תואר שני במנהל עסקים גלובלי לשנה אחת

כללי

6 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

עם תואר ה- MBA הגלובלי הייחודי שלנו, תלמד כל נושא דרך עדשה גלובלית, תעבוד בצוותים חוצי תרבות ותלמד להוביל בסביבה עסקית בינלאומית מורכבת.

MBA עולמי אחד, שישה קמפוסים ייחודיים

גלה את ההבדל שמיקומי הקמפוס שלנו יכולים להביא לחוויית ה- MBA שלך.

תואר שני במנהל עסקים Hult בוסטון

מדוע לבחור תואר שני במנהל עסקים בבוסטון?

בוסטון מוניטין עולמי של יוקרה אקדמית והיא ביתם של למעלה מ- 250,000 סטודנטים. זו נחשבת באופן נרחב לבירה האקדמית של אמריקה, ומספקת הזדמנויות רשת עשירות ומפתה תאגידים גדולים לאירועיה וירידות הגיוס שלה מדי שנה. ביתם של רבים מהחברות הגדולות בעולם כולל ביין, גוגל, פייסבוק, BCG, פידליטי וסטריט סטריט, בוסטון מובילה את דרכה בענפי הבריאות, הייעוץ לניהול, מימון והון סיכון.

האץ את הקריירה שלך עם תואר שני במנהל עסקים בבוסטון

קמפוס בוסטון של Hult הוא המרכז המרכזי האידיאלי לעסקים שהוקמו ופועלים בחוף המזרחי. ככל שתקשרו יותר קשרים, עמדתכם בשוק העבודה תהיה חזקה יותר. תוכלו להכיר את החברות שגורמות לארה"ב לתקתק - דרך אירועי קריירה בקמפוס, מועדונים וחברות, והשתתפות באתגרים ותחרויות במקרה.

תואר שני במנהל עסקים Hult סן פרנסיסקו

מדוע ללמוד בבית ספר לעסקים בסן פרנסיסקו?

עיר הזהב. SF. סן פראן. ערפל עיר. סן פרנסיסקנים עשויים לדון בכינויים החיבה של העיר אך אין עוררין במוניטין שלה כמרכז הגלובלי של חדשנות דיגיטלית. Hult סן פרנסיסקו ממוקמת בצורה מושלמת לרשתות עם כמה מהחברות הגדולות והמפריעות ביותר בעולם.

האץ את הקריירה שלך עם תואר שני במנהל עסקים בסן פרנסיסקו

לא משנה מה השאיפות שלך, סן פרנסיסקו עוסקת ביצירת קשרים ובבניית הרשת שלך. בדוק את אירועי הרשת התעשייתיים הרבים והמפגשים הבלתי פורמליים, והסתבך במועדונים והחברות של Hult בכדי להוציא אותך לעיר ולגרום לדברים לקרות.

תואר שני במנהל עסקים Hult לונדון

למה לבחור תואר שני במנהל עסקים בלונדון

לא משנה מה שאיפותיך לקריירה שלך, ללונדון יש את הסביבה והקשרים שאתה צריך כדי להצליח. למדו עסקים בעיר עם המספר הגבוה ביותר של משרדים ראשיים בינלאומיים, הבנקים הבינלאומיים ביותר, ואשכול ההפעלה הגדול ביותר של עיר אירופאית, כמו גם מוניטין רב שנים כמתאם טרנדים עולמי.

האץ את הקריירה שלך עם תואר שני במנהל עסקים בלונדון

נצלו את הריכוז הגבוה של לונדון של חברות רב-לאומיות, את המחוז הפיננסי המפורסם שלה ואת הבורסה, את מעמדה כחלוץ בתעשיות היצירתיות, ואת סצנת ההפעלה הפורחת. רבים מההזדמנויות הללו מובאים ישירות לכיתה, וחלק מהקשרים החזקים ביותר שאתם בונים יהיו אלה שתעשו באמצעות הרשתות בעיר.

תואר שני במנהל עסקים Hult דובאי

למה לבחור תואר שני במנהל עסקים בדובאי

עיר של סופרלטיבים, דובאי עלתה ממש מהמדבר בשלושים השנים האחרונות והפכה לעיר הגלובלית הצומחת והרכזת המסחר של המזרח התיכון. למעלה מ- 90% מאוכלוסיית דובאי נולדה בחו"ל, מה שהופך את זה לעיר בינלאומית באמת שבה נחגג ההבדל התרבותי והדתי. עם דבריו "שום דבר הוא בלתי אפשרי" ומדיניות ידידותית לעסקים, שפע הזדמנויות עסקיות ויזמיות דובאי.

האץ את הקריירה שלך עם תואר שני במנהל עסקים בדובאי

דובאי נמצאת במרכזם של ענפי מפתח רבים, כולל שירותי בנקאות ופיננסים, ייעוץ, בנייה ו- IT. המיקום האסטרטגי והמדיניות הפרו-עסקית שלה הביאו לרבים מהארגונים הגדולים בעולם לקבל בסיס כאן. נצלו את הזדמנויות הרשת המדהימות בעיר הזו בה כמעט כולם בינלאומיים. תוכלו ליצור קשרים משמעותיים עם מנהיגים עסקיים גם מחוץ לקמפוס.

