תואר שני במנהל עסקים במשלוח ולוגיסטיקה (ה- MBA הכחול)

כללי

3 מיקומים זמינים
קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

ה- MBA Executive CBS בפיתוח ולוגיסטיקה (AKA: Blue MBA) הוא בעל מוניטין ברמה העולמית בתעשייה הימית והוא תוכנן במיוחד עבור מנהלי שילוח פוטנציאליים גבוהים.

אודות תואר שני במנהל עסקים ב- CBA למשלוח ולוגיסטיקה

תואר שני במנהל עסקים ב- CBS בתחומי משלוח ולוגיסטיקה יעניק לך תובנה ללא תחרות על כלכלת ספנות ותיאוריות ניהול מודרניות ויישומם במגזר הימי.

גישה הוליסטית ייחודית למשלוח ולוגיסטיקה

לאורך התוכנית תלמדו לאמץ השקפה הוליסטית של שילוח המשלבת היבטים מסחריים, טכנולוגיים ופיננסיים כמו גם משפט ימי, ניהול שרשרת אספקה ואתגרי מנהיגות. עם סיום הלימודים תפתח הבנה מלאה של האתגרים בענף זה ותהיה הבנה מלאה של צרכי הענף בעולם בו הגלובליזציה, התחרות המשופרת ומהירות השינוי הטכנולוגי מציבים דרישות הולכות וגוברות למיומנויות ניהול מנהלים. הנושאים השולטים הבאים ניכרים לאורך התוכנית:

 • הבנה בשוק
 • מַנהִיגוּת
 • טכנולוגית מידע
 • גלובליזציה
 • נושאים סביבתיים
 • תכנון אסטרטגי

ההוראה מתקיימת במתקני המדינה המתקדמים בדנמרק, גרמניה ובריטניה.

סקירה כוללת

ה- MBA Executive MBA בתחום הספנות ולוגיסטיקה (AKA: ה- MBA הכחול) מספק לך תובנה ללא תחרות לגבי כלכלת הספנות כמו גם תיאוריות ניהול מודרניות ויישומם במגזר הימי.

ברמה הבינלאומית העליונה

באמצעות ה- MBA Executive MBA בתחום הספנות ולוגיסטיקה, תלמדו לאמץ השקפה הוליסטית של שילוח, שילוב היבטים מסחריים, טכנולוגיים וכלכליים כמו גם משפט ימי, ניהול שרשרת אספקה ואתגרי מנהיגות. תועבר לרמה הבינלאומית העליונה במנהל עסקים, ותשקף את צרכי הענף בעולם, שבו הגלובליזציה, התחרות המשופרת ומהירות השינוי הטכנולוגי מציבה דרישות הולכות וגוברות לכישורי ניהול מנהלים.

תוכן ומבנה

הבנת הענף

מודול 1 יעניק לך הבנה בסיסית של ענף הספנות. המוקד יהיה על תפקיד הספנות בכלכלה העולמית והקדמה לכלכלת הספנות.

הבנת הסביבה הגלובלית

מודולים 2 ו -3 יתנו לך רקע להבנה כיצד פועלת הכלכלה העולמית. זה יכלול את המניעים לגלובליזציה, דפוסי סחר, ניהול שרשרת האספקה וההשלכות הלוגיסטיות של פיתוח זה.

התמקדו בסוגיות ימיות

מודולים 4 ו -5 מוקדשים לנושאים ספציפיים לתעשייה, המשקפים את השקפתו ההוליסטית של העסק; הם מכסים דיני ים, תכנון אוניות וניהול תפעולי טכני, כולל ההיבט החשוב בפיתוח טכנולוגיות מידע ותקשורת.

סוגיות ניהול ליבה

מודולים 6, 7 ו 8 יתמקדו בנושאים מרכזיים של ניהול עסקי, התמודדות עם ניתוח השקעות, ניהול כספים וסיכונים, תיאוריה ארגונית ואסטרטגיית חברות.

