תואר שני במנהל עסקים - גלובלי

כללי

תיאור התכנית

המנהל המנהל של הנלי - גלובלי על קצה המזלג

 • התחלה: אוקטובר ומרץ
 • משך: 21 חודשים (עם אפשרות הארכה של 9 חודשים)
 • סדנאות: 61 יום, בעיקר חמישי עד ראשון
 • מיקומי סדנה:
  • 32 ימי סדנא במינכן עם הקבוצה האזורית שלך המונה 15 מנהלים מנוסים
  • 29 ימי סדנה בבריטניה, דנמרק, דרום אפריקה וסין / ארצות הברית עם הקבוצה האירופית שלך המונה 60 מנהלים מנוסים
 • משאבים אלקטרוניים: מסדי נתונים מקוונים למידה אלקטרונית
 • ECTS: 90
 • שפה אנגלית
 • סגל: UK International
 • מורים: פרופסורים בתחום הנושא תומכים במורה אישי
 • עמלה: 46.500 €, Early Bird עבור הצעות שהתקבלו חודשיים לפני תחילת התוכנית: 39.000 € - תמיד לא כולל עלויות נסיעה.

היה המנהיג שאתה רוצה להיות

ה- MBA הנהלה של הנלי - גלובל הוא חוויה אינטנסיבית ומתגמלת. זה מאתגר, מגרה ורלוונטי. במקרים רבים זה משנה חיים.

משולש על ידי AMBA, EQUIS ו- AACSB, ומבין ה- MBA הנודע בעולם, Henley Executive MBA - Global נועד לעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעסקים ובחיים. ניתן למדוד את היתרונות בבירור, ולהציע לך החזר ROI משמעותי באופן אישי, ובאופן רחב יותר לחברה שלך.

ה- MBA - גלובלי של Henley Executive מיועד למנהלים מנוסים ושאפתניים המחפשים לפתח את יכולות המנהיגות והניהול שלהם. התוכנית בנויה כך שתוכל להמשיך לעבוד במשרה מלאה וללמוד את התואר הראשון במנהל עסקים (MBA), תוך חיבור הלמידה שלך לנושאים ארגוניים גלובליים ורלוונטיים. זה אידיאלי אם אינך מצליח לפנות זמן משמעותי ממקום העבודה כדי ללמוד ורוצה גמישות רבה יותר באשר לאופן, מתי ואיפה תשיג את התואר השני במנהל עסקים. במהלך 21 החודשים של התוכנית תלמד ותשתף חוויות עם אנשי מקצוע בעלי דעות דומות ממגוון רחב של רקע ניהולי, תעשיות עסקיות ומיקומים בינלאומיים.

צא ל MBA של Henley Executive - גלובל לחוויה מעשירה שתחבר אותך לעסק גלובלי ולרשת עולמית. תמצא שזו אחת ההשקעות הכדאיות ביותר בעצמך שתוכלו לבצע.

סקירת התוכנית - מודולרית, בינלאומית

תואר שני במנהל עסקים בהנלי - גלובל הוא תכנית לתואר שני במשרה חלקית המועברת באמצעות לימוד פרטני וקבוצתי, סדנאות פנים אל פנים ומשאבי למידה אלקטרונית 24/7.

התוכנית מורכבת משלושה שלבים עיקריים (90 ECTS) עם מבנה פרסים אופציונלי לסיום מוצלח של כל שלב:

שלב 1: יסודות עסקיים בסיסיים (תעודה)

תלמד על ההיבטים העסקיים הבסיסיים של ניהול ארגון, כגון ניהול אנשים, תפעול ומימון. שלב זה עוסק בפיתוח בסיס חזק על פני מגוון פונקציות עסקיות.

שלב 2: אסטרטגיה

בשלב זה, תקבלו ידע רב יותר בניהול בעלי העניין ובהקשר סביב הבחירות העסקיות הדרושות לגיבוש אסטרטגיה איתנה.

