תואר שני במנהל עסקים בלוגיסטיקה ורכישה

כללי

תיאור התכנית

בתחום החברה, כנראה שהתחום הלוגיסטי הוא זה שעבר את השינויים החשובים ביותר. הצרכים החדשים של הצרכנים והמהפכה שנגרמה על ידי ערוצים דיגיטליים הביאו את הלוגיסטיקה להפוך לאלמנט מבדל באמת עבור ארגונים. החברות שמטפלות בצורה הטובה ביותר בלוגיסטיקה הן אלה שקובעות את הסטנדרט ברחבי העולם.

בהקשר זה יש צורך באנשי מקצוע השולטים בתרגול מערכות וכלים המאפשרים ניהול כל ההיבטים המרכיבים את רשת הלוגיסטיקה: ניהול מחסן ומלאי, הובלה והפצה, רכישה וכו '.

אך לוגיסטיקה אינה אלמנט שניתן להבין באופן עצמאי, אך איש מקצוע לוגיסטי טוב הולך להיות מי שיש לו ידע עמוק על ניהול עסקי ברמה כללית ושיש לו התמחות בתחום הלוגיסטיקה.

לתואר שני במנהל עסקים CEF בלוגיסטיקה - יש היבט כפול זה: מצד אחד, הוא מספק את הידע הדרוש שכל מנהל חייב להיות בימינו, מצד שני, הוא מציע לסטודנט הכשרה מוצקה בתחום הניהול של כל השונים. היבטים של לוגיסטיקה.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to ... קרא יותר

The priority objective with which the CEF.- UDIMA Educational Group faces each new semester is to help our students achieve their objectives. It is that same spirit and mission that has allowed us to celebrate 43 years of training at CEF.- Center for Financial Studies and more than 12 at the Madrid Distance University, UDIMA. קרא פחות