תואר שני במנהל עסקים Hult שנחאי

מדוע ללמוד בבית ספר למנהל עסקים בשנחאי?

המרכז המסחרי של העסקים האסיאתיים בשנגחאי הוא מקום הולדתם של טרנדים חדשים ורעיונות פורצי דרך. הקמפוס שלנו, שנמצא ממש בכיכר העם, יעניק לכם תובנה שלא יסולא בפז בנוגע לתרבות הסינית ולנהלים עסקיים.

תואר שני במנהל עסקים Hult ניו יורק

מדוע לבחור בחירות בחירה לתואר שני במנהל עסקים בניו יורק

אייקון לחלום האמריקני: רחוב וול, שדרת מדיסון ומטה האו"ם הופכים את העיר ניו יורק למובילה העולמית בתחום האוצר והתקשורת, כמו גם למרכז הדיפלומטיה הבינלאומית. מרכז הסיבוב שלנו ממוקם במרכז העיר ניו יורק ובהישג יד של מחוזות העסקים העיקריים של ניו יורק. ספגו את האנרגיה המדבקת של העיר, ותראו בעצמכם את כל ציוני הדרך המפורסמים בעולם.

122778_JPEG-20180206_D4S_0054.jpg

תוכנית הליבה שלך ב- MBA

תעבור מעבר לעסק כדי ללמוד כל נושא דרך עדשה גלובלית, תשתתף בעבודה חוצה תרבויות, תגלה את הטכנולוגיות המעצבות את עתידנו, ותפתח את המודעות העצמית העמוקה הדרושה בכדי להוביל ביעילות ובביטחון.

תוכנית MBA עטורת פרסים

למדו ממומחי נושא המביאים כיתה ומידע מנהיגי בחיים לכיתה. תוכנית הלימודים עטורת הפרסים לתואר שני במנהל עסקים מגלמת את הגישה המעשית שלנו לחינוך עסקי. פרופסורים עם ניסיון של שנים בתעשייה יביאו את הנושא לחיים בשיעורים אינטראקטיביים, ותלמידים מכל רחבי העולם - כולם עם רקע מקצועי שונה - יעניקו לך נקודת מבט רעננה ועולמית על הנושאים שהועלו.

 • טבילה: מנהיגות
 • מנהיגות II: משא ומתן
 • התנהגות ארגונית
 • חשבונאות
 • נתונים והחלטות
 • אסטרטגיה גלובלית
 • עסקים בחברה הגלובלית
 • כלכלה מנהלתית
 • ניהול פיננסי
 • ניהול תפעול
 • תכנון וביצוע פרויקטים
 • שיווק
 • נתונים והחלטות
 • אסטרטגיה גלובלית
 • עסקים בחברה הגלובלית
 • כלכלה מנהלתית
 • ניסיון קפטן
 • פסגת החדשנים

* קורסים ורצף עשויים להשתנות

בתוך תואר שני במנהל עסקים Hult

המנהל האקדמי הראשי של Hult , יוהאן רוז, כאן כדי לספר לך יותר על מי אנחנו. האם שמעת על ההסמכה "משולש כתר" שלנו, אך אינך בטוח מה המשמעות של זה? או האם תרצה לדעת יותר על התוכניות שלנו לעתיד? צא עם יוהאן בקמפוסים בלונדון וגלה בעצמך את Hult .

איך עובד הערכה

Hult של מערכת לדירוג נועדה לעודד ולהכיר בהישגים לימודיים תוך קידום חשיבת צמיחה. המערכת מבוססת על עקרונות של הוגנות ושקיפות, וציוני פרסי סגל על סמך קריטריונים קבועים שתמצאו בתכנית הקורס שלכם. ציוני הקורס Hult כוללים בדרך כלל שילוב של הערכות כמו ניתוח מקרה, בחינות, מצגות וסוגים אחרים של הערכות צוותיות ופרטניות.

תוכניות תואר כפול לתואר שני במנהל עסקים

אנו מחפשים תמיד דרכים חדשות לעזור לסטודנטים שלנו להתבלט בשוק העבודה הגלובלי והעמוס. התוכנית לתואר כפול מעניקה לך את האפשרות להשלים את התואר השני במנהל עסקים עם תואר שני מומחה בכמעט שישה חודשים נוספים של לימודים מואצים.

דרישות כניסה

 • תואר ראשון או שווה ערך.
 • ניסיון עבודה רלוונטי של שלוש שנים או יותר.
 • הוכחת בקיאות באנגלית במידת הצורך (כלומר TOEFL / IELTS).
 • יכולת לדבר לפחות שתי שפות; תלמידים ללא שפה שנייה יידרשו ללמוד שיעורי שפה בקמפוס.

הגש בקשה באופן מקוון, ואחד מיועצי ההרשמה שלנו יצור קשר כדי לתמוך בך בתהליך.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... קרא יותר

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. קרא פחות
לונדון , קיימברידג ' , סן פרנסיסקו , דובאי , שנחאי , לונדון , ניו יורק + 6 יותר פחות

אקרדיטציות