פרויקט האסטרטגיה המשולבת (ISP)

החלק האחרון של התוכנית הוא כתיבת התזה, בעקבות תהליך בן שלושה שלבים, בו כל שלב מסתיים על ידי מצגת בעל פה, והמצגת הסופית משמשת כמגנה בעל פה של ה- ISP / התזה. המטרה היא להפגין את היכולת לנתח בעיה פרקטית בפירוט תוך שימוש על כל הידע שהתכנית. מבוא לכל אחד משלושת השלבים יינתן במהלך המודול האחרון.

פוּרמָט

תואר שני במנהל עסקים ב- CBS למשלוח ולוגיסטיקה הוא תכנית מודולרית עם מודולים באורך שמונה שבועות המתוכננים במהלך 22 חודשים. הלמידה נתמכת על ידי פלטפורמה וירטואלית, בה משימות אינדיבידואליות / קבוצות ודיונים קבוצתיים משפרים את תהליך הלמידה. ההוראה מתקיימת בדנמרק, גרמניה ובריטניה. (מקומות שניתנים לשינויים.)

איפה ומתי

הביקוש לחינוך מתקדם בתחומי לימוד מקצועיים גדל בשנים האחרונות. דרישה זו דחפה מעבר לכיוון של תוכניות מונעות בתעשייה, בהן מנהלים בכירים בקריירה ובאמצע הקריירה מחפשים יכולות גבוהות יותר.

שמונה מודולים

התוכנית מורכבת משמונה מודולים שלכל אחד מהם מופיעה מטלה פרטנית, בתוספת פרויקט אסטרטגיה משולב אחרון (ISP); המהווה את עבודת המאסטר הסופית.

כשתסיים את התוכנית, תרכוש את הדברים הבאים:

יֶדַע

אתה תהיה תחרותי לשוק העבודה הבינלאומי כיוון שתקבל תובנה וידע רלוונטיים וקפדניים (= מבוססי מחקר) הניתנים על ידי הסגל האקדמי בשיתוף עם מנהלים ברמה גבוהה. בתוכנית מועבר הידע הבינתחומי באמצעות סדנאות, ימי עיון והפרויקט הבינתחומי - שילוב שילוח, משפטים, כלכלה, ניהול / שרשרת שרשרת אספקה, שיווק, ארגון וכספים. תוכלו לרכוש ידע תוכן כמו גם ידע חברתי באמצעות המגוון בהרכב הסגל והכיתה.

מיומנויות

ברשותך תיאוריות, שיטות, כלים הדרושים להבנת כל המורכבות של הענף. תוכלו גם לקדם את כישוריכם החברתיים על ידי טכניקות אימון, כישורי משא ומתן, פתרון סכסוכים ואימוני תקשורת בינאישית.

יְכוֹלֶת

תוכלו ליישם את מערך התיאוריות, השיטות והכלים ותוכלו לפתור בעיות אסטרטגיות, טקטיות ואופרטיביות המכסות את כל מגוון סוגיות הקשורות למשלוח. תוכל גם ליישם מיומנויות חברתיות להפגנת מנהיגות.

נקודות זכות

60 נקודות ECT

בחינות ולמידה

התוכנית למנהל עסקים במנהל עסקים בספנות ולוגיסטיקה מורכבת משמונה מודולים של שבוע אחד בתוספת פרויקט אסטרטגיה משולב סיום (תזה). כל המודולים יעסקו בסוגיות מנהיגות והתפתחות אישית.

אודות המודולים

כל מודול מבוא יסודי עם חומר הקריאה ומניע אותך ללימודים עצמאיים. תלמד את החומר שבין המודולים ותכתוב מטלה פרטנית או קבוצתית עבור כולם מלבד המודול הסופי. משימות קבוצתיות מעודדות בחום לשני המודולים הראשונים. משימות אלה, ככל האפשר, יתמקדו בבעיה הקשורה לחברה שלכם.

אודות פרויקט האסטרטגיה המשולבת

עבור פרויקט האסטרטגיה המשולבת הסופי (ISP), יש לבחור נושאים למטרתם האסטרטגית ולשילוב אופים, ולתת לחברות המשתתפות ניתוח חשוב ופרקטי. בתהליך העבודה עם ספק שירותי האינטרנט תעבירו שלוש מצגות, שהשלישית והאחרונה מתפקדת כהגנה בעל פה של ספק שירותי האינטרנט / התזה.

