מגיסטר לאמנות באמנויות

התוכנית של יחידת אומנויות בניהול מאפשר לתלמיד לרכוש ידע מעמיק של תהליכים עסקיים להצטיין אישית ומקצועית בשוק של היום. הבוגרים יוכלו לתקשר ולשתף פעולה עם אחרים בצורה יעילה; ליישם תיאוריות כלכליות, פיננסיות וניהוליות כדי לעמוד ביעדים העסקיים שלהם ולפתח מיומנויות מנהיגות ליישם במגזרים שונים הם יהיו עוסקים.

מגיסטר למדעי יוקרה וניהול מותגיםתכנית האב בתחום ניהול המותגים והמותגים מספקת לתלמידים ידע מקיף בהיבטים ניהוליים שונים. התלמידים יוכלו ליישם הן מיומנויות מתודולוגיות וניסיון מעשי שהושג במהלך השכלתם. בוגרי התוכנית יקבלו גישה למשרות ברמה גבוהה יותר במגזר היוקרה והמותג.

  • שפה אנגלית
  • משך הקורס: 3 סמסטרים (1.5 שנים): 2 סמסטרים תואר שני / התמחות
  • תאריכי התחלה: אוקטובר ופברואר
  • קרדיטים: 90 ECTS
  • בעל תואר שני: בעל תואר שני במנהל עסקים ומנהל עסקים

MALBM101 - ניתוח מותג יוקרתי ואסטרטגיות שיווק

קורס זה נועד לפתח את הידע והמיומנויות של התלמידים בתפיסות הליבה של שיווק יוקרה, וכן להעריך את הגורמים הסביבתיים המשפיעים על החלטות השיווק היוקרתי.

הסטודנטים יפתחו את המיומנויות האנליטיות שלהם על ידי עבודה על מותגי מותרות, כללו את הזהות שלהם, מערכות שיווק ותקשורת. קורס זה מספק את הידע ואת המסגרת המושגית הנדרשת כדי להבין את סוגים שונים של יוקרה בחברה לוקח הן העסק תצוגת הצרכן, ובכך הם גם לחקור כיצד דינמיקה שיווקית משתנה משפיעים על שיווק, ניסיון, וצריכה של יוקרה.

MALBM102 - זהות המותג בתחום היוקרה

עקרונות השיווק המסורתיים אינם שווים למותגי היוקרה. במקום לנהוג במכירות בכל מחיר, שיווק מוצרי יוקרה דורשים עקרונות ספציפיים כדי לשפר ולשמר את הדימוי של איכות, בלעדיות מעולה, ערך הדוני. קורס זה נועד לחדד את הידע של התלמידים בזהות המותג היוקרתי על ידי מנוגדים מסורתית לעומת יוקרה ספציפיים עקרונות השיווק.

MALBM103 - ניהול תכשיטים ושעונים יוקרתיים

הקורס מיועד לצייד את התלמידים עם הכישורים הדרושים כדי להיות מובילים בתחום היוקרה - מגזר עסקי דינמי וצומח במהירות. התוכנית מכסה תחומים שונים של מותרות, עם דגש מיוחד על שעונים עדינים ותכשיטים. התוכנית גם תכונות רבות

ביקורים מקצועיים בחברות יוקרה שונות, על מנת להביא לחיים את העבודה התיאורטית שהוכנסה בכיתה.

MALBM106 - מוצרי מותרות ושירותים

קורס זה מיועד לכם המעוניינים לרכוש מומחיות ניהולית בשיווק אסטרטגי חדשני תוך התמקדות בניהול המותג וחוויות הלקוח. על ידי השלמת הקורס, התלמידים יוכלו להציג הבנה מעמיקה של ההתקדמות במדע השיווק כדי לחלץ את כלי השיווק העדכניים ביותר ולנצל מגמות הצרכנים ולהפגין את היכולת לבחון באופן ביקורתי את הגדרת העסקים הבינלאומית ולבנות פתרונות חדשניים, אסטרטגיות שיווקיות.

MALBM204 - ניהול איכות יוקרה

הקורס הוא היכרות עם יסודות מיתוג היוקרה ויספק לתלמידים חשיבה חדישה על מנת לאפשר להם לעבוד עם נושאים אמיתיים העומדים בפני היזמים הקטנים של היום. התלמידים יוכלו ליצור מותג תחרותי, בר קיימא, יקרים ואתיים יוקרה מותג שיכול להצליח וליצור אופנה אמיתית, מזון

MALBM205 - עיצוב מוצר יוקרה

הקורס הוא לצלול לתוך תעשיות יוקרה ועיצוב מבוסס, עם דגש על אסטרטגיה, חדשנות ושיווק. היא בנויה כדי לספק לתלמידים את העקרונות הייחודיים לאפקטיביות

ניהול עסקים יוקרתיים ועיצוביים, מותגים, מוצרים ושירותים. הקורס בוחן כיצד חברות יוקרה ועיצוב מבוססות-עיצוב הצליחו, ומהם עסקים אחרים יכולים ללמוד מהם. הקורס מציע סקירה רחבה של מושגי היוקרה ומכשיר את התלמידים כיצד להשתמש במושגים אלה לעבודה באסטרטגיה, ייעוץ, חדשנות או שיווק, בתעשיות היוקרה או בעיצוב, או בכל תחום אחר שבו אסטרטגיות אלו עשויות להיות רלוונטיות .

MALBM206 - ניהול מותג יוקרה

קורס זה מציע הזדמנות ללמוד ידע וניהול המותג בתחום האופנה והיוקרה. התלמידים ילמדו להבין את התנהגות הצרכנים הייחודית בשוק האופנה והיוקרה ואת ההשפעה על אסטרטגיית המיתוג של מותגי האופנה, כיצד לנהל את מותג האופנה והיוקרה ולהבין את הידע של אותם מותגי אופנה אירופיים עבור אסטרטגיה גלובלית ולהבין את תעשיית היוקרה ואת המאפיינים הייחודיים של התנהגות הצרכנים.

תהליך הקבלה ודרישות

1) שלח את טופס הבקשה

2) לקבל משוב של צוות SSHA

3) לשלוח מסמכים נדרשים נוספים (תעודות קודמות cv, אם רלוונטי)

4) לקבל את אישור ההרשמה

אנו ניצור איתך קשר ברגע שתשלח אלינו את הבקשה המלאה ואת המסמכים הדרושים.

לחץ על

דרישות

  • תעודות קודמות cv (אם רלוונטי)
  • סריקה של מזהה הנוכחי שלך
  • TOELF / IELTS (80/7) תעודת מיומנות באנגלית או שווה ערך

שאלות?

להגיע אלינו! ניתן לעשות זאת באמצעות הטופס כאן, או ישירות באמצעות דוא"ל: info@sshe.ch

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
Swiss School of Higher Education

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי Swiss School of Higher Education »

עדכון אחרון: June 10, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
3 סמסטרים
תכנית מלאה
Price
32,000 CHF
מחיר לשנה
Deadline
נוב 29, 2019
בקשת מידע
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
End Date
ינו 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 29, 2019
Start Date
אוק 2019
End Date
June 2020
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
נוב 29, 2019
End Date
ינו 2021

אוק 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
June 2020