ידי הגשת המסמכים שלהם כולל עותק תעודת ההשכלה האחרונה, לחדש עותק דרכון info@esbfedu.com

הַכנָסָה:

UCAM - ESBF בצע מודולרי / סיבוב הכנסה ללומדים יכולים לקחת את הכניסה בתחילת כל מודול. לקבלת תמיכה הודאה הדואר הפניות שלך info@esbfedu.com

עדכון אחרון: ינו 2019

אודות בית הספר

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... קרא יותר

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. קרא פחות
שארג'ה , שארג'ה , עומאן אונליין , ערב הסעודית ברשת , סינגפור און ליין , בחריין און ליין , הודו און ליין , דובאי , קנדה און ליין , ניגריה און ליין , מומבאי , בנגלור , אבו דאבי , מלזיה און ליין , לונדון , ריאד , ג'דה , דמם + 17 יותר פחות