סקירה כללית על תכני התוכנית

לאורך התוכנית ניכרים ארבעה נושאים שלטוניים:

 • אתגרי מנהיגות
 • גלובליזציה של הכלכלה העולמית
 • השלכות על פיתוח טכנולוגיות מידע ותקשורת
 • שינויים בדרישות הלוגיסטיקה.

פרויקט האסטרטגיה המשולב הסופי משמש לשתי מטרות:

 • עבור המועמד המטרה היא לשלב את כל הנושאים המכוסים בתוכנית על ידי שימוש בנתונים בעולם האמיתי על בעיה הקשורה לחברה של המועמד עצמו.
 • עבור חברת המועמד המטרה היא לנתח בצורה אסטרטגית נושא אסטרטגי, עם פתרונות מוצעים ותוכניות יישום.

תואר שני במנהל עסקים ב- CBS למשלוח ולוגיסטיקה הוא תוכנית מודולרית עם מודולים באורך שמונה שבועות במהלך 22 חודשים, הנתמכת בפלטפורמה וירטואלית. משימות אישיות / קבוצתיות ודיונים קבוצתיים משפרים את תהליך הלמידה.

פקולטה בעלת שם עולמי

ההרצאות מועברות על ידי קבוצה של מומחים מובילים בעלי שם עולמי מתחומים שונים בתעשייה הימית בכל רחבי העולם.

הן הפקולטה לתושבי הלמ"ס והן הפקולטה החיצונית נמנים עם קבוצת המומחים המבוקשים מאוד כיועצים ויועצים למוסדות ימיים, חברות וממשלות. בנוסף לכישורי ההוראה והשיטות המצוינים שלהם, הם עוזרים לתלמידים שלנו לבנות רשת אנשי קשר בינלאומית.

מתקנים

בניין ההנהלה ב- CBS תוכנן על ידי הנינג לארסן אדריכלים ומאופיין בשטח פתוח, נוף פנורמי של הפארק והרבה אור טבעי. יצירת סביבת למידה מעוררת השראה בה התלמידים שלנו יכולים לשגשג נמצאת בראש הרשימה שלנו.

מתקנים מצטיינים בלב קופנהגן

CBS היא אוניברסיטה מודרנית שהקמפוס הראשי שלה ממוקם בבניינים מודרניים בפרדריקסברג, קרוב לליבה של קופנהגן. תכניות ה- MBA המבצעות שוכנות ב- Råvarebygningen, בעבר בניין האחסון של חומרי הגלם ב- Porcelænshaven (גן החרסינה), אזור שכבש בעבר על ידי פורצלן רויאל קופנהגן. בניין זה הוסב כעת באופן דמיוני לעיצוב זוכה בתחרות על ידי האנינג לארסן אדריכלים.

ספריית הלמ"ס

ספריית CBS, שהיא גם הספרייה הלאומית לדנמרק לכלכלה עסקית, ומכילה את קטלוג הספרים המקיף ביותר על כל תחומי החיים הארגוניים והעסקיים בדנמרק. עם יותר מ -300,000 כרכים וגישה ליותר מ -5,000 כתבי עת אלקטרוניים ופרסומים, זה המקום היחיד בדנמרק בו יכולים משתתפי MBA מנהלים ליהנות מרמת הגישה למידע עדכני ומחקר עסקי. הספריה המקוונת של CBS משתפרת ללא הרף על מנת לשלב משאבים אלקטרוניים עם אוסף הספרייה המסורתי, כך שלצוות ולסטודנטים תהיה גישה נוחה לכל מקורות האלקטרוניים הן בקמפוס ומחוצה לו.

קמפוס אלקטרוני

פלטפורמת הקמפוס האלקטרוני היא הקמפוס הווירטואלי של CBS. כאן תוכלו למצוא מידע על אירועים, הרצאות אורחים ומידע כללי על המתרחש באוניברסיטה. זה גם נותן לך גישה לכל המשאבים המקוונים הנגישים ממקומות מחוץ לקמפוס.

