תואר שני במנהל עסקים בניהול שרשרת אספקה אלקטרונית בינלאומית

כללי

תיאור התכנית

תחום שרשרת האספקה רואה שינוי מהיר וצמיחה בימינו. טכנולוגיות חדשות ושיפורי IT כגון AI, בלוקצ'יין, רובוטיקה, למידת מכונות ומחשוב ענן מעצבים מאוד את תעשיית הלוגיסטיקה והניהול של שרשרת האספקה, כמו גם את חיינו.

זה לא מקרה שמגזר ניהול שרשרת האספקה צפוי להגיע ל -20.532 מיליארד דולר עד 2025, וצומח בקצב צמיחה שנתי מורכב של 9.7% בין 2018 ל -2025 על פי מחקרי השוק של בעלות הברית. כל ההתפתחויות הללו מתורגמות למהירות ולעלות נמוכה יותר של שירותי משלוחים, בנוסף לשיפור מהימנות השירותים. אין ספק שתעשיית הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה אינה זהה לזו שהייתה לפני עשור והיא עדיין רואה שינוי מהיר בכל המגזרים. זו הסיבה שטכנולוגיה אינה נחשבת ליתרון בשוק עבור החברות המתמצאות ביותר, אלא כסטנדרט ברמה כללית. לכן, חיוני עבור שחקני המפתח של המגזר לצפות מראש כיצד ישפיעו החידושים האחרונים על רשתות האספקה שלהם וינצלו את הטכנולוגיה החדשה בהתאם.

על ידי רודף MBA מוסמך כפול זה התלמידים יקבלו גישה להשכלה אמינה ומעשית בתחום ניהול שרשרת האספקה ולחקור את ההתפתחויות והטכנולוגיות העדכניות ביותר, במטרה להיות מסוגלים להשתמש בהם וליישם אותם במודע בחייהם המקצועיים.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

תוכנית הלימודים

 1. אסטרטגיה וגלובליזציה
 2. מנהיגות וניהול משאבי אנוש
 3. ניהול תפעול וסחר
 4. שיווק בינלאומי
 5. ניהול פיננסי וכלכלי
 6. יזמות וחדשנות
 7. משחק עסקי
 8. טכנולוגיות חדשות ואופטימיזציה של SCM
 9. אסטרטגיית רכש ורכש ב- SCM
 10. הפצה, אחסון, טיפול, תחבורה ולוגיסטיקה הפוכה ב- SCM. ניהול מניות
 11. איכות, פריון ותפעול
 12. פרויקט תואר שני אחרון

פרויקט הגמר של התואר השני נכתב כתכנית עסקית או כמחקר מקרה לעסק קיים. זו הזדמנות מצוינת עבור התלמידים לפתח את רעיונותיהם העסקיים ולהעניק להם חיים, שכן הפרויקטים מפוקחים ומונחים על ידי כמה מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אנו ממליצים בחום לסטודנטים שלנו לנצל את פרויקט המאסטר כדי לדחוף את גבולותיהם תוך שימוש בו כתרגיל ליזמות.

הפרויקט יכול להיעשות באופן פרטני או בקבוצה.

פרופיל סטודנט

 • אנשי מקצוע בתחום הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה המעוניינים לעדכן את הידע והמיומנויות שלהם עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בסקטור.
 • יזמים המעוניינים לקבל מבט מפורט על שרשרת האספקה, התפעול וההיבטים הניהוליים הלוגיסטיים שלה, יחד עם ההתפתחויות והטכנולוגיות העדכניות ביותר שקיימות בשוק.
 • בוגרים אחרונים המעוניינים להתמחות בתחום ניהול שרשרת האספקה בגישה חדשנית וייחודית, שתאפשר להם להשיג יתרון תחרותי בעת ההצטרפות לשוק העבודה.

הַאֲמָנָה

תואר כפול בניהול שרשרת אספקה אלקטרונית

 • תואר שני במנהל עסקים בניהול שרשרת אספקה אלקטרונית בינלאומית על ידי בית הספר למנהל עסקים של BEBS Barcelona
 • תואר שני בניהול שרשרת אספקה אלקטרונית בינלאומית מאת UCAV (האוניברסיטה הקתולית באווילה)

BEBS הוא בית ספר למנהל עסקים פרטי, המספק השכלה גבוהה אשר תקף ברחבי העולם, כמו כן הוא חבר באיגוד בתי הספר למנהל עסקים בספרד (AEEN) ובאיחוד האירופי להשכלה גבוהה פרטית (EUPHE).

מסמכים נדרשים

 1. קורות חיים עדכניים (קורות חיים)
 2. מכתב מוטיבציה
 3. דרכון או תעודת זהות
 4. תואר ראשון
 5. שיא אקדמי (תעתיק / ציונים)
 6. IELTS 6.0 או שווה ערך, כמו TOEFL או השכלה קודמת באנגלית
עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... קרא יותר

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. קרא פחות