שלב 3: לקיחת מנהיגות לרמה גבוהה יותר (תואר שני)

תוכלו לבחון את מורכבות השינוי בארגונים וכיצד להשפיע ולהוביל חברה דרכם.

התוכנית שמה דגש על תפיסות מנהיגות כלליות, וזו הסיבה שמודול ההתפתחות האישית זורם בכל שלבי ה- MBA - גלובלי של Henley Executive ומאפשר תהליך משולב לקראת צמיחה אישית.

הסדנאות מועברות על ידי חברי הסגל העולמי שלנו מרשת העמיתים הבריטים והבינלאומית. במהלך הלימודים תכתבו תשע מטלות בודדות, שנועדו לשפר את היעילות לטווח הארוך. המשימות מספקות הזדמנויות פתיחות עיניים לשילוב תיאוריה עם התרגול וניתן ליישם אותן באופן מיידי תוך השפעה מקסימאלית במקום העבודה.

ה- MBA - Global של Henley מסודר סביב מודולי לימוד המספקים מסגרת כוללת ורחבה ללימודים שלך:

שלב ראשון
 • יסודות עסקיים בסיסיים
 • מנהיגות
 • ניהול תהליכים
 • ניהול משאבים פיננסיים - הישארות
 • בניהול עסקים - טיפוח יצירתיות
שלב שני
 • אסטרטגיה
 • אסטרטגיה - בחינת מנופים
 • עסקים בינלאומיים - העברת טיול לימודים בסין או ארצות הברית
 • שיווק אסטרטגי - גישה לשווקים
 • מוניטין תאגידי
 • טיול לימודי דרום אפריקה - מוביל עם האנושות
שלב שלישי
 • לקיחת מנהיגות לרמה גבוהה יותר
 • מנהיגות
 • אתגר מחקרי ניהול - השתלבות עם מיקוד
 • מודול בחירה

בנוסף, ישנם מגוון של מודולי בחירה המאפשרים לך להתמחות, פרויקט עסקי יישומי או בחברה ושני ביקורי לימוד בינלאומיים.

תואר שני במנהל עסקים בהנלי - גלובל מתחיל פעמיים בשנה, בחודשים מרץ ואוקטובר, וממוקד ל -21 חודשים אחרונים עם אפשרות להארכה של 9 חודשים.

ניסיון למידה - בחינת תיאוריה בפועל

התוכנית משלבת את הידע התיאורטי והעולם האמיתי של אנשי האקדמיה שלנו. היא מספקת למידה יישומית מעשית במטרה להביא לחיים עסקים, להבטיח חווית למידה קפדנית ומעוגלת.

אנו מבינים בקריירה שלך, יתכן שכבר 'היית שם, עשית את זה'. זה תומך באמוננו שהתובנות המשמעותיות ביותר נובעות מלמידה על ידי עשייה. אנו מארגנים את ההוראה שלנו סביב דילמות בעולם האמיתי ובחירות עסקיות.

מי שעובד במהלך לימודיו במנהל עסקים בהנלי MBA - גלובל הוא מסוגל להחזיר ערך משמעותי למעסיקים שלהם. ניתן ליישם את הידע והכישורים שתפתח מהתכנית המעשית ביותר שלנו במקום העבודה. מטלות מוערכות יכולות להתבסס על סוגיות אקטואליות, וכך ליצור תרומה חשובה לארגון שלך.

ה- MBA - Global העולמית של הנלי מספק מיומנויות, ידע וקשרים מוחשיים, משמעותיים ומתמשכים.

שיתוף פעולה

הנלי מתגאה במוניטין שלה בכך שהוא כוללני, ידידותי ותומך. הנלי שם את הדגש על שיתוף פעולה ולא על תחרות. מנהל ה- MBA של הנלי - גלובל הוא מאוד משתתף ואינטראקטיבי - אנו מעריכים גם תרומות אינדיבידואליות וגם למידה מבוססת צוות. חברי התוכנית מגיעים ממגוון מגזרים שונים, בעלי כישורים שונים וכיוונים תרבותיים, מה שמייצר באופן בלתי נמנע אתגרים לצוותים לאורך הדרך.