CBS למד

זוהי פלטפורמת שיתוף ידע מאובטחת מבוססת אינטרנט, מה שאומר שתוכלו לחלוק מחשבות ולתת קלט לדיונים עם עמיתיך במנהל עסקים MBA מבלי שזה יהפוך לידע ציבורי. פרופסורים משתמשים בפלטפורמת CBSlearn כדי להעלות חומר המשמש בכיתה ו / או לשתף חלק מההזדמנויות שהרשתות המקצועיות העצומות שלהם מספקות.

החיים ב- CBS

קמפוס CBS משתרע על חלק גדול מפרדריקסברג ובו מתקני מחקר והוראה בסולביירג פלדס, דלגס האן, קילן (הוואז '), האויצ'וויץ' ופורצלנשוון. לכל מתקן סגנון ואווירה ארכיטקטונית ייחודית התורמים להפיכת CBS למקום מיוחד. כמשתתף במנהל עסקים MBA שבסיסו ב- Porcelænshaven, יהיו לך הזדמנויות לבקר ברוב האתרים בקמפוס. בכל אחד מהבניינים תוכלו למצוא מתקני מחשבים, חדרים לעבודה קבוצתית ובתי קפה. דף מתקני הקמפוס מספק מידע נוסף על המתקנים והמתקנים הזמינים. כמשתתף ומנהל MBA מנהלים, תקבלו גישה לאירועי MBA בלעדיים, שם תוותר לכם האפשרות לשמוע כמה מהמרצים המובילים בנושאים עסקיים שונים. הנושאים של האירועים משתנים ואנחנו מנסים להפוך אותם למגוונים ככל האפשר בכדי לענות על הצרכים שלך ולקבל השראה.

CBS Maritime

CBS Maritime הושקה בתחילת 2013 ומטרתה לתאם את הפעילויות והמיומנויות הימיות ב- CBS ולפתח מחקר והוראה ימיים בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילה העסקית. עם CBS Maritime, ה- MBA הכחול והמחקר הימי של CBS התחברו זה לזה. ריכוז המומחיות הימית ברחבי תוכניות הלימוד והקורסים הימיים של CBS וכן סביבת המחקר יועיל לכל הצדדים.

עדויות

גלה מה הסטודנטים הנוכחיים והבוגרים שלנו אומרים על התוכנית ולמד כיצד ה- CBS Executive MBA ב- Shipping and Logistics שיפר את הקריירה שלהם.

המסע מסתיים: הכירו שני בוגרי MBA כחולים ב- CBA רגע לפני סיום הלימודים

בסרטון זה, פגשו את קפטן פרשנט ס. ווידג 'ופגי Hoeegh Greys, בזמן שהם עומדים לסיים את לימודיהם במנהל עסקים MBA כחול. הצטרפו אליהם כשהם מסתכלים אחורה על השנתיים האחרונות וחלקו את הנסיעות שלהם מה- MBA.

מוסמך ה- MBA הכחול הסביר

בסרטון זה מסבירים מנהלי תכניות ה- MBA Blue MBA, אירן רוזברג והמשתתפים אדם קוברן ומוניקה למג'יץ ', מדוע ה- MBA הכחול הוא התאמה מצוינת למנהלי שילוח בכירים ברחבי העולם המחפשים להתקדם.

המלצות בכתב

"למשתתפים ב- MBA הכחול יש פלטפורמה אידיאלית לספוג את מיטב התיאוריה האסטרטגית הבינלאומית והגישות המעשיות לשווקים הקשים שבהם כולנו פועלים."

אן ה. שטפנסן, מנכ"ל התאחדות בעלי הספנים הדנית

הסמכות

CBS Executive MBA במשלוח ולוגיסטיקה שייכת לקבוצה הבלעדית של בתי ספר לעסקים גלובליים המחזיקים בהסמכה משולשת (AMBA, EQUIS, AACSB), מגדירים את התוכנית מאחרים ומבטיחים כי תואר MBA מ- CBS יוכר, יכובד ותוגמל ברחבי העולם. .