אימון

אנו מאמנים אתכם בעבודת צוות, תהליכי ניהול, השפעה על כישורים, ניהול פרויקטים, הקלה ופתרון סכסוכים - כל מיומנויות חיוניות שתוכלו לחזור למקום העבודה שלכם.

התפתחות אישית

בהנלי אנו מכירים שאחת ממטרות המפתח שלך היא לפתח את עצמך כאדם. אנו עובדים בכוחכם כדי לפתח ולחדד מיומנויות ניהול ולהתכונן לאתגרי ההנהגה הבכירה. אנו רואים בהתפתחות האישית עמוד השדרה של התוכנית שלנו, ולא כמודול שנלמד בנפרד.

מורים אישיים

במהלך הלימודים, תאמנו ותומכים על ידי המורים האישיים שלנו. הם עובדים איתך בצמוד לתמיכה בך בכל היבט של מאמצי הלמידה וההתפתחות האישית שלך ועוזרים לך להתקדם בתכנית.

רשת התמיכה הגלובלית שלך - בתוכנית ומעבר לה

בתכנית MBA - גלובל של הנלי, אתה חלק משלוש רשתות לשתף, ללמוד ולפתח בתוכנית: רשת ביתית אזורית, רשת "אירופית" ורשת הבוגרים העולמית הייחודית של הנלי.

שיתוף פעולה בין תעשיות, רקע פונקציונאלי והתמחות הוא היבט מרכזי בלמידה ב- Henley Executive MBA - Global. כדי לטפח חילופי דברים אלה אתה משתף פעולה בשלוש רמות:

'רשת הבית האזורית' שלך

כל סטודנט בוחר קמפוס ביתי מקמפוס הנלי במינכן, קופנהגן, הלסינקי והנלי בבריטניה. בקמפוס ביתי זה הם לומדים בערך את התוכנית (32 יום). במינכן מועברות סדנאות בדרך כלל חמישי עד ראשון בקמפוס הנלי גרמניה ברחוב Maximilianstraße 40 במרכז מינכן. בסדנאות אלה מתכנסים כ -15 תלמידים לסדנאות אינטנסיביות. מידות כיתה קטנות בכוונה אלה מבטיחות תשומת לב פרטנית ומפגשים אינטראקטיביים ביותר. נכון לעכשיו, התוכניות מבוססות מינכן מפגישות אנשי מקצוע מ -15 מדינות.

'הרשת האירופית' שלך

את הסדנאות האזוריות משלימים סדנאות בהן התלמידים ממינכן נפגשים עם בני גילם מקופנהגן, פינלנד ובריטניה בסדנאות משותפות עם 60 סטודנטים. אלה מתרחשים בבריטניה (4 7 ימים), בקופנהגן (4 ימים), בדרום אפריקה (7 ימים) ובסין / ארצות הברית (7 ימים) ומאפשרים חוויות בינלאומיות עשירות ואינטנסיביות בין תרבויות.

רשת הבוגרים שלך

מהיום הראשון של התוכנית, הסטודנטים שלנו מצטרפים לרשת הבוגרים של הנלי המונה יותר מ- 76,000 בוגרים ברחבי העולם. יש להם גישה למומחיות, ניסיון ואנשים מהנים לעבודה וגם לפנאי. הקישוריות בין אלומים מובטחת באמצעות הקהילה המקוונת של Henley Live.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm ... קרא יותר

Henley Business School Germany supports people in shaping the 21st century with others. The 21st century offers a wide array of opportunities and many people observe them with a mixture of enthusiasm and scepticism. Do they ask themselves? What shall I do? Which opportunities do I seize? Which not? And what’s the basis for my decision? Many people can’t answer these questions. They did not learn this at school or university. We at Henley support these people in answering these questions in several ways. קרא פחות