בקרת איכות

כדי להבטיח איכות חיים והכרה עולמית של ה- MBA שלך, חשוב לקחת בחשבון את ההסמכות. CBS נמנית עם האחוז מבין בתי הספר לעסקים בעולם המחזיקה בהסמכה המשולשת המבוקשת: AACSB, AMBA ו- EQUIS. באמצעות הכרה בינלאומית ורחבה זו באיכות בית הספר ותכנית ה- MBA המנהלת במנהל עסקים בספנות ולוגיסטיקה, אתה יכול להיות בטוח שהם מקבלים את החינוך העסקי הטוב ביותר. בנוסף, התוכנית מוסמכת גם על ידי ACE ו- PIMS בדנמרק.

הוֹדָאָה

דרישות

 • תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר או שווה ערך;
 • מבחן קבלה לניהול בוגר (GMAT) או הסמכה מתועדת דומה;
 • מינימום חמש שנות ניסיון בעבודה בתחום רלוונטי;
 • שתי המלצות אישיות.

לפני הקבלה מתראיינים מועמדים והערכה פרטנית של התאמתו של הפונה נעשית על פי הדרישות הנ"ל ותוצאת הראיון. עבור מועמדים למרחקים ארוכים, הראיון עשוי להתנהל בטלפון.

הצריכה והדדליין הבא

הצריכה הבאה לתואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים למשלוח ולוגיסטיקה הינה ספטמבר 2021. כל טפסי הבקשה יחד עם מסמכים רלוונטיים כמו גם שאילתות למידע נוסף יש להפנות למנהלת התוכנית אירן רוסברג בכתובת ir.mba@cbs.dk.

טפסים נחוצים

 • טופס בקשה
 • טופס המלצה
 • טופס חסות
 • אנא צור קשר עם מנהלת התוכנית אירן רוזברג בכתובת ir.mba@cbs.dk כדי לקבל את הטפסים.

מועצת הקבלה מתכנסת מדי שבוע, והבקשות נבדקות באופן רציף, לכן אנו ממליצים לך להגיש מועמדות ברגע שקיבלת את החלטתך.

אגרות

מימון תואר שני במנהל עסקים שלך למשלוח ולוגיסטיקה

כ 60% מכלל המשתתפים בתוכנית MBA למשלוח ולוגיסטיקה מבצעת ממומנים על ידי מעסיקיהם.

פרטי עמלה:

שכר הלימוד של התוכנית הוא 320,000 DKK (קרונר דני) - או כ 43,000 אירו - שישולמו בארבעה תשלומים שווים של 80,000 DKK בתחילת כל סמסטר.

 1. 80,000 DKK - ספטמבר 2021 (25,000 DKK דמי רישום שאינם ניתנים להחזרה ו- 55,000 על בסיס הסכם לאחר קבלת מכתב האישור)
 2. 80,000 DKK - מארס 2022
 3. 80,000 DKK - ספטמבר 2022
 4. 80,000 DKK - מארס 2023

משתתפים שאינם באיחוד האירופי חייבים לשלם דמי כניסה נוספים של כ- 15,000 DKK.

עמלה זו אינה כוללת עלויות חומרי קורס, נסיעה ולינה.

הקרן הימית הדנית

הקרן הימית הדנית תומכת ביוזמות המשמשות לפיתוח התעשייה הימית הדנית, וכמשתתף מנהל תואר שני במנהל עסקים העובד בענף, יתכן שאתה זכאי למימון.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business school ... קרא יותר

Copenhagen Business School (CBS) is a century-old institution and one of the largest business schools in Northern Europe with over 22,000 students in total. As one of just a handful of business schools to be accredited by AMBA, EQUIS and AACSB, an MBA from Copenhagen Business School is a globally-respected qualification. Designed to offer a challenging combination of theory and practice, you will benefit from an unrivaled business focus that draws heavily from real-life scenarios. You will also develop a strategic understanding of the theories, concepts, and methods that drive managerial decision making in the 21st Century. קרא פחות
פרדריקסברג , לונדון , המבורג + 2 יותר פחות